Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Aldora Mobilya’da büyük kampanya devam ediyor


Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde açtığı mağazalar ve birbirinden tarz ürünleriyle Aldora Mobilya yaptığı indirim ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor

MOBİLYANIZI ŞİMDİ ALIN,  48 AYDA %0 FAİZ’LE ÖDEYİN

Eski Mobilyalarınızı atın %50 indirimi kaçırmayın

Türkiye ve dünyanın bir çok yerinde açtığı mağazalar ve birbirinden tarz ürünleriyle Aldora Mobilya yaptığı indirim ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiriyor.

Mobilyanızı %0 faizle ve 48 ay taksitle ödeme imkanı sunan Aldora Mobilya, %50 İndirimlerinede devam ediyor. Evini yenilemek isteyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunan mobilya şirketi, yeni tasarım ürünlerinide mağazasında satışa sunuyor. 2015 tasarımlı ürünlerde, herzaman olduğu gibi kalite, rahatlık ve uygun fiyat bir arada sunuluyor.  

 

Kayseri’de üretilen mobilyalar dünyanın bir çok noktasında müşteriyle buluşuyor. Bunlardan bir taneside geçtiğimiz yıl açılan ve açıldığı günden bugüne kalitesi, fiyatları ve kampanyalarıyla büyük ilgi gören Aldora Mobilya Londra.

Londra’nın en büyük Türk Mobilya Mağazasına sahip firma, birbirinden farklı ürünleri seçmeniz için olanak sağlıyor. %50 indirimin devam ettiği Aldora Mobilya, ürün kalitesinin dışında servis kalitesinede büyük önem veriyor. Beğendiğiniz ürünler en hızlı ve güvenilir şekilde evinize teslim ediliyor ve kurulumu gerçekleştiriliyor.  Her hangi bir sorun olduğunda ise tecrübeli yetkililer sorunu çözmek için hemen harekete geçiyor.

Yıllarca, yaşadığınız alanlara kişilik katan Aldora ürünleri, yapım malzemeleri ve kullanım özellikleri açısından sağlığınız ve rahatınız düşünülerek üretiliyor. Sağlamlığı defalarca test edilen ürünler siz değiştirmek istemediğiniz sürece evinizi süslemeye devam ediyor. 

92- 94 Kingsland High Street E8 2NS adresinde bulunan Aldora Mobilya’nın telefon numarası ise 020 7254 3331


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar