Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

ESİN Cash & Carry'nin Büyük İndirimlerini Kaçırmayın

Esim Cash and Carry

2015 yılı itibariyle gıda sektöründeki firmaların alımlarını kolaylaştırmak ve pazarda yine ilkleri yaratmak için TFC Holding tarafından gıda sektörüne kazandırılan ESİN Cash & Carry, özel promosyonlarıyla müşterisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kuzey Londra’nın Enfield bölgesinde, 210 bin Sqft’lik alanı ile pazardaki en büyük Türk gıdası üzerine uzmanlaşan TFC sayesinde ESİN Cash & Carry,  sebze, meyve, içecek, alkollü içecekler, catering malzemeleri, donmuş gıda, et ve tavuk ürünleri, sigara ve tütün ürünleriyle, Türkiye’nin, İngiltere’nin ve dünyanın tanıdığı en ünlü markaları en uygun fiyatlar ile müşterisiyle buluşturuyor. Kısaca, her şeyin bir arada bulunduğu tek adres olma konusunda iddialı şekilde sektörde yerini alıyor. A’dan Z’ye her ürünü barındırdığı için, iş yeri sahiplerinin başka bir yerden ürün almasına gerek kalmıyor ve hem zaman hem de ekonomik anlamda onlara çok büyük bir avantaj sağlıyor.

 

ESİN Cash & Carry Üyelerine Özel Promosyonlar

 

ESİN Cash & Carry yalnızca kaliteyi ve markayı değil en uygun fiyatları da iş yeri sahiplerine sağladığı için çok kısa zamanda sektörün aranan ismi haline geldi. Sürekli olarak değişik kampanyalar yapan ESİN Cash & Carry, promosyonlarını Royal Mail aracılığıyla müşterilerine duyuruyor. ESİNCARD sahibi olarak siz de bu özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz: 

 

Unit 1 & 8 Centenary Estate, Jeffreys Road, Enfield, Middlesex EN3 7UD 

Tel: 020 8443 5533


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!