Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Turkish Bank’ten Eğitime Destek


Türkiye’nin en eski ikinci bankası olan, Londra’da da 40 yıllık köklü geçmişi ve birçok şubesi bulunan Turkish Bank, eğitime verdiği önemin göstergesi olarak, Londra’nın önemli Türk okullarından biri olan Southgate Atatürk Okulu’na kayıtlı öğrenci Seran İsmail’in bir yıllık eğitim giderlerini üstlendi. Bu konuda 16 Ekim Cuma günü okulda küçük bir tören düzenlendi.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Törende Seran İsmail’e bursunu takdim etmek üzere bulunan Turkish Bank Haringey Şubesi Yöneticisi Ersen Türkbileği, gazetemize bankaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Londra’da 350.000 kayıtlı, toplamda 500.000 civarı Türk yaşadığını söyleyen Türkbileği, Türk toplumunun giderek büyüdüğünü ve Turkish Bank’in de ona paralel olarak büyümeyi hedeflediğini belirtti. Londra’da birçok şubesi bulunan Turkish Bank, Türk toplumunun ihtiyaçlarını karşılamak için Londra dışında şube açmayı da düşünüyor.

 

Türk Toplumunun Bankası Turkish Bank

 

Turkish Bank, yalnızca banka olarak değil, başta eğitim olmak üzere her konuda Türk toplumunun yanında. Toplumun büyümesi ve gelişmesinin, onun üyesi olan herkesin büyümesi ve gelişmesi olduğunun altını çizen Ersen Türkbileği, bankaların da bu hususta Türk toplumuna katkıda bulunma misyonu olduğunu söyledi. Türk toplumuna ait bir banka olan Turkish Bank, Türk vatandaşlarına Türkçe ve kültürel hizmet dışında da her türlü kolaylığı sağlıyor. İngiltere’de yaşayan ve yaşamak isteyen Türkleri en çok ilgilendiren konu olan Ankara Antlaşması’nda en iyi hizmeti bankalarının verdiğini belirten Türkbileği, İngiliz bankalarının bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığını söyledi. 

 

 

Turkish Bank Öğrencilerin, Öğretmenlerin ve Okulların Yanında

 

Öğretmenlerin ve okulların ücretsiz hesap açabildiği Turkish Bank, eğitim konusunda her anlamda Türk toplumuna hizmet ediyor. Southgate Atatürk Okulu’nda eğitim görecek olan 8 yaşındaki Seran İsmail’in bir yıllık eğitim masraflarını karşılayacak olan banka, bunun sadece bir başlangıç olduğunu belirtiyor. Londra’da toplamda 32 Türk okulu, bir sürü Türk öğrenci ve öğretmen bulunduğunun altını çizen Ersen Türkbileği, ellerinden geldiğince herkese ulaşmaya çalışacaklarını söyledi. Turkish Bank, öğrencilere yalnızca burs sağlamıyor; aynı zamanda staj imkanı da sağlıyor. Hatta stajyerlerine, ilerde eğitimlerini tamamladıktan sonra iş imkanı da sağlıyor. Bu hususta okul yönetimleri, aileler ve öğretmenler de Turkish Bank’in ücretsiz hesap hizmeti gibi tüm diğer servisleri konusunda da bilgi ve yardım almak istiyorlarsa Turkish Bank’e mutlaka uğramalılar.


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.