Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Stansted Gaziantep Aktarmasız Direk Tulip Holidays uçuşları başladı

Stansted Gaziantep Aktarmasiz Direk Tulip

Avrupa'nın en büyük turizm acentalarından olan Tulip'e yakışır şekilde Gaziantep uçuşları bugün başladı. Tulip Holidays’in sahibi Kadri Sökmen, İngiltere Türkiye arası yolcu aktarma, uçak değiştirme derdinden kurtaracak şekilde GAZİANTEP uçuşlarını başlattık. dedi.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra -Tulip Holidays, Gaziantep aktarmasız direk uçuşlarını garantili olarak  başlattı. Bilindiği üzere geçen yıl direk Gaziantep uçuşlarını ilk defa başlatarak Londralı tatilcilerin yüzünü güldürmüştü. Bu yıl İngiltere’de 20. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays, tatilcilere hediyesi direk uçuşlar oldu. Haringey merkez ofisinide yenileyen Tulip, müşterilerine çok daha modern ve rahat bir satış ofisi sunuyor.Bırakın İngiltereyi Avrupa'nın en büyük turizm acentalarından olan Tulip'e yakışır şekilde Gaziantep uçuşları geçen salı günü başladı. 

 

 

Kadri Sökmen

 

Tulip Holidays’in sahibi Kadri Sökmen, “İngiltere Türkiye arası yolcu aktarma, uçak değiştirme derdinden kurtaracak şekilde GAZİANTEP uçuşlarını başlattık.

14 Temmuz 2015 tarihinde söz verdiğimiz üzerine Stansted Gaziantep direk olarak İlk uçuşumuzu başlatmanın gururu içindeyiz.Yolcularımız Londra’da Gaziantep’e uğurladık” dedi. 

 

 

Corendon uçaklarıyla

 

Yaklaşık yarım milyon sterline varan garantili uçuş anlaşması imzalayarak Corendon Airlines ile uçuşları başlattıklarını söyleyen Kadri Sökmen, “Bu yıl İngiltere’de 20. gurur yılını kutluyoruz. Tulip Holidays adına tatilcilere hediyemiz direk uçuşlar oldu.” dedi ve şunları ekledi: "Uzun yıllardır sektöredeki sorunlardan en önemlisi yolcularımızın mağdur olmadan doğrudan sevdiklerine ulaşabilmesiydi. Özellikle çocuklu aileler olsun yaşlı yolcularımız olsun aktarmalı uçuşlarda cok zorlandılar. Artık Londra'da yaşayan gurbetçilerimiz Tulip, Atol, Abta, Corendon Airlines garantisiyle Londra'dan Gaziantep aktarmasız direk uçmaya başladı”

 

Tulip Holidays direktörü Itır Sökmen duygularını şöyle dile getirdi:

 “Bugün Londra Stansted Havalimanı’ndan dünyaca ünlü Corendon Hava Yolları ile sezonun ilk direk Gaziantep uçuşunu gercekleştirdik. Tüm Tulip ailemize katkılarından ve bütün yolcularımıza bizi seçtiklerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.”

 

Londra'dan Gaziantep aktarmasız direk uçuşlar Tulip Holidays güvencesiyle başladı. Rezervasyon için telefon numarası: 020 8211 0001 Web Site: www.tulipholidays.com

 

 

Tulip Holidays’in sahibi Kadri Sökmen ve kızı Seda Sökmen Stansted Havalimanında Gaziantep Aktarmasız Direk Uçuşunun ilk yolcularını uğurladılar. 

 

 

Bu yıl İngiltere’de 20. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays, tatilcilere hediyesi direk uçuşlar oldu.

 

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.