Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Eco Turkey Travel ile Avrupa Turları


İngiltere'nin sevilen seyahat acentası ATOL güvenceli Eco Turkey “En uygun fiyata en kaliteli hizmet” anlayışı doğrultusunda, Yılbası ve Sevgililer Günü City Break turları ile müşterilerine hizmete devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Fiyatı £225'den başlayan Barcelona, Amsterdam, Prag ve Roma City Break turları için hemen arayanlar en uygun fiyatlarla şahane bir Yılbaşı ve Sevgililer Günü geçirme şansı yakalayacak. Fiyatlara 4 yıldızlı otellerde iki kişilik odada kişi başı kahvaltı dahil 3 günlük konaklama, Londra gidiş dönüş uçak bileti, ayrıca Yılbaşı ve Sevgililer Günü için çeşitli sürpriz ve ikramlar dahil olacak.

 

11-13 Aralık Barcelona Turu  £245.00

 

Öte yandan Avrupa Turları'na devam eden Eco Turkey Travel bu kapsamda 11 -13 Aralık tarihlerinde Barcelono Turu düzenliyor. Fiyata dahil olanlar: 2 gece 4 yıldızlı otel, sabah kahvaltısı, transfer ve rehberlik hizmeti... 

 

Prag'ta Muhteşem Sevgililer Günü

 

 

Ayrıca yine Sevgililer Günü için özel bir tur paketi hazırlayan Eco Turkey, müşterilerinin eşleri ile Prag'ta eğlenceli ve ekonomik bir Sevgililer Günü geçirebileceğini müjdeledi.

Türkiye Turizm sektörünün lider firması olan Eco Turkey Travel, Türkiyeli gezginlere tatil alternatifleri üretmek üzere 2008 yılında turizmci Ali Keskin tarafından Londra’da kuruldu. Tur ve bilet satış hizmetleri konusunda görüştüğümüz Ali Keskin, Eco Turkey  hizmetleri icin şunları söyledi: “Otel ve uçak rezervasyonu, transfer, rehberlik dahil tüm seyahat hizmetlerini en uygun fiyat ve kalite dengesi içinde sunmaktayız. İngiltere'de ATOL hizmet lisansı ile hizmet vermekteyiz. Bu  hizmetlerin tamamını online olarak da sunmaktayız.  Müşterilerimizin finansal güvencesi bizim icin çok önemli’’

 

En Uygun Fiyatlı Uçak Bileti Satışı

 

Eco Turkey ayrıca Atlas Jet, Pegasus, Türk Hava Yolları, British Airways, Easy Jet ve Ryanair başta olmak üzere tüm hava yolları için en uygun fiyatlı uçak bileti temin ediyor. Almanya, Hollanda, Fransa, İtalya, İsveç ve İsviçre gibi Türklerin yoğun yaşadığı Avrupa ülkelerinde, en uygun tarife ve en uygun fiyat anlayışını, tecrübeli bilet satış ekibi ile sürdürüyor. 

 

 

Yeni Ofisinde Hizmete Devam

 

Eco Turkey Genel Müdürü Ali Keskin, Edmonton 274 Hertford Road üzerindeki yeni ofisinde Türkiyeli ve Kıbrıslı müşterilerine daha yakın olduklarını, ayrıca  park sorununun ortadan  kalktığını belirterek ‘’Yeni dönemde çok güzel projelerle geliyoruz. Özellikle yeni yıl ve sevgililer günü turlarımızda çok iddialıyız. Bizimle gezi yapan müşterilerimiz her yıl arkadaşlarını ve tanıdıklarını turlarımıza katarak Eco Turkey ailesini büyütüyorlar. Bir yılı daha geride bırakırken yine eski dostlarımız ve aramıza yeni katılanlarla eğlenceli ve keyifli turlar yapacak, 2016'ya da dünyanın dört bir yanında en güzel otellerde aynı coşku ve keyifle gireceğiz’’ dedi.

274 Hertford Road, Edmonton N9 7HE adresinde hizmet veren Eco Turkey Travel'a 020 3 119 0004 - 020 3 417 6373 veya 0796 217 4490 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz....


En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.