Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Lezzetin tadı LEZZET DÖNER'de


İngiltere ekonomisinde önemli yeri olan Döner sektörünün başarılı ismi Lezzet Döner yükselişine devam ediyor

2006 yılında kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyerek Kebap sektörüne büyük hizmetler veren Lezzet Döner şirketini ziyaret ettik.

EC belgesi bulunan Lezzet Döner fabrikasında Lezzet Döner, Anatolia Döner ve Barbecue Döner olmak uzere 3 farklı döner üretimi yapılıyor. Talebe göre farklı uretimlerinde yapıldığını belirten yetkililer, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. 

Hasan Pekin ve Kutsal Unek tarafından yönetilen şirketin her biriminde birbirinden tecrübeli isimler görev yapıyor.

Şirkete girdiğimiz andan itibaren göze çarpan ilk ayrıntı temizliğe gösterilen özen ve  karınca gibi calışan insanlar oldu. Bu fabrikada İngiltere'nin hemen heryerinde bulunan işletmelerin Döner ihtiyacı karşılanıyor. 

Müşterilerinin Döner dışında tüm et ve tavuk ihtiyacınada cevap verebilen Lezzet Döner, etiketleme sisteminede ayrıca önem gösteriyor.

Üretim yapılan alanı gezerken birbirinden önemli bircok farklı kontrolün yapıldığını öğreniyoruz sirket yetkililerinden. En küçük bir hatanın insan sağlığına zarar verebileceği bilinciyle tek tek incelenen ürünler, en mükemmel şekliyle müşteriyle buluşturuluyor. 

Her damak tadına göre farklı farklı hazırlanan dönerlerin, gidecekleri yerlere ulaşımıda aynı titizlikle gerçekleşiyor. Özel donanımlı araçlarında da sürekli kontroller yapıldığını  belirten yetkililer, "Yaptığımız iş ihmale gelmez. Bu yüzden tetkiklerimizi tek tek ve düzenli olarak yapıyoruz" diyerek açıklıyor. 

Temizlik dışında en önem verdikleri konuları ise şöyle sıralıyor yöneticiler "Kalite, dürüstlük, zamanında teslimat, güleryüzlü hizmet ve uygun fiyat"

Lezzet Doner Adres Unit 14, Hastingwood Trading Estate, Harbert Road London N18 3HU Telefon 020 8345 5999 web www.lezzetdoners.com


Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar

DHI Tekniği Saç ekimi Tulip medical ile İngiltere'den Türkiye'ye 5 Yıldızlı otel dahil

Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde. Güvenlik, Doğal Sonuçlar, Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefi var Tulip medical'in. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE

Tüp bebek kaç yaşına kadar uygulanabilir?

Kadının yaşı 35 ve üzeri ise, yumurtalık rezervleri azalmış ise tüp bebek tedavisi uygulanabilmektedir. Daha az ciddi durumlarda ise tüp bebek tedavisi yerine aşılama yöntemi ya da diğer yardımcı üreme yöntemleri uygulanabilmektedir.