Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Accounting Direct Plus Ltd İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması Seçildi

Enver Kannur

Accounting Direct Plus Ltd “The Wealth & Finance INTL’s 2015 Finance” (Uluslararası Varlık ve Finans) Ödüllerinde “Best Tailored Accounting Services – UK” (İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması) kategorisindeki ödülü kazandı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Accounting Direct Plus Ltd’in Yöneticisi Başarıı İşadamı Enver Kannur, aldıkları ödül hakkında gazetemize değerlendirmelerde bulundu:

“Accounting Direct Plus Ltd olarak çok onurlandırıldık ve bu heyecanımızı tüm sadık müşterilerimizle ve iş dünyasıyla paylaşmak istiyoruz.

Yönetim yapımızı açık hale getirerek ve özümüzü müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklayarak şirketimizi radikal bir şekilde değiştirdik. Bunu yaparken odağımız hep kültür oldu.

Sadece birkaç yılda, tek servisli bir platform olmaktan çok servisli bir platform olmaya yükseldik. Bu platform şu anki ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uymakta ve yanıt vermektedir. Bu platform, bizim ve müşterilerimizin işlerine yön verebilmek için kullandığı sistemle de daha akıllı hale gelmiştir. Hizmetimiz, gelişim sürecimiz ve doğru insanları işe almamız, performansımıda ve başarımızda anahtar olmuştur.

Bu ödülü almamızı mümkün kulan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ederim”


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar