Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Atlasglobal'den SOS Çocukköyü Derneği Çocuklarına Unutulmaz Anlar

Atlasglobal Havayolları,

Atlasglobal Havayolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sosyal sorumluluk projesi kapsamında SOS Çocukköyü Derneği’nden çocukları tarihi ve kültürel gezi için İstanbul’a uçurdu.

Her sene, daha önce hiç uçağa binmemiş çocukları uçakla tanıştırmayı kendine görev edinen Atlasglobal, bu sene SOS Çocukköyü Derneği bünyesinde bakım alan çocukları İstanbul’a uçurdu. Atlasglobal, 28 Nisan 2015 tarihinde, aile temelli bakım alan 20 çocuk ve dernek yetkililerini Ercan Havalimanı’ndan KK1019 uçağı ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçurdu.  İstanbul gezisi çerçevesinde Sultanahmet’te tarihi mekânların ziyaret edilmesi ve ardından Boğaz’da tekne turu yapan çocuklar eşsiz bir günün ardından aynı akşam Atlasglobal’ın uçuşu ile Ada’ya geri döndü. 

 

Ahmet Akarsu: “Çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşattınız”

 

SOS Çocuk Köyü Program Müdürü Ahmet Akarsu, 5 Mayıs 2015 tarihinde derneği ziyaret eden Atlasglobal Kıbrıs Satış ve Pazarlama Müdürü Ali Güneş’e teşekkür belgesi sundu ve Çocuk Köyü’nü gezdirdi.

 

Akarsu yaptığı açıklamamada “Çocuklarımız çok eğlendi, kimisi ilk defa uçakta seyahat etti ve çok heyecanlı anlar yaşadılar – o heyecanı yaşattığınız için, ve gelişimlerine katkı sağladıkları için Atlasglobal yetkililerine teşekkür etti ve işbirliklerinin devamını arzu etti.

 

SOS Çocukköyü Derneği’nin 110 çocuğa aile temelli bakım verdiğini ve Avrupa Birliği’nin Kıbrıslı Sivil Toplum Hareket programı altında finanse edilmekte olan Çocuk Terkini Önleme ve Aile Güçlendirme Projesi (AGP) kapsamında 89 çocuğa destek verdiğini ifade etti. 

Atlasglobal Kıbrıs Satış ve Pazarlama Müdürü Ali Güneş ise Atlasglobal Havayolları olarak amaçlarının, uçakla seyahat etme imkanı olmayan çocukları havacılık ile tanıştırmak ve sevdirmek olduğunu vurgulayarak, bugün havacılıkla tanışan çocukların belki yarının kaptan pilotları olacağına dikkat çekti. Güneş, SOS Çocukköyü Derneği’ni ziyaret ederek yapılan işi yerinde görmekten çok mutlu olduklarını, dernek bünyesinde bakım ve destek verilen çocukların daha iyi şartlarda yaşayabilmesi adına imkânlar doğrultusunda her zaman destek vermeyi arzu ettiklerini ifade etti. 

 

John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar