Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Prestige Autosun Sahibi Rıza Yaşardan Tatile Arabayla Gideceklere Tavsiyeler

Prestige Autos

Tatilde Türkiye’ye ve Kıbrıs’a Gidecekler Arabanıza Bakım Yaptırmayı Unutmayın

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-1978 yılından beri otomobil teknisyenliğinde hizmet veren, Prestige Autos'un sahibi tecrübeli işletmeci Rıza Yaşar, tatile arabalarıyla gitmeyi planların yola çıkmadan önce muhakkak arabalarını kontrol ettirmeleri gerektiğinin altını çizdi.


 

 

Eğitimli ve Tecrübeli Teknisyen Rıza Yaşar

 

Aslen Kıbrıslı olan Rıza Yaşar, Sanat Okulu Mekanik Bölümü mezunu. Kıbrıs’ta eğitimini tamamladıktan sonra 1978 yılında İngiltere’ye geldi ve geldiğinden beri otomobil teknisyenliğinde hizmet veriyor. 1978-2000 yılları arasında Mercedes’te çalışırken yalnızca teknisyenlik değil managerlık görevinde de bulundu. 1992-2000 yıllarında aynı zamanda evden kendi işini yaptı ve 2000 yılında Prestige Autos’u kurdu.


 

 

Prestige Autos Büyümeye Devam Ediyor

 

Rıza Yaşar Prestige Autos’u kurduğu yıldan beri büyütmeye devam ediyor. Kazandığı tüm parayı işine yatırmayı tercih ediyor. İnsanlara kaliteli hizmet sunmak en büyük misyonu. Aynı zamanda emlak piyasasında ve inşaat sektöründe de hizmet veren Rıza Yaşar’ın çalışkanlığı Prestige Autos’un kapsamından rahatlıkla anlaşılıyor. Teknik servisten tamire, kaportacılıktan bakıma kadar birçok alanda hizmet veren Prestige Autos RAC tarafından onaylı. Özellikle Bodyworks kısmı çok rağbet görüyor. Oldukça büyük olan işletme 6 ay içerisinde yeni bir şube de açacak. Yeni şube de hem mekanik hem Bodyworks alanıda hizmet verecek. 

Prestige Autos Kadrosu Çok Güçlü

  

Prestige Autos’un çalışanları işletmenin gücüne güç katıyor. Hintlilerden Kıbrıslı Rumlara kadar her memleketten çeşitli insanın çalıştığı yerde ayrımcılık olmaması Rıza Yaşar’ın çok önemsediği bir konu. Prestige Autos’un güçlü kadrosu işletme de büyüdüğü için devamlı tazeleniyor. Şu anda da yeni teknisyenlere ihtiyaç duyuluyor.

Siz de özellikle tatile çıkmadan önce Prestige Autos'a mutlaka uğramalısınız: 

Prestige Autos

1-5 Codrington Hill Brockley Rise London SE23 1LR

Tel: 020 8690 2670 / 020 8690 6958 

Fax: 020 8314 5265

www.prestige-autos.net

prestige_autos@hotmail.co.uk 
 

 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar