Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kıskanılmaya hazır olun


Güzelliğe dair herşey için hizmetinizdeyiz

AÇILIŞA ÖZEL %50'YE VARAN İNDİRİMLER

Güzelliğinizin anahtarı Dora'da

Avrupa Gazete-Ayse Kambir-Enfield Town'da gectiğimiz günlerde açılan Dora Beauty, verdiği hizmetlerle Londra'nın güzellik merkezi olmaya aday. 

Halkımızın yoğun olarak yaşadığı ve alışverişlerini yaptığı merkezlerden olan Enfield, önemli bir güzellik merkezine kavuştu.

Fatoş Aslan tarafından açılan salonda son teknoloji lazer, iğneli epilasyon, Zayıflama, cilt bakımı, manikür pedikür ve masaj gibi kisisel bakıma dair her türlü hizmet verilmekte. 

Cilt bakımı ve analizi dışında, cilt sıkılaştırma, yenileme, leke, çatlak tedavisi, cilt sarkma tedavisi gibi bir çok konuda hizmet veriyor. Dünyanın cilt bakımında en önemli ismi kabul edilen Dermalogica ürünlerinin kullanıldığı salonda güzelliğinize güzellik katmak mümkün.

Dora Kesin Çözüm

Yaz yaklaşırken hemen hemen tüm kadınların derdi kiloları. Bu sorununuzada çare bulmak icin teknolojinin son harikası kabul edilen 3D Lipo zayıflama aletini sizlere sunan Dora Beauty, kusursuz bir görüntuye sahip olmak isteyenler için harika bir merkez. 

El ve ayak bakımı konusunda da oldukça iddialı olan Dora Beauty'de manikür ve pedikür dışında, takma tırnak, kalıcı oje ve deterjan ve yaşlılığa bağlı yıpranmış eller için parafin tedavisi uygulanmakta.

Her türlü kuaför hizmetlerinin verildiği salonda, en kaliteli boya ve malzemeler kullanılmakta. Sağlığınız düşünülerek organik ürünlerin tercih edildiği Dora'da, en kaliteli ürünler kullanılarak Keratin ile saç düzleitirmede yapılmakta.

Dora Beauty masaj ihtiyacı olanlar içinde mükemmel bir adres. Tedavi amaçlı masajların dışında günlük yorgunluk ve stresten kurtulmak isteyenlerinde uğrak yeri olacak salonda sıcak taş uygulamalı özel tekniklerde kullanılmakta.

Kaş boyası, kirpik perması, kaşlarınızdaki boşlukları doldurmak için yapılan çizimle doldurma gibi bir çok hizmetide sizlere sunuyor.

Yıllardır bu mesleği yapan ve gerekli tüm eğitimleri alan başarılı güzellik uzmanı Fatoş Aslan işinin ehli. Her alanda uzman bir ekibe sahip olan Dora Beauty'de güzelliğe dair tüm hizmetler verilmekte.

Önce Sağlık, Sonra Güzellik

"Sloganımız Önce Sağlık, Sonra Güzellik" diyerek bilgi vermeye başlayan Aslan"İşimiz hata kabul etmeyen bir iş. Bu yüzden eğitimini doğru yerden ve eksiksiz olarak almak çok önemli. Ben ve çalışma arkadaşlarım hizmet verdiğimiz her alanda eğitim alarak en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz. Doğru tespit, doğru cihaz ve doğru uygulama çok önemli. Çünkü her insanın cilt yapısı ve verdiği reaksiyon farklı. Bu yüzden çok iyi analiz etmek gerekiyor. " diyen Aslan, hizmetleri ve kampanyalarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen herkese yardıma hazır olduklarını belirtti.

2A Little Park Gardens,

Enfield Town,

LONDON EN2 6PD

TEL:020 3417 2116

www.dorabeauty.co.uk


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel