Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kılıç & Kılıç Yüksek Hizmet Kalite Belgesi Lexcel’e Yeniden Hak Kazandı

Cihan Kılıç

Kılıç & Kılıç Avukatlık Bürosu’nun direktörü Avukat Cihan Kılıç Yüksek Kalite Belgesi Lexcel kriterlerini bu yıl da başarı ile geçerek ödülü taşımaya devam edeceklerini söyledi.

İngiltere ve Galler Barosu tarafından mükemmel müşteri hizmeti sunan avukatlık firmalarına verilen Yüksek Kalite Belgesi Lexcel’e sahip Kılıç & Kılıç Avukatlık Bürosu bu yıl da Lexcel kriterlerini başarıyla yerine getirerek ekip ruhuyla önemli bir başarıya imza attı.

Hukuk alanında verilen tek ve en prestijli kalite belgesi olma özelliği taşıyan Lexcel’e hak kazanmak için kapsamlı ve uzun bir denetleme ve değerlendirme sürecinden geçen firmalar Baro’nun öngördüğü yüksek standartlarda hizmet kriterlerini yerine getirmek zorundalar. İş ve hizmet yönetimi standartlarını yerine getiren firma, verdiği hizmetlerde Lexcel logosunu kullanmaya hak kazanıyor.

 

EKİP RUHUYLA ÇALIŞMANIN SONUCU 

 

Kılıç & Kılıç Avukatlık Bürosu’nun direktörü Avukat Cihan Kılıç Yüksek Kalite Belgesi Lexcel kriterlerini bu yıl da başarı ile geçerek ödülü taşımaya devam edeceklerini söyledi. Firma olarak üç yıldan bu yana Lexcel kriterlerine göre hizmet verdiklerini vurgulayan Kılıç, konu ile ilgili olarak şöyle konuştu: 

“Bu yıl da sıkı bir denetleme ve teftiş sonucu Lexcel’in gerektirdiği bütün kriterleri başarı ile yerine getirdiğimize hükmedildi ve Kalite Belgesini taşımaya devam etmemize karar verildi. Bu önemli başarıda bütün personelimizin özverili ve ekip ruhuyla çalışmasının payı büyük. Bu yılın başında yeni binamıza taşınarak, firma olarak büyüme yolunda önemli bir adım attık. Profesyonel bir hukuk firması için dizayn edilmiş yeni ofisimizde Kaza Davalarından Çocuk ve Aile Davalarına Göçmenlikten Ev ve İşyeri Alım-Satımına hukukun neredeyse her alanında yirmiden fazla deneyimli hukukçu ile hizmet veriyoruz. Hizmet kalitemizi her geçen gün daha da artırıyoruz. Bu yıl da Lexcel’e layık görülmemiz müvekkil memnuniyetine dayanan çalışma prensibimizin bir sonucu.” 

Lexcel’e sahip olmanın firmaya prestij sağlamakla beraber daha çok müvekkillere fadyası olduğunu vurgulayan Kılıç, “Müvekkillerimiz verdiğimiz hizmetin temelinin hem kendilerinin hukuki çıkarlarını korumaya yönelik hem de yaptığımız işi en verimli şekilde yerine getirmeyi esas aldığından emin olsunlar. Bu belgeyi taşımak sunduğumuz hizmet kalitesi anlamında bizi büyük bir sorumluluğun altına sokmaktadır. Ancak firma olarak kurulduğumuz günden bu yana müvekkil memnuniyeti ve hizmet kalitesi temel prensipimiz olmuştur. Bundan sonra da bu sorumlulukla çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Beş yıllık genç bir firma olmalarına rağmen kısa bir sürede hızla büyüyerek kalıcı bir hukuk firmasına dönüştüklerini kaydeden Kılıç, Lexcel ’e tekrar layık görülmelerinin profesyonel çalışma anlayışlarının bir meyvesi olduğunu dile getirdi. Cihan Kılıç sözlerini şöyle sürdürdü:

“Piyasada çok sayıda avukatlık firması var ancak Lexcel Kalite Belgesi’ne sahip olmak demek firmamızın müvekillerine verdiği yüksek kalitede hizmetin Baro tarafında tastik edilmesi anlamına gelmektedir. Piyasada sadece asagari ölçülerde hizmet veren bir firma değil her zaman hizmet satandartlarını yükseltmeye çalışan örnek bir firma olmaya devam edeceğiz.” 

Bu güne kadar birçok zorlu dosyayı müvekkilerinin lehine sonuçlandıran Kılıç & Kılıç Avukatlık Bürosu Aile Hukuku ve Göçmenlik hukuku alanlarında Legal Aid (yasal yardım) hizmeti de veriyor.  

Firmasının adresi: 307 West Green Road, N15 3PA, London. 

TEL: 020 8888 8341 veya 07746723615.

Email: info@kilicandkilic.com

 


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.