Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

ESİN Cash & Carry'nin Büyük İndirimlerini Kaçırmayın

Esim Cash and Carry

2015 yılı itibariyle gıda sektöründeki firmaların alımlarını kolaylaştırmak ve pazarda yine ilkleri yaratmak için TFC Holding tarafından gıda sektörüne kazandırılan ESİN Cash & Carry, özel promosyonlarıyla müşterisinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kuzey Londra’nın Enfield bölgesinde, 210 bin Sqft’lik alanı ile pazardaki en büyük Türk gıdası üzerine uzmanlaşan TFC sayesinde ESİN Cash & Carry,  sebze, meyve, içecek, alkollü içecekler, catering malzemeleri, donmuş gıda, et ve tavuk ürünleri, sigara ve tütün ürünleriyle, Türkiye’nin, İngiltere’nin ve dünyanın tanıdığı en ünlü markaları en uygun fiyatlar ile müşterisiyle buluşturuyor. Kısaca, her şeyin bir arada bulunduğu tek adres olma konusunda iddialı şekilde sektörde yerini alıyor. A’dan Z’ye her ürünü barındırdığı için, iş yeri sahiplerinin başka bir yerden ürün almasına gerek kalmıyor ve hem zaman hem de ekonomik anlamda onlara çok büyük bir avantaj sağlıyor.

 

ESİN Cash & Carry Üyelerine Özel Promosyonlar

 

ESİN Cash & Carry yalnızca kaliteyi ve markayı değil en uygun fiyatları da iş yeri sahiplerine sağladığı için çok kısa zamanda sektörün aranan ismi haline geldi. Sürekli olarak değişik kampanyalar yapan ESİN Cash & Carry, promosyonlarını Royal Mail aracılığıyla müşterilerine duyuruyor. ESİNCARD sahibi olarak siz de bu özel promosyonlardan yararlanabilirsiniz: 

 

Unit 1 & 8 Centenary Estate, Jeffreys Road, Enfield, Middlesex EN3 7UD 

Tel: 020 8443 5533


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar