Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Yüksek Gelirli İş İmkanı Sağlayan Ehliyet Okulu

white stone

Siz de çocuklarınızın büyük şirketlerde iyi gelirli bir mesleğe sahip olmasını istiyorsanız, White Stone Ehliyet Okulu bunu garanti ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere’de yaşayan toplumumuzun geleceği için önceliğimiz olması gereken iki konu var: eğitim ve istihdam. Siz de çocuklarınızın büyük şirketlerde iyi gelirli bir mesleğe sahip olmasını istiyorsanız, White Stone Ehliyet Okulu bunu garanti ediyor. Çünkü günümüzde çok önemli bir yere sahip olan ve gittikçe büyüyen taşımacılık sektöründe sürekli olarak yeni elemanlara ihtiyaç duyuluyor. Başarılı kariyer geçmişine sahip Mehmet Aktaş ve Mehmet Sarmış, toplumumuza bu alanda hizmet etmek için çok önemli bir projeye imza attılar ve Edmonton’da White Stone Ehliyet Okulu’nu açtılar. 

 

Her Türlü Araç İçin Ehliyet Sertifikası

 

Okulu diğer okullardan ayıran en temel özelliği, ehliyetini verdiği araçlar konusunda bir sınırlamaya gitmemesi. White Stone’da küçük, büyük, ticari ve teknik her türlü aracın ehliyeti için eğitim alabilirsiniz: araba, otobüs, kamyon, TIR ve 3.5 tonun üzerindeki tüm araçlar... En kısa sürede, verimli derslerle dilediğiniz aracın ehliyetine sahip olabilirsiniz. Hiçbir bilginiz yoksa bile üç ay içerisinde ehliyetinizi alabilirsiniz. Esnek ders saatleri ile kendinize en uygun zamanlarda eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. 

 

İngilizce Kabusuna Son!

 

Okulda alanında uzman eğitmenler sadece İngiltere’de değil, Avrupa’da da bir ilke imza atarak hem Türkçe olarak ders veriyorlar. Ayrıca okul, İngilizce yapılan ehliyet ve taşımacılık sertifikası sınavlarında başarısız olma korkusu yaşayan Türklerin işini oldukça kolaylaştıracak. Çünkü eğitmenler her anlamda öğrencilerine İngilizce konusunda da destek olacaklar. Örneğin İngilizce formların doldurulmasıda veya daha da önemlisi İngilizce yapılan teori testini anlamaya yönelik olarak öğrencilerinin hep yanında olacaklar. Ayrıca okul, gereken sağlık kontrollerinin de Türkçe yapılması konusunda da yardımcı oluyor.

 

Şoförleriniz İçin Zorunlu CPC Kursları

 

Okulun yöneticilerinden ve eğitmenlerinden Mehmet Aktaş, 7 yıldır bu sektörde hizmet veriyor. Prestijli kurumlarda eğitmenlik geçmişi bulunan Aktaş, lisanslı bir CPC eğitmeni ve otobüs, kamyon ve TIR dersleri veriyor. CPC kursları ağır vasıta şoförlerinin her sene 7 saat alması gereken zorunlu dersleri içeriyor. Eğer sizin de vasıtalarınız varsa, şoförleriniz zoorunlu CPC kurslarını artık White Stone’da çok uygun fiyatlara görebilecekler.

 

Yüksek Gelirli İş İmkanı

 

Okulu ön plana çıkaran özelliklerinden birisi, ehliyet verdiği öğrencilerine iş bulmaları konusunda yardımcı oluyor. Büyük şirketlerle birçok projelere imza atan okul, öğrencilerine yılda £33.000’dan başlayan iş imkanı sağlıyor. 

 

Arayan İlk 50 kişiye Çok Özel Kampanyalar!

 

Siz de White Stone Ehliyet Okulu’nun istihdam olanağından yararlanmak ve kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız 020 363 89684 arayabilirsiniz. Arayan ilk 50 kişiyi çok özel kampanyalar bekliyor!  Okul yöneticilerine ulaşmak için: Mehmet Sarmış: 07940 427 322 Mehmet Aktaş: 07940 210 483

Resmi açılış 4 Ocak’ta yapılacak ve kayıtlar başladı. 18-20 First Avenue, Edmonton London N18 3PH. Manuel ve otomatik araba dersleri için direkt iletişime geçebileceğiniz telefon: 07867541610 (Adem) 


En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.