Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Lezzetin tadı LEZZET DÖNER'de


İngiltere ekonomisinde önemli yeri olan Döner sektörünün başarılı ismi Lezzet Döner yükselişine devam ediyor

2006 yılında kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyerek Kebap sektörüne büyük hizmetler veren Lezzet Döner şirketini ziyaret ettik.

EC belgesi bulunan Lezzet Döner fabrikasında Lezzet Döner, Anatolia Döner ve Barbecue Döner olmak uzere 3 farklı döner üretimi yapılıyor. Talebe göre farklı uretimlerinde yapıldığını belirten yetkililer, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. 

Hasan Pekin ve Kutsal Unek tarafından yönetilen şirketin her biriminde birbirinden tecrübeli isimler görev yapıyor.

Şirkete girdiğimiz andan itibaren göze çarpan ilk ayrıntı temizliğe gösterilen özen ve  karınca gibi calışan insanlar oldu. Bu fabrikada İngiltere'nin hemen heryerinde bulunan işletmelerin Döner ihtiyacı karşılanıyor. 

Müşterilerinin Döner dışında tüm et ve tavuk ihtiyacınada cevap verebilen Lezzet Döner, etiketleme sisteminede ayrıca önem gösteriyor.

Üretim yapılan alanı gezerken birbirinden önemli bircok farklı kontrolün yapıldığını öğreniyoruz sirket yetkililerinden. En küçük bir hatanın insan sağlığına zarar verebileceği bilinciyle tek tek incelenen ürünler, en mükemmel şekliyle müşteriyle buluşturuluyor. 

Her damak tadına göre farklı farklı hazırlanan dönerlerin, gidecekleri yerlere ulaşımıda aynı titizlikle gerçekleşiyor. Özel donanımlı araçlarında da sürekli kontroller yapıldığını  belirten yetkililer, "Yaptığımız iş ihmale gelmez. Bu yüzden tetkiklerimizi tek tek ve düzenli olarak yapıyoruz" diyerek açıklıyor. 

Temizlik dışında en önem verdikleri konuları ise şöyle sıralıyor yöneticiler "Kalite, dürüstlük, zamanında teslimat, güleryüzlü hizmet ve uygun fiyat"

Lezzet Doner Adres Unit 14, Hastingwood Trading Estate, Harbert Road London N18 3HU Telefon 020 8345 5999 web www.lezzetdoners.com


KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.