Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Penguin Müzik Okulunun büyük başarısı


İngiltere'de tolumumuzun en eski ve en önemli merkezlerinden olarak kabul edilen Haringey Bölgesinde bulunan Penguin Müzik Okulu başarıdan başarıya koşuyor

Merkez bünyesinde,  HARINGEY EDUCATION CENTRE ve  PENGUIN MUZIK OKULU olmak üzere 2 farklı eğitim kurumu barındırıyor. 

5 Yıldır Müzik okulu olarak  hizmet veren kurumun öğretmenlerinin herbiri CRB kontrolleri yapılmış, Konservatuar ve Müzik bölümü mezunu.

Her yaş ve seviye için özel enstruman ve müzik derslerinin verildiği okulda, ücretsiz deneme ve seviye tespit dersleride veriliyor. Kayıtların devam ettiği merkezin tüm öğrencileri 2014-2015 yılında yapılan ABRSM ve RGT grade sınavlarında %100 başarı sağlamış. Bu büyük başarının en önemli sebebini ise,  işlerini ve çocukları çok seven,  tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahip olmalarına bağlayan okul yetkilileri "Öğrencilerimizin %100 başarısı bizi çok mutlu ediyor. Burada öğrenciler, veliler ve bizler büyük bir aileyiz. Bu başarı hepimizin" diyerek ortak çalışmanın önemini belirtiyor.

HARINGEY EDUCATION CENTRE

Çocuklarımızın okul başarılarında büyük destekleri olan kurumlardan biri Haringey Education Centre. 

Matematik, İngilizce ve Fransızca derslerinin verildiği merkezde GCSE,A Levels, KS1,KS2,KS3 Levels SATS sınavlarına,  öğrenciler en iyi şekilde hazırlanıyor.

Öğretmenler CRB kontrolleri yapılmış ve konularında uzman kişiler. Sınav başarılarında katkıları, onların işlerini ne kadar iyi yaptıklarının en iyi göstergesi.

Perşembe günleri aileler için ücretsiz matematik ve ingilizce dersleride vermeye başlayan eğitim kurumu, katılmak isteyenlerin yerlerini hemen ayırmaları konusuna dikkat çekiyor.

 

Addres: 584 Green Lanes, Haringey, London N8 0RP Telefon 020 8800 8592

www.haringeyeducationcentre.co.uk

www.penguinmusicschool.co.uk


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.