Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Hediye Çekilişiyle Araba Verdi

Doğtaş Araba Çekilişi

Doğtaş Exclusive bir süre önce gerçekleştirdiği hediye çekilişinde araba kazanan müşterisine arabasını teslim etti

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Doğtaş Exclusive hediye çekilişi ile dağıttığı diğer birçok hediyenin yanında, büyük ödül olarak bir de araba sözü vermişti. Talihli müşteri bugün arabasına kavuştu ve anahtarını teslim aldı. 

 

 

“Doğtaş Sayesinde Arabama Kavuştum”

 

Doğtaş Exclusive’den çocuk odası takımı alan ve çekilişe oğlunun şansına katıldığını belirten Nazan Alpdoğan, “Hiç beklemiyordum. Halen kazandığıma inanamıyorum, rüya gibi” yorumunda bulundu. 2015 model arabasını favori rengi olan beyaz renkte teslim alan Nazan Alpdoğan, "Ehliyetimi yeni almıştım tek eksiğim arabaydı, Dogtaş Exclusive sayesinde ona da kavuştum" dedi. 


 


En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.