Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Penguin Müzik Okulunun büyük başarısı


İngiltere'de tolumumuzun en eski ve en önemli merkezlerinden olarak kabul edilen Haringey Bölgesinde bulunan Penguin Müzik Okulu başarıdan başarıya koşuyor

Merkez bünyesinde,  HARINGEY EDUCATION CENTRE ve  PENGUIN MUZIK OKULU olmak üzere 2 farklı eğitim kurumu barındırıyor. 

5 Yıldır Müzik okulu olarak  hizmet veren kurumun öğretmenlerinin herbiri CRB kontrolleri yapılmış, Konservatuar ve Müzik bölümü mezunu.

Her yaş ve seviye için özel enstruman ve müzik derslerinin verildiği okulda, ücretsiz deneme ve seviye tespit dersleride veriliyor. Kayıtların devam ettiği merkezin tüm öğrencileri 2014-2015 yılında yapılan ABRSM ve RGT grade sınavlarında %100 başarı sağlamış. Bu büyük başarının en önemli sebebini ise,  işlerini ve çocukları çok seven,  tecrübeli ve eğitimli bir kadroya sahip olmalarına bağlayan okul yetkilileri "Öğrencilerimizin %100 başarısı bizi çok mutlu ediyor. Burada öğrenciler, veliler ve bizler büyük bir aileyiz. Bu başarı hepimizin" diyerek ortak çalışmanın önemini belirtiyor.

HARINGEY EDUCATION CENTRE

Çocuklarımızın okul başarılarında büyük destekleri olan kurumlardan biri Haringey Education Centre. 

Matematik, İngilizce ve Fransızca derslerinin verildiği merkezde GCSE,A Levels, KS1,KS2,KS3 Levels SATS sınavlarına,  öğrenciler en iyi şekilde hazırlanıyor.

Öğretmenler CRB kontrolleri yapılmış ve konularında uzman kişiler. Sınav başarılarında katkıları, onların işlerini ne kadar iyi yaptıklarının en iyi göstergesi.

Perşembe günleri aileler için ücretsiz matematik ve ingilizce dersleride vermeye başlayan eğitim kurumu, katılmak isteyenlerin yerlerini hemen ayırmaları konusuna dikkat çekiyor.

 

Addres: 584 Green Lanes, Haringey, London N8 0RP Telefon 020 8800 8592

www.haringeyeducationcentre.co.uk

www.penguinmusicschool.co.uk


Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.

Burun Estetiği Ameliyatı Öncesi

Burun estetiği ameliyatı öncesinde neler yapmalı?