Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngilterenin İlk Kebap Robotuna Sahip Super Kebab Dönerde Devrim Yaptı

Döner Robotu

Kebap robotu döneri mükemmel, çabuk ve hijyenik bir şekilde kesiyor.

Londra’nın en iyi take-away mekanı seçilen Super Kebab, £5000 değerinde bir kebap robotunu Türkiye’den getirterek İngiltere’de bir ilke imza attı. Bu kebap robotu sensörler aracılığıyla çalışarak döneri en ideal şekilde kesiyor ve döner yeme keyfini doruğa çıkarıyor.

 

Mekanın sahibi Hakan Görenli’yi bu girişime iten ise müşterilerinden gelen yoğun talep oldu. Normalde geleneksel yollardan müşteriye döner kesen Super Kebab, işlemi hızlandırmak adına Atalay döner robotu olarak bilinen bu makineyi kullanmaya başladı. Sıradan bir hafta sonunda yaklaşık 1000 adet kebap satan mekan, bu yıl Londra’nın en iyi take-away mekanı seçilmişti.

 

 

Kebap robotu döneri mükemmel, çabuk ve hijyenik bir şekilde kesiyor. Hakan Görenli müşterilerinin %99’unun robottan memnun olduklarını dile getiriyor. İngiltere’nin ilk kebab robotunu kullanma gururunu taşıyan Görenli, diğer kebapçıların da bu yolu izleyeceklerini düşünüyor. Geleneksel yollardan döner kesmek oldukça yorucu bir işlem olmakla beraber, özellikle yaz mevsiminde kebapçılara daha çok sıkıntı yaratabiliyor. British Kebab Awards kayıtlarına göre İngiltere’de 17.000 civarında kebapçı var ve her gün yaklaşık olarak 1.3 milyon kebap satılıyor.

 

Kaynaklar:

 

www.theguardian.com

www.dailymail.co.uk


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar