Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngilterenin İlk Kebap Robotuna Sahip Super Kebab Dönerde Devrim Yaptı

Döner Robotu

Kebap robotu döneri mükemmel, çabuk ve hijyenik bir şekilde kesiyor.

Londra’nın en iyi take-away mekanı seçilen Super Kebab, £5000 değerinde bir kebap robotunu Türkiye’den getirterek İngiltere’de bir ilke imza attı. Bu kebap robotu sensörler aracılığıyla çalışarak döneri en ideal şekilde kesiyor ve döner yeme keyfini doruğa çıkarıyor.

 

Mekanın sahibi Hakan Görenli’yi bu girişime iten ise müşterilerinden gelen yoğun talep oldu. Normalde geleneksel yollardan müşteriye döner kesen Super Kebab, işlemi hızlandırmak adına Atalay döner robotu olarak bilinen bu makineyi kullanmaya başladı. Sıradan bir hafta sonunda yaklaşık 1000 adet kebap satan mekan, bu yıl Londra’nın en iyi take-away mekanı seçilmişti.

 

 

Kebap robotu döneri mükemmel, çabuk ve hijyenik bir şekilde kesiyor. Hakan Görenli müşterilerinin %99’unun robottan memnun olduklarını dile getiriyor. İngiltere’nin ilk kebab robotunu kullanma gururunu taşıyan Görenli, diğer kebapçıların da bu yolu izleyeceklerini düşünüyor. Geleneksel yollardan döner kesmek oldukça yorucu bir işlem olmakla beraber, özellikle yaz mevsiminde kebapçılara daha çok sıkıntı yaratabiliyor. British Kebab Awards kayıtlarına göre İngiltere’de 17.000 civarında kebapçı var ve her gün yaklaşık olarak 1.3 milyon kebap satılıyor.

 

Kaynaklar:

 

www.theguardian.com

www.dailymail.co.uk


Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!