Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Toptan Alışverişlerinizde Dünya Markalarını En Uygun Fiyata Sun Mark’tan Alın

sun mark

Sun Mark’tan alabileceğiniz ürünlerin başında özellikle yılbaşı gibi kutlamalarınızda kullanabileceğiniz alkolsüz eğlence içecekleri geliyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Sun Mark Ltd, HinTkökenli başarılı ve ödüllü iş adamı Dr. Rami Ranger yönetiminde hizmet veriyor. Dünyaca ünlü, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara toptan almak istiyorsanız bu tescilli firmayla mutlaka iletişime geçmelisiniz.

 

Başarılı ve Ödüllü İş Adamı Dr. Rami Ranger

 

Sun Mark’ın tecrübeli yöneticisi Dr. Rami Ranger birçok ödüle sahip. İngiltere’deki en başarılı Asyalı iş adamı ödülünü almış olmasının yanısıra, Türk toplumuna verdiği hizmetlerden dolayı CEFTUS tarafından da ödüle layık görüldü. Çünkü Dr. Rami Ranger birçok Türk işletmesine de en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla sağlıyor. 

 

İşletmelerinizde Alkolsüz Eğlence İçecekleri İstiyorsanız Sun Mark’tan Alın!

 

Sun Mark’tan alabileceğiniz ürünlerin başında özellikle yılbaşı gibi kutlamalarınızda kullanabileceğiniz alkolsüz eğlence içecekleri geliyor. Pure Heaven içeceği alkolsüz şampanya özelliği taşırken, Royalty Ginger Beer de alkolsüz bir bira. Onun dışında Pure Heaven’ın diğer meyve suyu ve içeceklerini de yine Sun Mark’tan alabilirsiniz. Ayrıca Bulldog enerji içeceği de Sun Mark’ın favori ürünlerinden. 

 

Sun Mark Ltd

www.sunmark.co.uk

www.bulldogenergydrink.co.uk

020 8575 3700

428 Long Drive, Greenford, Middlesex, UB6 8UH


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel