Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Lezzetin tadı LEZZET DÖNER'de


İngiltere ekonomisinde önemli yeri olan Döner sektörünün başarılı ismi Lezzet Döner yükselişine devam ediyor

2006 yılında kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyerek Kebap sektörüne büyük hizmetler veren Lezzet Döner şirketini ziyaret ettik.

EC belgesi bulunan Lezzet Döner fabrikasında Lezzet Döner, Anatolia Döner ve Barbecue Döner olmak uzere 3 farklı döner üretimi yapılıyor. Talebe göre farklı uretimlerinde yapıldığını belirten yetkililer, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. 

Hasan Pekin ve Kutsal Unek tarafından yönetilen şirketin her biriminde birbirinden tecrübeli isimler görev yapıyor.

Şirkete girdiğimiz andan itibaren göze çarpan ilk ayrıntı temizliğe gösterilen özen ve  karınca gibi calışan insanlar oldu. Bu fabrikada İngiltere'nin hemen heryerinde bulunan işletmelerin Döner ihtiyacı karşılanıyor. 

Müşterilerinin Döner dışında tüm et ve tavuk ihtiyacınada cevap verebilen Lezzet Döner, etiketleme sisteminede ayrıca önem gösteriyor.

Üretim yapılan alanı gezerken birbirinden önemli bircok farklı kontrolün yapıldığını öğreniyoruz sirket yetkililerinden. En küçük bir hatanın insan sağlığına zarar verebileceği bilinciyle tek tek incelenen ürünler, en mükemmel şekliyle müşteriyle buluşturuluyor. 

Her damak tadına göre farklı farklı hazırlanan dönerlerin, gidecekleri yerlere ulaşımıda aynı titizlikle gerçekleşiyor. Özel donanımlı araçlarında da sürekli kontroller yapıldığını  belirten yetkililer, "Yaptığımız iş ihmale gelmez. Bu yüzden tetkiklerimizi tek tek ve düzenli olarak yapıyoruz" diyerek açıklıyor. 

Temizlik dışında en önem verdikleri konuları ise şöyle sıralıyor yöneticiler "Kalite, dürüstlük, zamanında teslimat, güleryüzlü hizmet ve uygun fiyat"

Lezzet Doner Adres Unit 14, Hastingwood Trading Estate, Harbert Road London N18 3HU Telefon 020 8345 5999 web www.lezzetdoners.com


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel