Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Esin Cash & Carry açılıyor

Esin

Bu yıl 36. yılını kutlayan TFC Holdings, kurulusundan beri faaliyet gösterdiği Toptan ve perakende satisina cash & carry açılışıyla büyümeye devam ediyor.

Kaliteyi ve uygun fiyatı tüketici ile buluşturan Esin Cash & Carry. Enfield'da açılan dev toptan alışveriş platform ile 120 kişiye iş olanağı sağlıyor,-, istihdama olan katkılarını da sürdürüyor. Büyük promosyonlarla açılacak olan Esin Cash & Carry mağazası, Türkiye’nin ve farklı coğrafyaların en kaliteli ve  güvenilir markalarını tek çatı altında buluşturuyor.

 

Esin Cash & Carry, mutfaktan çıkmak istemeyen müşterisinin ayağına gidiyor…

 

Profesyonel müşterilerin beklentilerinin yıllar içinde değişim gösterdiğini belirten TFC Holding yonetim kurulu uyesi Deniz SUYUR, açıklamalarına şöyle devam etti:

 

“Bugün müşterilerimiz için vakit her şeyden kıymetli, mağazaya gelmek zaman gerektiren bir iş ama aynı zamanda satın aldıkları ürünlere de dokunmak istiyorlar. Biz de müşterimizin ürünü görmesini, dokunmasını sağlıyoruz. Saha satış ekibimizle ayağına giderek, işinde o ürünü nasıl farklı şekillerde kullanabileceğini anlatıyoruz; mutfağından çıkartmadan da sevkiyat hizmetimizle ürünü tam istediği gün ve saatte ayağına teslim ediyoruz.”

 

100’ün üzerinde  aracın rahatlıkla park edebileceği geniş otoparkıyla dikkat çeken ,Ucretsiz Oto yikama ve Restaurantiyla müşterilerine alışverişi keyfe dönüştürmeleri için gerekli tüm imkanları sunuyor. Esin Cash & Carry, her gün en taze meyve – sebze, et ve tavuk urunlerini raflarında tüketiciyle buluşturuyor.

 

Bir TFC Holding  kuruluşu olan Esin Cash & Carry; "Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti" ilkesiyle hizmet veriyor.

 

 

20.000 metrekarelik satış alanına sahip Esin Cash & Carry , titizlikle seçilmiş yaklaşık 10,000 lerce çeşit gıda, gıda dışı ve alkol ürünlerini bir çatı altında toplayarak en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Esin Cash & Carry , hesaplı fiyatlarla sunulan geniş ürün yelpazesi, müşterilerin rahat alışveriş yapmalarını sağlayacak geniş koridorları ve ferah iç mekanı, 6 kasası, 120 çalışanı, ucretsiz otoparkı ile müşterilerimize  haftaiçi  hergün 24 saat, Cumartesi günü saat 18:00’e kadar açık olup Pazar 08:00 saatleri itibarı ile hizmet veriyor.

 

Türk tüketicisinin alışveriş alışkanlıklarına uygun, üstün kalite, temizlik ve hijyen anlayışıyla modern bir atmosferde biraraya getiriyor. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, güleryüzlü ve etkin hizmet anlayışıyla, bir çatı altında müşterilerine sunmaktır.


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar