Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Besleyici ve Leziz Golden Country Baked Beans Türk Toptancılarında!

golden country

Fasulyeler taze, yumuşak ve büyüktür ve pişirilirken formunu kaybetmez.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Sun Mark Ltd, Hint kökenli, başarılı ve ödüllü iş adamı Dr. Rami Ranger yönetiminde hizmet veriyor. Sun Mark dünyaca ünlü, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Golden Country Baked Beans (fırında fasulye) de Sun Mark’ın en özel ürünlerinin başında geliyor.

 

 

Başarılı ve Ödüllü İş Adamı Dr. Rami Ranger

 

Sun Mark’ın tecrübeli yöneticisi Dr. Rami Ranger birçok ödüle sahip. İngiltere’deki en başarılı Asyalı iş adamı ödülünü almış olmasının yanısıra, Türk toplumuna verdiği hizmetlerden dolayı CEFTUS tarafından da ödüle layık görüldü. Çünkü Dr. Rami Ranger birçok Türk işletmesine de en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla sağlıyor.

 

 

Harika Bir Aile Lezzeti

 

 

Golden Country Baked Beans (fırında fasulye), Premium Quality fasulyelerinden, zengin ve yoğun domates sosu kullanılarak hazırlanmaktadır. Fasulyeler taze, yumuşak ve büyüktür ve pişirilirken formunu kaybetmez, yani elinizde bir kase lapa gibi fasulyeyle kalakalmazsınız. Lezzetli ve otantik bir tat için geleneksel bir tarifle hazırlanan Golden Country Baked Beans, 420 g ve 2.72 kg’lık konservelerde, şu stokçularda bulunur: Village, Holland Bazaar, Best Catering, Value gold Catering Foods, Redstar Food Service Ltd

 

 

Alışveriş ve ticari sorularınız için Sun Mark’ı arayın: 020 8575 3700

ordersuk@sunmark.co.uk

www.sunmark.co.uk


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar