Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

TFC Holdings'den kuruluşunun 35. yılında sektöre bir yenilik daha

TFC_Huseyin_ve_Can_Ucar

İngiltere’de Türk gıda sektörününün en büyük firması TFC Holdings, kuruluşunun 35. yılında sektörde yeni bir projesini daha hayata geçiriyor.

Kurulduğu 1980 yılından bugüne kadar geçen sürede gıda ve inşaat sektörlerinde toplumun gelişmesi ve ilerlemesine sağladığı katkının yanısıra, büyük oranda istihdam oluşturan TFC Holdings, gıda sektöründe bir ilke daha imza atıyor. TFC, şirket olarak geride bıraktığı 35 yıllık süre boyunca kendi vatandaşlarının ekonomik ve sosyo-kültürel anlamda gelişmesine tanıklık ederken; İşçilikten başlayıp, işveren konumuna geçiş yapan toplumumuzun özellikle gıda sektöründe; toptancılık, marketçilik, off livence, café ve restaurant alanlarında söz sahibi olmasının gururunu paylaştı. 

 

Geride kalan bu 35 yıllık süre boyunca asıl gücünü, daima kendi coğrafyasından gelen müşterilerinden aldı. Başlangıç ve büyümesini hep bu nokta üzerinden sürdürdü. Ülke değerlerinden ödün vermeden, değerli müşterilerine en iyiyi ve en kaliteliyi sunmayı ilke edinerek, özellikle Türkiye’nin en büyük markalarını yurtdışındaki vatandaşlarının sofralarına taşımanın gururunu duydu.

 

KENDİ COĞRAFYASININ LEZİZ ÜRÜNLERİNİ SOFRALARA TAŞIDI

 

Yıllardır, bakliyattan çereze, reçelden zeytinyağına kadar kendi marka ürünlerini en doğal ve taze haliyle paketleyip, ilk günkü doğallığıyla müşterilerine sunan TFC Holding, bu hizmetini bundan sonar da geliştirerek sunmayı sürdürecek.

Kahvaltıdan – akşam yemeğine kadar, günün her saatinde lezzetli sofraları bu ürünlerle oluşturacak konuma geldi.

 

TFC’nin iddiası;  gıdada kalite ve sağlığa önem verenlerin, lezzet ve sağlıkla kurulan her sofrasında bugüne kadar olduğu gibi bundan sonar da olmaya devam etmek.

 

ESİN CASH & CARRY HİZMET VERMEYE BAŞLADI

 

TFC Holdings kuruluşundan bu yana hep geliştirdiği hizmetlerini yeni projesini hayata geçirerek bir ivme kazandırıyor.

 

2015 yılı itibariyle gıda sektöründeki firmaların alımlarını kolaylaştırmak 

ve pazarda yine ilkleri yaratmak için gıda sektörünün karşısına ‘ESİN Cash &Carry’ projesi ile çıkıyor.

 

Kuzey Londra’nın Enfield bölgesinde, 210 bin Sqft’lik alanı ile pazardaki en büyük Türk gıdası üzerine uzmanlaşan TFC sayesinde hiç görülmemiş fiyatlar ile sebze, meyve, içecek, alkollü içecekler, catering malzemeleri, donmuş gıda ,et ve tavuk ürünleri, sigara ve tütün ürünleriyle, İngiltere’nin ve Dünya’nın tanıdığı en ünlü markaları en uygun fiyatlar ile temin edebilecek. Kısaca, ‘ESİN Cash &Carry’ herşeyin bir arada bulunabileceği tek adres olma konusunda iddialı şekilde sektörde yerini alıyor.

 

TÜRKİYE VE DÜNYA’NIN EN İYİ MARKALARI TEK ÇATI ALTINDA

 

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarını tek bir çatı altında bulunduran ‘Esin Cash and Carry’, A’dan Z’ye her ürünü barındırdığı için, iş yeri sahiplerinin başka bir yerden ürün almasına gerek kalmayacak ve hem zaman hem de ekonomik anlamda çok büyük bir avantaj sağlayacak.

 

Ayrıca önemli bir başka nokta ise, ‘Esin Cash & Carry’den sadece üye olan iş yeri sahibi müşterileri faydanalabilecek.Bunun için sadece bir form doldurarak, EsinCard sahibi olmam mümkün olacak.

 

EsinCard’a üye olan müşteriler aynı zamanda birbirinden önemli avantajlara da sahip olacaklar.‘ESİN Cash & Carry’ marka ve kalitenin buluştuğu tek adres olacak.

 

TFC Holdings London Limited, resmi açılışı daha sonra yapılacak olan ‘ESİN Cash & Carry’, ‘Unit 1 & 8 Centenary Estate, Jeffreys Road, Enfield, Middlesex EN3 7UD’ adresinde müşterilerine hizmet vermeye başladı. 

Detaylı bilgi edinmek için 020 8443 5533 numaralı firma telefonu ile irtibat kurabilecek.

 

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar

DHI Tekniği Saç ekimi Tulip medical ile İngiltere'den Türkiye'ye 5 Yıldızlı otel dahil

Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde. Güvenlik, Doğal Sonuçlar, Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefi var Tulip medical'in. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE

Tüp bebek kaç yaşına kadar uygulanabilir?

Kadının yaşı 35 ve üzeri ise, yumurtalık rezervleri azalmış ise tüp bebek tedavisi uygulanabilmektedir. Daha az ciddi durumlarda ise tüp bebek tedavisi yerine aşılama yöntemi ya da diğer yardımcı üreme yöntemleri uygulanabilmektedir.