Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Turkish Bank’ten Eğitime Destek


Türkiye’nin en eski ikinci bankası olan, Londra’da da 40 yıllık köklü geçmişi ve birçok şubesi bulunan Turkish Bank, eğitime verdiği önemin göstergesi olarak, Londra’nın önemli Türk okullarından biri olan Southgate Atatürk Okulu’na kayıtlı öğrenci Seran İsmail’in bir yıllık eğitim giderlerini üstlendi. Bu konuda 16 Ekim Cuma günü okulda küçük bir tören düzenlendi.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Törende Seran İsmail’e bursunu takdim etmek üzere bulunan Turkish Bank Haringey Şubesi Yöneticisi Ersen Türkbileği, gazetemize bankaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Londra’da 350.000 kayıtlı, toplamda 500.000 civarı Türk yaşadığını söyleyen Türkbileği, Türk toplumunun giderek büyüdüğünü ve Turkish Bank’in de ona paralel olarak büyümeyi hedeflediğini belirtti. Londra’da birçok şubesi bulunan Turkish Bank, Türk toplumunun ihtiyaçlarını karşılamak için Londra dışında şube açmayı da düşünüyor.

 

Türk Toplumunun Bankası Turkish Bank

 

Turkish Bank, yalnızca banka olarak değil, başta eğitim olmak üzere her konuda Türk toplumunun yanında. Toplumun büyümesi ve gelişmesinin, onun üyesi olan herkesin büyümesi ve gelişmesi olduğunun altını çizen Ersen Türkbileği, bankaların da bu hususta Türk toplumuna katkıda bulunma misyonu olduğunu söyledi. Türk toplumuna ait bir banka olan Turkish Bank, Türk vatandaşlarına Türkçe ve kültürel hizmet dışında da her türlü kolaylığı sağlıyor. İngiltere’de yaşayan ve yaşamak isteyen Türkleri en çok ilgilendiren konu olan Ankara Antlaşması’nda en iyi hizmeti bankalarının verdiğini belirten Türkbileği, İngiliz bankalarının bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığını söyledi. 

 

 

Turkish Bank Öğrencilerin, Öğretmenlerin ve Okulların Yanında

 

Öğretmenlerin ve okulların ücretsiz hesap açabildiği Turkish Bank, eğitim konusunda her anlamda Türk toplumuna hizmet ediyor. Southgate Atatürk Okulu’nda eğitim görecek olan 8 yaşındaki Seran İsmail’in bir yıllık eğitim masraflarını karşılayacak olan banka, bunun sadece bir başlangıç olduğunu belirtiyor. Londra’da toplamda 32 Türk okulu, bir sürü Türk öğrenci ve öğretmen bulunduğunun altını çizen Ersen Türkbileği, ellerinden geldiğince herkese ulaşmaya çalışacaklarını söyledi. Turkish Bank, öğrencilere yalnızca burs sağlamıyor; aynı zamanda staj imkanı da sağlıyor. Hatta stajyerlerine, ilerde eğitimlerini tamamladıktan sonra iş imkanı da sağlıyor. Bu hususta okul yönetimleri, aileler ve öğretmenler de Turkish Bank’in ücretsiz hesap hizmeti gibi tüm diğer servisleri konusunda da bilgi ve yardım almak istiyorlarsa Turkish Bank’e mutlaka uğramalılar.


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.