Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

ESİN Cash & Carry'nin Büyük İndirimlerini Kaçırmayın

Esim Cash and Carry

2015 yılı itibariyle gıda sektöründeki firmaların alımlarını kolaylaştırmak ve pazarda yine ilkleri yaratmak için TFC Holding tarafından gıda sektörüne kazandırılan ESİN Cash & Carry, özel promosyonlarıyla müşterisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kuzey Londra’nın Enfield bölgesinde, 210 bin Sqft’lik alanı ile pazardaki en büyük Türk gıdası üzerine uzmanlaşan TFC sayesinde ESİN Cash & Carry,  sebze, meyve, içecek, alkollü içecekler, catering malzemeleri, donmuş gıda, et ve tavuk ürünleri, sigara ve tütün ürünleriyle, Türkiye’nin, İngiltere’nin ve dünyanın tanıdığı en ünlü markaları en uygun fiyatlar ile müşterisiyle buluşturuyor. Kısaca, her şeyin bir arada bulunduğu tek adres olma konusunda iddialı şekilde sektörde yerini alıyor. A’dan Z’ye her ürünü barındırdığı için, iş yeri sahiplerinin başka bir yerden ürün almasına gerek kalmıyor ve hem zaman hem de ekonomik anlamda onlara çok büyük bir avantaj sağlıyor.

 

ESİN Cash & Carry Üyelerine Özel Promosyonlar

 

ESİN Cash & Carry yalnızca kaliteyi ve markayı değil en uygun fiyatları da iş yeri sahiplerine sağladığı için çok kısa zamanda sektörün aranan ismi haline geldi. Sürekli olarak değişik kampanyalar yapan ESİN Cash & Carry, promosyonlarını Royal Mail aracılığıyla müşterilerine duyuruyor. ESİNCARD sahibi olarak siz de bu özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz: 

 

Unit 1 & 8 Centenary Estate, Jeffreys Road, Enfield, Middlesex EN3 7UD 

Tel: 020 8443 5533


KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.