Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Atlasglobal'den SOS Çocukköyü Derneği Çocuklarına Unutulmaz Anlar

Atlasglobal Havayolları,

Atlasglobal Havayolları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sosyal sorumluluk projesi kapsamında SOS Çocukköyü Derneği’nden çocukları tarihi ve kültürel gezi için İstanbul’a uçurdu.

Her sene, daha önce hiç uçağa binmemiş çocukları uçakla tanıştırmayı kendine görev edinen Atlasglobal, bu sene SOS Çocukköyü Derneği bünyesinde bakım alan çocukları İstanbul’a uçurdu. Atlasglobal, 28 Nisan 2015 tarihinde, aile temelli bakım alan 20 çocuk ve dernek yetkililerini Ercan Havalimanı’ndan KK1019 uçağı ile İstanbul Atatürk Havalimanı’na uçurdu.  İstanbul gezisi çerçevesinde Sultanahmet’te tarihi mekânların ziyaret edilmesi ve ardından Boğaz’da tekne turu yapan çocuklar eşsiz bir günün ardından aynı akşam Atlasglobal’ın uçuşu ile Ada’ya geri döndü. 

 

Ahmet Akarsu: “Çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşattınız”

 

SOS Çocuk Köyü Program Müdürü Ahmet Akarsu, 5 Mayıs 2015 tarihinde derneği ziyaret eden Atlasglobal Kıbrıs Satış ve Pazarlama Müdürü Ali Güneş’e teşekkür belgesi sundu ve Çocuk Köyü’nü gezdirdi.

 

Akarsu yaptığı açıklamamada “Çocuklarımız çok eğlendi, kimisi ilk defa uçakta seyahat etti ve çok heyecanlı anlar yaşadılar – o heyecanı yaşattığınız için, ve gelişimlerine katkı sağladıkları için Atlasglobal yetkililerine teşekkür etti ve işbirliklerinin devamını arzu etti.

 

SOS Çocukköyü Derneği’nin 110 çocuğa aile temelli bakım verdiğini ve Avrupa Birliği’nin Kıbrıslı Sivil Toplum Hareket programı altında finanse edilmekte olan Çocuk Terkini Önleme ve Aile Güçlendirme Projesi (AGP) kapsamında 89 çocuğa destek verdiğini ifade etti. 

Atlasglobal Kıbrıs Satış ve Pazarlama Müdürü Ali Güneş ise Atlasglobal Havayolları olarak amaçlarının, uçakla seyahat etme imkanı olmayan çocukları havacılık ile tanıştırmak ve sevdirmek olduğunu vurgulayarak, bugün havacılıkla tanışan çocukların belki yarının kaptan pilotları olacağına dikkat çekti. Güneş, SOS Çocukköyü Derneği’ni ziyaret ederek yapılan işi yerinde görmekten çok mutlu olduklarını, dernek bünyesinde bakım ve destek verilen çocukların daha iyi şartlarda yaşayabilmesi adına imkânlar doğrultusunda her zaman destek vermeyi arzu ettiklerini ifade etti. 

 

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!