Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Accounting Direct Plus Ltd İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması Seçildi

Enver Kannur

Accounting Direct Plus Ltd “The Wealth & Finance INTL’s 2015 Finance” (Uluslararası Varlık ve Finans) Ödüllerinde “Best Tailored Accounting Services – UK” (İngiltere’de En İyi Hizmet Veren Muhasebe Firması) kategorisindeki ödülü kazandı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Accounting Direct Plus Ltd’in Yöneticisi Başarıı İşadamı Enver Kannur, aldıkları ödül hakkında gazetemize değerlendirmelerde bulundu:

“Accounting Direct Plus Ltd olarak çok onurlandırıldık ve bu heyecanımızı tüm sadık müşterilerimizle ve iş dünyasıyla paylaşmak istiyoruz.

Yönetim yapımızı açık hale getirerek ve özümüzü müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklayarak şirketimizi radikal bir şekilde değiştirdik. Bunu yaparken odağımız hep kültür oldu.

Sadece birkaç yılda, tek servisli bir platform olmaktan çok servisli bir platform olmaya yükseldik. Bu platform şu anki ve potansiyel müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak uymakta ve yanıt vermektedir. Bu platform, bizim ve müşterilerimizin işlerine yön verebilmek için kullandığı sistemle de daha akıllı hale gelmiştir. Hizmetimiz, gelişim sürecimiz ve doğru insanları işe almamız, performansımıda ve başarımızda anahtar olmuştur.

Bu ödülü almamızı mümkün kulan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize çok teşekkür ederim”


KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.