Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Stansted Gaziantep Aktarmasız Direk Tulip Holidays uçuşları başladı

Stansted Gaziantep Aktarmasiz Direk Tulip

Avrupa'nın en büyük turizm acentalarından olan Tulip'e yakışır şekilde Gaziantep uçuşları bugün başladı. Tulip Holidays’in sahibi Kadri Sökmen, İngiltere Türkiye arası yolcu aktarma, uçak değiştirme derdinden kurtaracak şekilde GAZİANTEP uçuşlarını başlattık. dedi.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra -Tulip Holidays, Gaziantep aktarmasız direk uçuşlarını garantili olarak  başlattı. Bilindiği üzere geçen yıl direk Gaziantep uçuşlarını ilk defa başlatarak Londralı tatilcilerin yüzünü güldürmüştü. Bu yıl İngiltere’de 20. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays, tatilcilere hediyesi direk uçuşlar oldu. Haringey merkez ofisinide yenileyen Tulip, müşterilerine çok daha modern ve rahat bir satış ofisi sunuyor.Bırakın İngiltereyi Avrupa'nın en büyük turizm acentalarından olan Tulip'e yakışır şekilde Gaziantep uçuşları geçen salı günü başladı. 

 

 

Kadri Sökmen

 

Tulip Holidays’in sahibi Kadri Sökmen, “İngiltere Türkiye arası yolcu aktarma, uçak değiştirme derdinden kurtaracak şekilde GAZİANTEP uçuşlarını başlattık.

14 Temmuz 2015 tarihinde söz verdiğimiz üzerine Stansted Gaziantep direk olarak İlk uçuşumuzu başlatmanın gururu içindeyiz.Yolcularımız Londra’da Gaziantep’e uğurladık” dedi. 

 

 

Corendon uçaklarıyla

 

Yaklaşık yarım milyon sterline varan garantili uçuş anlaşması imzalayarak Corendon Airlines ile uçuşları başlattıklarını söyleyen Kadri Sökmen, “Bu yıl İngiltere’de 20. gurur yılını kutluyoruz. Tulip Holidays adına tatilcilere hediyemiz direk uçuşlar oldu.” dedi ve şunları ekledi: "Uzun yıllardır sektöredeki sorunlardan en önemlisi yolcularımızın mağdur olmadan doğrudan sevdiklerine ulaşabilmesiydi. Özellikle çocuklu aileler olsun yaşlı yolcularımız olsun aktarmalı uçuşlarda cok zorlandılar. Artık Londra'da yaşayan gurbetçilerimiz Tulip, Atol, Abta, Corendon Airlines garantisiyle Londra'dan Gaziantep aktarmasız direk uçmaya başladı”

 

Tulip Holidays direktörü Itır Sökmen duygularını şöyle dile getirdi:

 “Bugün Londra Stansted Havalimanı’ndan dünyaca ünlü Corendon Hava Yolları ile sezonun ilk direk Gaziantep uçuşunu gercekleştirdik. Tüm Tulip ailemize katkılarından ve bütün yolcularımıza bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.”

 

Londra'dan Gaziantep aktarmasız direk uçuşlar Tulip Holidays güvencesiyle başladı. Rezervasyon için telefon numarası: 020 8211 0001 Web Site: www.tulipholidays.com

 

 

Tulip Holidays’in sahibi Kadri Sökmen ve kızı Seda Sökmen Stansted Havalimanında Gaziantep Aktarmasız Direk Uçuşunun ilk yolcularını uğurladılar. 

 

 

Bu yıl İngiltere’de 20. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays, tatilcilere hediyesi direk uçuşlar oldu.

 

Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel