Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Dürüm Konseptini Londra’ya Getiren Dürümcü Baba Efsanesi Yeni Şubesiyle Devam Ediyor


Enfield’daki şubesinin henüz 2. Yılda elde ettiği büyük başarı, Dürümcü Baba’nın sahibi ve aynı zamanda şefi olan Mustafa Arslan’ı yeni bir şube açmaya teşvik etti.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londra’da dürüm denince akla ilk gelen, Türkiye’deki dürüm konseptinin aynısını Londra’ya ilk kez getiren mekan olan Dürümcü Baba efsanesi, Lordship Lane’e açılan yeni şubesiyle devam ediyor. Enfield’daki şubesinin henüz 2. Yılda elde ettiği büyük başarı, Dürümcü Baba’nın sahibi ve aynı zamanda şefi olan Mustafa Arslan’ı yeni bir şube açmaya teşvik etti. Bu kadar kısa zamanda yemek sektöründe vazgeçilmez bir isim haline gelen Dürümcü Baba, yeni şubesiyle dürümü restoran konsepti ile birleştirerek hizmete girdi.

 

Tecrübeli İşletmeci ve Şef Mustafa Arslan

 

 

Yemek yapmaya aşık olduğunu belirten tecrübeli şef Mustafa Arslan, mekanda konukları için kendi elleriyle en özel lezzetleri hazırlıyor. Arslan aynı zamanda kendine güvenen ve ileriyi gören bir işletmeci olarak da dikkat çekiyor. Lordship Lane gibi riskli bir bölgede mekan açan Arslan, bu riski başarılı olacaklarından emin olduğu için aldığını söylüyor. Enfield şubelerinde kısa zamanda çok iyi isim yapan ve damak tadı oluşturan Dürümcü Baba’nın bu başarısını, gelecek başarılarının referansı olarak görüyor.

 

“Elemanlarım Gülmezse Ben de Gülmem”

 

Mekana girdiğinizde ilk fark edeceğiniz şey Dürümcü Baba ekibinin aile gibi olması. Çalışanlarıyla hiyerarşiden ziyade arkadaşlık ilişkisi kuran Mustafa Arslan için en önemli husus mekandaki herkesin yüzünün gülmesi. Müşterinin yüzünün gülmesi için çalışanların güleryüzlülüğünün esas olduğunu belirten Arslan, “Elemanlarım gülmezse ben de gülmem” diyor ve sürekli onları motive ediyor.

 

Hem Dürüm Hem Restoran Konsepti

 

 

Türkiye’deki dürüm geleneğini aynı şekliyle Londra’ya ilk getiren mekan olan Dürümcü Baba, her çeşit dürümü konuklarıyla buluşturuyor. Yeni şubesinde ise dürümcü konseptini restoran konsepti ile birleştiriyor; hem take away olarak hem de restoranda yemek yenilebilecek şekilde hizmet ediyor. Restoran, dürüme ek olarak çeşitli kebap, şiş, ızgara, kanat, balık, çorba, tatlı ve daha nice lezzetleri içeren zengin menüsüyle dikkat çekiyor.

 

 

Eğlenmek İçin de İdeal Bir Mekan

 

 

Alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılan mekanın en göze çarpan özelliklerinden birisi bahçesi. Sigara içen müşterilerin yemeklerini rahatlıkla yiyebileceği bu bahçe, açık havada yemek yemeyi sevenler için de birebir. Şık dekorasyonuyla dikkat çeken bahçe gibi, iç mekan da konukların göz zevkine son derece hitap ediyor. 40 kişilik bahçede, 50 kişilik de içeride olmak üzere toplam 90 kişilik kapasiteye sahip olan mekan partiler ve kutlamalar için de çok ideal. Dahası ileride fasıl geceleri de düzenlenecek.

 

 

Adres:

453 Lordship Lane 

London N22 5DH

Sipariş ve bilgi için:

020 3643 9098

 

En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.