Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Sosyal Sorumluluk Projeleriyle Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor

Doğtaş sporcu sponsoru

Doğtaş ailesi yalnızca Türkiye’nin tasarım harikasi olan en kaliteli mobilyalarını Birleşik Krallık’a getirmekle kalmıyor, yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle de adından söz ettiriyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Doğtaş'ın ihtiyaç sahibi ailelere yaptığı yardımlar ile başladıkları proje, Ramazan Ayı içerisinde duyurdukları “Çorbada Bizim de Tuzumuz Olsun” adı altında genişleyerek devam ediyor. İlk aşamada ulaşabildikleri bir Somalili aile ve bir de Türk ailenin çocuk odalarını sıfırdan yeniledikleri çalışmada, iç mimarları ihtiyaç sahibi ailelere giderek gerekli ölçüleri almışlar ve önerilen mobilyaların tamamı Türkiye’de sıfırdan yapılarak gönderilmiştir.


 

Doğtaş Ailesi NAR Projesine Destek Veriyor

NAR isimli projenin kurucusu Ceren Eryılmaz, Doğtaş yetkilileri ile irtibata geçerek projesinden bahsetmiş ve kendilerinden destek beklediğini belirtmiştir. NAR nedir diye bilmek isteyenlere şöyle açıklayalım; NAR projesi özellikle göçmen kadınlara destek projesidir. NAR projesinde şiddetten kaçmış hanımlara daha onlar sığınma evinden çıkmadan önce desteğe başlanır. Amaç onlara eğitim ve meslek vermek, kendilerine bakabilmeleri anlamında destek sağlamaktadır ki böylece ileride "bana baksın" diye değil gerçekten evlenmek istedikleri için birisiyle evlenebilsinler.

 

 

Proje kapsamında birkaç kadına eğitim verildi. Şimdi bir yandan onlarla piyasada tutunmayı çabalıyorlar, bir yandan da yeni insanları eğitime başlatmaya çalışıyorlar. Bunun için etkinlikler düzenleyerek hem projeye gelir sağlıyor hem de katılımcılara iş tecrübesi sağlayarak CVlerini dolduruyorlar. Bunu evlere, çocuk partilerine, doğum günlerine gitmekten fuarlara, festivallere, çocuk merkezlerine gitmeye kadar yayabiliriz. Ofislere öğlen yemeği ve kahvaltıdan, çocuk merkezlerine kadar her yere yayılmaya çalışıyorlar.

 

 

NAR’in bu çıkar gözetmeksizin yaptığı çalışmaları gören ve “Çorbada Bizim de Tuzumuz Olsun” diyen Doğtaş Marketing ekibi, sığınma evlerinden yeni çıkmış ve hayata tutunmaya çalışan iki bayanın evini ziyaret ederek, iç mimarları aracılığı ile ölçüleri aldılar ve önerilen mobilyalar en kısa zamanda kendilerine teslim edilecek.

  

Doğtaş  Sporun ve Sporcunun da Yanında  

 

Tüm bu sosyal sorumluluk projelerine ek olarak Doğtaş, spora ve sporcuya olan desteği ile de adından söz ettiriyor. Genç boksör Şiar Yalçın Özgül’un 1 yıllık sponsoru olan Doğtaş, Şiar’ı tüm maçlarında desteklemeye devam ediyor.

 

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.