Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Claim Services UK Kazalara Dair Sorunlarınızda Yanınızda

Claim Services

Kaza davaları deyince Londra’da akla gelen ilk firmalardan olan Claim Services UK, İbrahim Ünek yönetiminde 10 yılı aşkın süredir insanlara hizmet veriyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Sektörde tecrübeli bir isim olan İbrahim Ünek daha önce de kaza davaları ve sigortacılık alanında hizmet veren firmalarda çalıştı ve sonrasında Claim Services UK’i açmaya karar verdi. O günden bugüne Claim Services UK binlerce dosyaya baktı ve sektöründe vazgeçilmez bir isim haline geldi.

 

Claim Services UK, kazalara dair akla gelebilecek her türlü sorununuzda yanınızda oluyor: İncinme davaları, araç tamiri, kiralık araç temini, olay yerinden araba çekimi, form doldurma... Dosya boyunca ise asistanlığınızı yaparak son derece sterssiz hizmet almanızı sağlıyor.

 

Ayrıca minicab ofisi bulunan Claim Services UK, şoför olmak isteyenlere ruhsat, doktor kontrolü, harita kullanma testi, sabıka kaydı gibi birçok gerekli servisi stressiz bir şekilde ofiste sağlıyor. Bu her şey dahil paketin ücreti ise sadece £650.

 

Claim Services UK’in gücü 10 yılı aşkın tecrübesinden, binlerce dosyaya bakmış olmasından ve deneyimli ve güleryüzlü elemanlarından geliyor. Bu güçlü kadrosunu büyütmek isteyen Claim Services UK’de iş imkanları da bulunuyor. İngilizcesi ve Türkçesi olan bay ve bayan elemanlar aranıyor.

Claim Services’e 7/24 ulaşabilirsiniz, acil durumlar için cep telefonunu arayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için de aramaktan çekinmeyin:

 

020 8340 7700

07809 362 252

info@claimservicesuk.com

www.claimservicesuk.com

507 Green Lanes, Haringey, London N4 1AL

 


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel