Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Toptan Alışverişlerinizde Dünya Markalarını En Uygun Fiyata Sun Mark’tan Alın

sun mark

Sun Mark’tan alabileceğiniz ürünlerin başında özellikle yılbaşı gibi kutlamalarınızda kullanabileceğiniz alkolsüz eğlence içecekleri geliyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Sun Mark Ltd, HinTkökenli başarılı ve ödüllü iş adamı Dr. Rami Ranger yönetiminde hizmet veriyor. Dünyaca ünlü, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara toptan almak istiyorsanız bu tescilli firmayla mutlaka iletişime geçmelisiniz.

 

Başarılı ve Ödüllü İş Adamı Dr. Rami Ranger

 

Sun Mark’ın tecrübeli yöneticisi Dr. Rami Ranger birçok ödüle sahip. İngiltere’deki en başarılı Asyalı iş adamı ödülünü almış olmasının yanısıra, Türk toplumuna verdiği hizmetlerden dolayı CEFTUS tarafından da ödüle layık görüldü. Çünkü Dr. Rami Ranger birçok Türk işletmesine de en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla sağlıyor. 

 

İşletmelerinizde Alkolsüz Eğlence İçecekleri İstiyorsanız Sun Mark’tan Alın!

 

Sun Mark’tan alabileceğiniz ürünlerin başında özellikle yılbaşı gibi kutlamalarınızda kullanabileceğiniz alkolsüz eğlence içecekleri geliyor. Pure Heaven içeceği alkolsüz şampanya özelliği taşırken, Royalty Ginger Beer de alkolsüz bir bira. Onun dışında Pure Heaven’ın diğer meyve suyu ve içeceklerini de yine Sun Mark’tan alabilirsiniz. Ayrıca Bulldog enerji içeceği de Sun Mark’ın favori ürünlerinden. 

 

Sun Mark Ltd

www.sunmark.co.uk

www.bulldogenergydrink.co.uk

020 8575 3700

428 Long Drive, Greenford, Middlesex, UB6 8UH


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.