Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Claim Services UK Kazalara Dair Sorunlarınızda Yanınızda

Claim Services

Kaza davaları deyince Londra’da akla gelen ilk firmalardan olan Claim Services UK, İbrahim Ünek yönetiminde 10 yılı aşkın süredir insanlara hizmet veriyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Sektörde tecrübeli bir isim olan İbrahim Ünek daha önce de kaza davaları ve sigortacılık alanında hizmet veren firmalarda çalıştı ve sonrasında Claim Services UK’i açmaya karar verdi. O günden bugüne Claim Services UK binlerce dosyaya baktı ve sektöründe vazgeçilmez bir isim haline geldi.

 

Claim Services UK, kazalara dair akla gelebilecek her türlü sorununuzda yanınızda oluyor: İncinme davaları, araç tamiri, kiralık araç temini, olay yerinden araba çekimi, form doldurma... Dosya boyunca ise asistanlığınızı yaparak son derece sterssiz hizmet almanızı sağlıyor.

 

Ayrıca minicab ofisi bulunan Claim Services UK, şoför olmak isteyenlere ruhsat, doktor kontrolü, harita kullanma testi, sabıka kaydı gibi birçok gerekli servisi stressiz bir şekilde ofiste sağlıyor. Bu her şey dahil paketin ücreti ise sadece £650.

 

Claim Services UK’in gücü 10 yılı aşkın tecrübesinden, binlerce dosyaya bakmış olmasından ve deneyimli ve güleryüzlü elemanlarından geliyor. Bu güçlü kadrosunu büyütmek isteyen Claim Services UK’de iş imkanları da bulunuyor. İngilizcesi ve Türkçesi olan bay ve bayan elemanlar aranıyor.

Claim Services’e 7/24 ulaşabilirsiniz, acil durumlar için cep telefonunu arayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için de aramaktan çekinmeyin:

 

020 8340 7700

07809 362 252

info@claimservicesuk.com

www.claimservicesuk.com

507 Green Lanes, Haringey, London N4 1AL

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar