Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Hediye Çekilişiyle Araba Verdi

Doğtaş Araba Çekilişi

Doğtaş Exclusive bir süre önce gerçekleştirdiği hediye çekilişinde araba kazanan müşterisine arabasını teslim etti

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Doğtaş Exclusive hediye çekilişi ile dağıttığı diğer birçok hediyenin yanında, büyük ödül olarak bir de araba sözü vermişti. Talihli müşteri bugün arabasına kavuştu ve anahtarını teslim aldı. 

 

 

“Doğtaş Sayesinde Arabama Kavuştum”

 

Doğtaş Exclusive’den çocuk odası takımı alan ve çekilişe oğlunun şansına katıldığını belirten Nazan Alpdoğan, “Hiç beklemiyordum. Halen kazandığıma inanamıyorum, rüya gibi” yorumunda bulundu. 2015 model arabasını favori rengi olan beyaz renkte teslim alan Nazan Alpdoğan, "Ehliyetimi yeni almıştım tek eksiğim arabaydı, Dogtaş Exclusive sayesinde ona da kavuştum" dedi. 


 


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel