Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Accounting Direct Plus Ltd İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması Seçildi

Enver Kannur

Accounting Direct Plus Ltd “The Wealth & Finance INTL’s 2015 Finance” (Uluslararası Varlık ve Finans) Ödüllerinde “Best Tailored Accounting Services – UK” (İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması) kategorisindeki ödülü kazandı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Accounting Direct Plus Ltd’in Yöneticisi Başarıı İşadamı Enver Kannur, aldıkları ödül hakkında gazetemize değerlendirmelerde bulundu:

“Accounting Direct Plus Ltd olarak çok onurlandırıldık ve bu heyecanımızı tüm sadık müşterilerimizle ve iş dünyasıyla paylaşmak istiyoruz.

Yönetim yapımızı açık hale getirerek ve özümüzü müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklayarak şirketimizi radikal bir şekilde değiştirdik. Bunu yaparken odağımız hep kültür oldu.

Sadece birkaç yılda, tek servisli bir platform olmaktan çok servisli bir platform olmaya yükseldik. Bu platform şu anki ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uymakta ve yanıt vermektedir. Bu platform, bizim ve müşterilerimizin işlerine yön verebilmek için kullandığı sistemle de daha akıllı hale gelmiştir. Hizmetimiz, gelişim sürecimiz ve doğru insanları işe almamız, performansımıda ve başarımızda anahtar olmuştur.

Bu ödülü almamızı mümkün kulan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ederim”


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel