Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

ESİN Cash & Carry'nin Büyük İndirimlerini Kaçırmayın

Esim Cash and Carry

2015 yılı itibariyle gıda sektöründeki firmaların alımlarını kolaylaştırmak ve pazarda yine ilkleri yaratmak için TFC Holding tarafından gıda sektörüne kazandırılan ESİN Cash & Carry, özel promosyonlarıyla müşterisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kuzey Londra’nın Enfield bölgesinde, 210 bin Sqft’lik alanı ile pazardaki en büyük Türk gıdası üzerine uzmanlaşan TFC sayesinde ESİN Cash & Carry,  sebze, meyve, içecek, alkollü içecekler, catering malzemeleri, donmuş gıda, et ve tavuk ürünleri, sigara ve tütün ürünleriyle, Türkiye’nin, İngiltere’nin ve dünyanın tanıdığı en ünlü markaları en uygun fiyatlar ile müşterisiyle buluşturuyor. Kısaca, her şeyin bir arada bulunduğu tek adres olma konusunda iddialı şekilde sektörde yerini alıyor. A’dan Z’ye her ürünü barındırdığı için, iş yeri sahiplerinin başka bir yerden ürün almasına gerek kalmıyor ve hem zaman hem de ekonomik anlamda onlara çok büyük bir avantaj sağlıyor.

 

ESİN Cash & Carry Üyelerine Özel Promosyonlar

 

ESİN Cash & Carry yalnızca kaliteyi ve markayı değil en uygun fiyatları da iş yeri sahiplerine sağladığı için çok kısa zamanda sektörün aranan ismi haline geldi. Sürekli olarak değişik kampanyalar yapan ESİN Cash & Carry, promosyonlarını Royal Mail aracılığıyla müşterilerine duyuruyor. ESİNCARD sahibi olarak siz de bu özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz: 

 

Unit 1 & 8 Centenary Estate, Jeffreys Road, Enfield, Middlesex EN3 7UD 

Tel: 020 8443 5533


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.