Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İflas ve kredi sorunlarına rağmen ev ve işyeri mortgage alımı onların işi

Ozen Financial Services direktörü Erman Özen

Her türlü Mortgage başvurusundan Sigortaya, Debt Management Borç Yönetimi’nden Kişisel iflas başvurularına ve işletme kredisi başvurularından Business Plan (işleme Planı) yazımına kadar tüm finansal çözümler Ozen Financial Services Ltd. ile artık çok daha kolay!

Ajansı (AVA) Ayşe Kambir/Zafer Akkur- İngiltere’de gayrimenkul alımının en önemli aşaması borçlanma süreci yani mortgage başvuru sürecidir. Biz de  bu önemli konuyu sektörün ehli diyebileceğimiz  Erman Özen’e sorduk. Herkesin cevaplarını özellikle  merak ettiği; iflas durumunda nasıl kredi alabilirim? Mortgage kavramı tam olarak nedir?  Borç nasıl yapılandırılır ve borç daha kolay nasıl ödenir ? sorularını sorduk ve çözümleri üzerinde Erman Özen ile ile uzun uzun konuştuk. Mortgage kavramının tanımına öncelik verdik.  Mortgage, almak istediğiniz bir malı  ya da bir gayrimenkulü teminat olarak göstererek uzun vadeli kredi almanızı sağlayan bir sistemdir.  Bunu malı almadan önce ipotek ettirip kredi çekmek gibi düşünebilirsiniz.

 

 

Ozen Financial Services

Erman Özen’e danıştığımız en önemli konulardan biri ise iflas, iflas sürecinin yönetimi, sonuçları ve finansal durumunuza etkileri oldu. Erman Özen her duruma uygun bir çözümün muhakkak var olduğunu ve böyle bir durumda bile müşterilerine yardımcı olabileceklerini belirtiyor. 

Erman Özen şunları söyledi:

“İflas konusu bizim çalışma ve uzmanlık alanlarımızan birisi olmakla birlikte en çok önem verdiğimiz konulardan birisidir.  Biz Ozen Financial Services olarak tüm kredi kurumları ve bankalarla aynı anda çalışırız ve piyasalardaki tüm borçlanma ürünlerine anlık olarak erişimimiz bulunmaktadır. Bu durum bize çalışma esnekliği ve müşterilerimize daha akılcı ve kapsamlı çözümler sunabilme imkanı sağlamaktadır. 

“Bizim oldukça hassasiyyetle eğildigimiz iflas konusunda zaman zaman  uzman olmayan kişilerin danışmanlık yaptığını görüyoruz. Maalesef bu durum borç sahiplerinin zaten yönetiminde zorlandikları bu süreci daha da içinden çıkılması güç bir hale getiriyor.     

Biz, kanun bize ne yönde açıklama yapıyorsa eksiksiz bir şekilde müşterilerimize aktariyoruz;  diyen Erman Özen, ayrıca sözlerine şöyle devam etti: “ ilk görüşmemizden her ne konuda olursa olsun kesinlikle ücret talep etmiyoruz. Musterilerimize bu konuyu ayrıntılı bir şekilde anlatmaya ve açıklamaya çalışıyoruz. Biz müşterilerimize doğruyu iletmekle mükellefiz. Ozen Financial Services, Birleşik Krallık’ın yetki mercii olan Financial Conduct Authority tarafından resmi olarak yetkilendirilip denetlenmektedir. 

 

Özen: “İngiltere’nin en büyük finansal ağı olan Sesame Limited’in temsilcisi olmanin ve 8 yıldır bu sektörde güvenle hizmet vermenin gururunu taşıyoruz”

 

Erman Özen çarpıcı açıklamalarına borç yönetimiyle devam etti: 

 

“Müşterilerimize sunduğumuz bir başka hizmet de borç yönetimidir. Finansal durumunuzu en doğru şekilde analiz edip, size en uygun stratejiyi belirleyerek finansal geleceginizi daha öngörülebilir düzeye getiriyoruz.”

“Ödeme planları ve kreditor anlaşmaları ile kişilerin borçlarını yapılandırıyoruz.” 

Birçok banka ya da kredi kurumuna borçlu durumda iseniz tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabiliriz. Yüksek miktarlardaki aylık ödemelerinizi minimize ederek, borçlarınızı daha kolay ödeyebilmenize yardımcı oluyoruz. Alacaklı kurumlar ile faiz işletimini dondurucak anlaşmalar yaparak borçlarınızın katlanarak artmasını engelliyoruz. Gelir ve gider dengenizi düzenleyerek  borçlarınızı günlük yaşamınızı etkilemeden ödeyebilmenizi sağlıyoruz. Size sunduğumuz kişiye özel cözümlerle zorunlu ihtiyaçlarınızdan kısmadan borçlarınızı ödeyebilir ve uzun vadeli finansal planlar yapabilirsiniz.”

 

Ozen Financial Services direktörü Erman Özen şirket prensipleriyle ilgili şunları aktardı:

“Biz müşterilerimize her durumda maximum faydayı sağlayacak alternatifleri belirleyip, müşteri icin en uygun çözümün belirlenmesi ve uygulanmasında yardımcı oluyoruz. Bizim ana çalışma prensibimiz; benzer bir durumda kendimiz icin yapmayacağımız bir işi müşterimiz için de yapmamaktır ve müşterimizin çıkarlarını en az kendi çıkarlarımız kadar gözetmektir.”

 

 

Hayat, sağlık ve gelir sigortası

 

Aynı zamanda sigortacılık konusunda da hizmet veren Ozen Financial Services Ltd., özellikle hayat, sağlık ve gelir sigortası konularında bütün tecrübelerini müşterileriyle paylaşıyor. Yapmaniz gereken tek şey, ihtiyaç duyulan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak sağlamak ve Ozen Financial Services finansal geleceğinizi garanti altına alıp ve size mutlu bir gelecek sunarken huzurla arkanıza yaslanmaktır.”

Ozen Financial Services Ltd - Finans Kurumu Adres: 4 Tyssen Street, London E8 2FJ Telefon:020 3119 0121


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!