Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Hediye Çekilişiyle Araba Verdi

Doğtaş Araba Çekilişi

Doğtaş Exclusive bir süre önce gerçekleştirdiği hediye çekilişinde araba kazanan müşterisine arabasını teslim etti

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Doğtaş Exclusive hediye çekilişi ile dağıttığı diğer birçok hediyenin yanında, büyük ödül olarak bir de araba sözü vermişti. Talihli müşteri bugün arabasına kavuştu ve anahtarını teslim aldı. 

 

 

“Doğtaş Sayesinde Arabama Kavuştum”

 

Doğtaş Exclusive’den çocuk odası takımı alan ve çekilişe oğlunun şansına katıldığını belirten Nazan Alpdoğan, “Hiç beklemiyordum. Halen kazandığıma inanamıyorum, rüya gibi” yorumunda bulundu. 2015 model arabasını favori rengi olan beyaz renkte teslim alan Nazan Alpdoğan, "Ehliyetimi yeni almıştım tek eksiğim arabaydı, Dogtaş Exclusive sayesinde ona da kavuştum" dedi. 


 


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.