Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Penguin Müzik Okulunun büyük başarısı


İngiltere'de tolumumuzun en eski ve en önemli merkezlerinden olarak kabul edilen Haringey Bölgesinde bulunan Penguin Müzik Okulu başarıdan başarıya koşuyor

Merkez bünyesinde,  HARINGEY EDUCATION CENTRE ve  PENGUIN MUZIK OKULU olmak üzere 2 farklı eğitim kurumu barındırıyor. 

5 Yıldır Müzik okulu olarak  hizmet veren kurumun öğretmenlerinin herbiri CRB kontrolleri yapılmış, Konservatuar ve Müzik bölümü mezunu.

Her yaş ve seviye için özel enstruman ve müzik derslerinin verildiği okulda, ücretsiz deneme ve seviye tespit dersleride veriliyor. Kayıtların devam ettiği merkezin tüm öğrencileri 2014-2015 yılında yapılan ABRSM ve RGT grade sınavlarında %100 başarı sağlamış. Bu büyük başarının en önemli sebebini ise,  işlerini ve çocukları çok seven,  tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahip olmalarına bağlayan okul yetkilileri "Öğrencilerimizin %100 başarısı bizi çok mutlu ediyor. Burada öğrenciler, veliler ve bizler büyük bir aileyiz. Bu başarı hepimizin" diyerek ortak çalışmanın önemini belirtiyor.

HARINGEY EDUCATION CENTRE

Çocuklarımızın okul başarılarında büyük destekleri olan kurumlardan biri Haringey Education Centre. 

Matematik, İngilizce ve Fransızca derslerinin verildiği merkezde GCSE,A Levels, KS1,KS2,KS3 Levels SATS sınavlarına,  öğrenciler en iyi şekilde hazırlanıyor.

Öğretmenler CRB kontrolleri yapılmış ve konularında uzman kişiler. Sınav başarılarında katkıları, onların işlerini ne kadar iyi yaptıklarının en iyi göstergesi.

Perşembe günleri aileler için ücretsiz matematik ve ingilizce dersleride vermeye başlayan eğitim kurumu, katılmak isteyenlerin yerlerini hemen ayırmaları konusuna dikkat çekiyor.

 

Addres: 584 Green Lanes, Haringey, London N8 0RP Telefon 020 8800 8592

www.haringeyeducationcentre.co.uk

www.penguinmusicschool.co.uk


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel