Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Pegasus World Travel Market’ta İlgi Odağı Oldu


World Travel Market’ta sohbet ettiğimiz Pegasus Satış Müdürü Burcu Alın, gazetemize önemli değerlendirmelerde bulundu.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Londra’da gerçekleşen World Travel Market’a ilgi yoğundu. Pegasus standı da potansiyel müşterilerin ve diğer seyahat firmalarından gelen temsilcilerin ilgi odağı oldu. World Travel Market’ta sohbet ettiğimiz Pegasus Satış Müdürü Burcu Alın, gazetemize önemli değerlendirmelerde bulundu.

 

“2007’den Beri İngiltere Odaklarımızdan Birisi”

 

2007’de Pegasus’un İngiltere uçuşlarının başladığını belirten Burcu Alın, İngiltere’nin kendileri için çok önemli bir uçuş noktası olduğunu belirtti. Pegasus, Türkiye içinde 70, Türkiye’den yurt dışına da 35 noktaya uçuş gerçekleştiriyor. Alın’a göre İngiltere bu uçuşların odaklarından birisi. Gatwick ve Stansted havaalanlarından, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Ercan (Kıbrıs) havaalanlarına günde 2 sefer uçuş gerçekleşiyor. Dahası, bu uçuşları Pegasus’un diğer uçuşlarıyla birleştirerek diğer uçuş noktalarına yolculuk yapmanız da mümkün. Alın, ayrıca ileride Manchester uçuşları başlatmak istediklerini de dile getirdi. 

 

“Pegasus Herkese Hitap Ediyor”

 

Burcu Alın’ın belirttiği üzere Pegasus’un İngiltere’den uçuş yapan hem Türk hem yabancı çok müşterisi var. Kampanyaları ve geniş fiyat aralıklarıyla da her bütçeye hitap ediyor. Bütçeye göre uçuş bulmanızı sağlayan flypgs.com websitesi ve mobil uygulamalarıyla, sizin girdiğiniz fiyat aralığındaki dünyanın ve Türkiye’nin her yerine olan uçuşları görebiliyorsunuz. Fiyat aralığı sağlayan biletleriyle de daha hakkaniyetli bir servis verdiklerinin altını çizen Alın, insanların bavul kullanmıyorlarsa, yemek yemiyorlarsa ve koltuk tercihi yapmak istemiyorlarsa diğer herkesle aynı parayı ödemektense çok daha uygun fiyata uçabildiklerini söyledi. 

 

“Seyahat Markası Olmak İstiyoruz”

 

Sadece havayolu değil, bir seyahat markası olmak istediklerinin altını çizen Burcu Alın, 20 kademe fiyat seviyeleri olduğunu ve buna ilaveten de her hafta farklı bir kampanya yaptıklarını belirtti. Bu kampanyaların maili müşterilere gönderilirken, flypgs.com adresinde de kampanyalar bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Pegasus’un bir seyahat blogu da var ve uçuş noktaları hakkında gerekli bilgileri sağlıyor. Burcu Alın son olarak da yaz tarifelerinin başladığını belirtiyor. Bu tarifeler kapsamında Londra’dan İstanbul ve İzmir uçuşu tek yön sadece £50, Ercan uçuşu ise sadece £80. 


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar