Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Besleyici ve Leziz Golden Country Baked Beans Türk Toptancılarında!

golden country

Fasulyeler taze, yumuşak ve büyüktür ve pişirilirken formunu kaybetmez.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Sun Mark Ltd, Hint kökenli, başarılı ve ödüllü iş adamı Dr. Rami Ranger yönetiminde hizmet veriyor. Sun Mark dünyaca ünlü, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşuyor. Golden Country Baked Beans (fırında fasulye) de Sun Mark’ın en özel ürünlerinin başında geliyor.

 

 

Başarılı ve Ödüllü İş Adamı Dr. Rami Ranger

 

Sun Mark’ın tecrübeli yöneticisi Dr. Rami Ranger birçok ödüle sahip. İngiltere’deki en başarılı Asyalı iş adamı ödülünü almış olmasının yanısıra, Türk toplumuna verdiği hizmetlerden dolayı CEFTUS tarafından da ödüle layık görüldü. Çünkü Dr. Rami Ranger birçok Türk işletmesine de en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla sağlıyor.

 

 

Harika Bir Aile Lezzeti

 

 

Golden Country Baked Beans (fırında fasulye), Premium Quality fasulyelerinden, zengin ve yoğun domates sosu kullanılarak hazırlanmaktadır. Fasulyeler taze, yumuşak ve büyüktür ve pişirilirken formunu kaybetmez, yani elinizde bir kase lapa gibi fasulyeyle kalakalmazsınız. Lezzetli ve otantik bir tat için geleneksel bir tarifle hazırlanan Golden Country Baked Beans, 420 g ve 2.72 kg’lık konservelerde, şu stokçularda bulunur: Village, Holland Bazaar, Best Catering, Value gold Catering Foods, Redstar Food Service Ltd

 

 

Alışveriş ve ticari sorularınız için Sun Mark’ı arayın: 020 8575 3700

ordersuk@sunmark.co.uk

www.sunmark.co.uk


Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.