Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Accounting Direct Plus Ltd İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması Seçildi

Enver Kannur

Accounting Direct Plus Ltd “The Wealth & Finance INTL’s 2015 Finance” (Uluslararası Varlık ve Finans) Ödüllerinde “Best Tailored Accounting Services – UK” (İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması) kategorisindeki ödülü kazandı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Accounting Direct Plus Ltd’in Yöneticisi Başarıı İşadamı Enver Kannur, aldıkları ödül hakkında gazetemize değerlendirmelerde bulundu:

“Accounting Direct Plus Ltd olarak çok onurlandırıldık ve bu heyecanımızı tüm sadık müşterilerimizle ve iş dünyasıyla paylaşmak istiyoruz.

Yönetim yapımızı açık hale getirerek ve özümüzü müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklayarak şirketimizi radikal bir şekilde değiştirdik. Bunu yaparken odağımız hep kültür oldu.

Sadece birkaç yılda, tek servisli bir platform olmaktan çok servisli bir platform olmaya yükseldik. Bu platform şu anki ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uymakta ve yanıt vermektedir. Bu platform, bizim ve müşterilerimizin işlerine yön verebilmek için kullandığı sistemle de daha akıllı hale gelmiştir. Hizmetimiz, gelişim sürecimiz ve doğru insanları işe almamız, performansımıda ve başarımızda anahtar olmuştur.

Bu ödülü almamızı mümkün kulan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ederim”


Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.