Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Avea'dan LG G4 kampanyası

LG G4

Avea, Avea’dan LG G4 satın alanlara, 1 yıl boyunca tarife bedelinin vergiler dahil aylık 50 TL’ye kadar olan kısmını hediye ediyor.

Avea açıklamasına göre,  Prime tarifelerinden herhangi birine yeni hat aktivasyonuyla veya numarasını taşıyarak geçen müşteriler 59 TL’lik özel tarife desteğinden yararlanacak. LG G4’lerinin adreslerine teslim edilmesini isteyen mevcut Prime müşterilerine ise LG Tone Infinim kulaklık ve LG Music Flow P7 hoparlör Avea tarafından hediye edilecek. Kampanya kapsamında Avea’dan LG G4 satın alanlara, 1 yıl boyunca tarife bedelinin vergiler dahil aylık 50 TL’ye kadar olan kısmı hediye edilecek.  LG G4, LG G3’ten yüzde 80 daha çok ışık alabilen F1.8 diyafram aralığındaki özel lensi olan bir kameraya sahip.  IPS Quantum teknolojili ekranı olan cihazın ayrıca 6 farklı renkte ve tamamen el işçiliğiyle üretilen orijinal deri arka kapağı var.  LG G4 deri dışında, saf Seramik Beyazı, Metalik Gri ve Parlak Altın seçenekleriyle de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. LG G4’ün tüm gövdesini kaplayan kavisli ve zarif tasarımı,  düşmelere karşı düz tasarımlı telefonlara göre yüzde 20 daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Cihazın dış tasarımındaki bu zarif kavisi, kullanıcı ara yüzündeki yumuşak hatlara ve dairesel kenarlara sahip simgeler tamamlıyor.

LG Display’in yeni 5.5-inç’lik IPS Quantum Display ekran teknolojisinin kullanıldığı ilk telefon olan LG G4, yüzde 20 daha iyi renk üretimi, yüzde 25 daha fazla parlaklık yüzde 50 daha yüksek kontrasta sahip. Gelişmiş hücre içi dokunma teknolojisi içeren ilk Quad HD ekran olan LG G4’ün ekranı, aynı zamanda renk konusunda Hollywood’un en büyük stüdyoları tarafından kurulan Dijital Sinema Girişimi (DCI) standartlarına da uygunluk taşıyor.

LG G4, ekran konusundaki tüm bu başarıları, pil tüketiminde hiçbir fedakârlık yapmadan yakalıyor. Yüksek kapasiteli 3000mAh pile sahip LG G4, Qualcomm Snapdragon 808 işlemciyle tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunuyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türk Telekom Grubu Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül, LG G4’ü eşsiz bir kampanyayla müşterilerine sunmaktan büyük heyecan duyduklarını dile getirdi.

2015’in ilk çeyreği itibariyle ulaştıkları yüzde 59’luk akıllı telefon penetrasyon oranının, bu konudaki başarının en büyük göstergesi olduğunu ifade eden Yurdagül, şunları kaydetti:

"Müşterilerimize daima en yeni teknolojileri Avea ayrıcalıklarıyla en iyi koşullarda sunmaya özen gösteriyoruz. Bu amaçla da cihaz portföyümüze dünyanın en iyelerini, Avea ayrıcalığı ile eklemeyi önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu öncelik doğrultusunda portföyümüze LG G4’yi ekledik. LG G4 gibi heyecan verici bir ürünü tüketicilerimize buluşturmanın heyecan ve coşkusunu, benzersiz bir kampanyayla birleştirmek istedik. LG’nin bu etkileyici ürününe en avantajlı koşullarla sahip olmak isteyenleri Avea’ya bekliyoruz."


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!