Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Dilek Kahraman Keystone Law ile Çalışmaya Başladı

Dilek Kahraman

İngiliz Türk Avukatlar Birliği’nin Kurucu Üyelerinden Dilek Kahraman Keystone Law ile Çalışmaya Başladı

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Dilek Kahraman, 1977, Göksun, Kahramanmaraş doğumludur. Kendisi önemli ve başarılı çalışmalara imza atmış bir İngiliz avukatıdır. Nabucco Gas Pipeline gibi dünyaca çok önemli projelere imzasını atmış, Türk Hava Yolları, Botaş, Mitsui, Nationwide, BP, Shell, Qatar Petroleum, Tubelines, Gama, Network Rail gibi büyük şirketlerin danışmanlığını yapmıştır.  

 

Avukatlık kariyerine Avrupa’nın ilk onuna giren dünyaca ünlü ve tanınan  avukatlık firması Simmons & Simmons’da başlayan Dilek Kahraman, şimdi mesleğinde çok başarılı olan avukatları bünyesinde toplayan Keystone Law ile çalışmaya başladı.

 

 

Dilek Kahraman’ın Başarıyla Dolu Kariyeri

 

 

Dilek Kahraman, İngiliz Türk Avukatlar Birliği’nin ilk kurucu üyelerinden olmakla birlikte, İngiltere’nin Lord Mayor’ı ile Türkiye’deki üst düzey devlet bakanlarını ziyaret etmiş, pek çok konferanslarda yer almış; geri dönüşüm enerji projelerinin ve yap-işlet-devret projelerinin önderlerinden olmuştur.

 

Son yedi yıldır kariyerine Katar’da devam eden, Doğuş Inşaat, AKFA, Tuana Hospitality, Sheikh Al Thani’ye ait olan sayısız şirketlerin danışmanlığını yapan Dilek Kahraman, kariyerini İngiltere ve Katar arası devam ettirmeye karar vererek Keystone Law ile çalışmaya başlamıştır.

 

Uluslararası hukuk, Katar ve İngiliz kanunlarının yanı sıra Dilek Kahraman iyi bir mediator/ara bulucudur.  Yıllardır, ara buluculukla davalarını çözüme ulaştıran Dilek Kahraman, uzlaşmanın mahkemelerden çok daha iyi bir yöntem olduğuna inanmakta ve bunu savunmaktadır.

 

 

Başarısını Kendi Çabalarına Borçlu

 

 

Dilek Kahraman başarısını tamemen kendi çabalarına ve yoğun çalışma temposuna borçludur.  Ortaokul seviyesinde İngiltere’ye gelip, İngilizce dilini öğrenip, dolaylı sebeplerden okulsuz kalmasına rağmen üniversiteye girme başarısını göstermiştir. Hukuk eğitimi yanında; 14 yaşında itibaren bütün boş zamanlarında çalışarak, kendi çabaları ile finansal olarak kendi kendisini desteklemiştir. İngiltere hayatındaki tüm imkansızlıklara ve tüm olumsuzluklara rağmen Simmons & Simmons gibi dünya çapında önemli bir avukat firmasında bünyesine kabul edilip, ciddi dosyalar üzerinde çalışması ise hiç küçümsenmeyecek önemli bir başarıdır.


Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!

Hızlı biçimde cosmegram instalift etkisi kırışıklıkları giderir mi

Özel olarak size ulaşan cosmegram instalift ile ilgili yorumların yapıcı karşılıklar yaratması kadar çok yönlü başarıların ve etkin adımların bizlere sunduğu gerçeklikler neticesinde insan hayatında gerçek değişimler uzun süreli görülebilir. Bu kullanım nitelikleri ve aşamaları noktasında belli durumların yaratılabilmesi de cosmegram instalift için göz önüne alınacak olan çok başarılı adımdır! Belirli noktalarda ve etkilerde sizleri bekleyen cosmegram instalift ürünü için başarılı adımlar atılabilmektedir!