Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Dilek Kahraman Keystone Law ile Çalışmaya Başladı

Dilek Kahraman

İngiliz Türk Avukatlar Birliği’nin Kurucu Üyelerinden Dilek Kahraman Keystone Law ile Çalışmaya Başladı

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Dilek Kahraman, 1977, Göksun, Kahramanmaraş doğumludur. Kendisi önemli ve başarılı çalışmalara imza atmış bir İngiliz avukatıdır. Nabucco Gas Pipeline gibi dünyaca çok önemli projelere imzasını atmış, Türk Hava Yolları, Botaş, Mitsui, Nationwide, BP, Shell, Qatar Petroleum, Tubelines, Gama, Network Rail gibi büyük şirketlerin danışmanlığını yapmıştır.  

 

Avukatlık kariyerine Avrupa’nın ilk onuna giren dünyaca ünlü ve tanınan  avukatlık firması Simmons & Simmons’da başlayan Dilek Kahraman, şimdi mesleğinde çok başarılı olan avukatları bünyesinde toplayan Keystone Law ile çalışmaya başladı.

 

 

Dilek Kahraman’ın Başarıyla Dolu Kariyeri

 

 

Dilek Kahraman, İngiliz Türk Avukatlar Birliği’nin ilk kurucu üyelerinden olmakla birlikte, İngiltere’nin Lord Mayor’ı ile Türkiye’deki üst düzey devlet bakanlarını ziyaret etmiş, pek çok konferanslarda yer almış; geri dönüşüm enerji projelerinin ve yap-işlet-devret projelerinin önderlerinden olmuştur.

 

Son yedi yıldır kariyerine Katar’da devam eden, Doğuş Inşaat, AKFA, Tuana Hospitality, Sheikh Al Thani’ye ait olan sayısız şirketlerin danışmanlığını yapan Dilek Kahraman, kariyerini İngiltere ve Katar arası devam ettirmeye karar vererek Keystone Law ile çalışmaya başlamıştır.

 

Uluslararası hukuk, Katar ve İngiliz kanunlarının yanı sıra Dilek Kahraman iyi bir mediator/ara bulucudur.  Yıllardır, ara buluculukla davalarını çözüme ulaştıran Dilek Kahraman, uzlaşmanın mahkemelerden çok daha iyi bir yöntem olduğuna inanmakta ve bunu savunmaktadır.

 

 

Başarısını Kendi Çabalarına Borçlu

 

 

Dilek Kahraman başarısını tamemen kendi çabalarına ve yoğun çalışma temposuna borçludur.  Ortaokul seviyesinde İngiltere’ye gelip, İngilizce dilini öğrenip, dolaylı sebeplerden okulsuz kalmasına rağmen üniversiteye girme başarısını göstermiştir. Hukuk eğitimi yanında; 14 yaşında itibaren bütün boş zamanlarında çalışarak, kendi çabaları ile finansal olarak kendi kendisini desteklemiştir. İngiltere hayatındaki tüm imkansızlıklara ve tüm olumsuzluklara rağmen Simmons & Simmons gibi dünya çapında önemli bir avukat firmasında bünyesine kabul edilip, ciddi dosyalar üzerinde çalışması ise hiç küçümsenmeyecek önemli bir başarıdır.


Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.