Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Esin Cash & Carry’ye görkemli ve üst düzey açılış

esin_cash_carry_acilis

Bu yıl 36. yılını kutlayan TFC Holdings, kuruluşundan beri faaliyet gösterdiği toptan ve perakende satışına Cash & Carry açılışıyla devam ediyor. TFC Holdings, bu doğrultuda 15 Aralık Salı günü gerçekleştirmiş olduğu ve aralarında T.C. Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar’ın da bulunduğu birçok saygın konuğun katıldığı bir davet ile açılışını kutladı.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Bu yıl 36. yılını kutlayan TFC Holdings, kuruluşundan beri faaliyet gösterdiği toptan ve perakende satışına Cash & Carry açılışıyla devam ediyor. TFC Holdings, bu doğrultuda 15 Aralık Salı günü gerçekleştirmiş olduğu ve aralarında T.C. Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar’ın da bulunduğu birçok saygın konuğun katıldığı bir davet ile açılışını kutladı.  Kokteyl ile başlayan davet TFC Holdigs’in 1979 yılında kuruluşundan bu yana gerçekleştirmiş olduğu bütün girişimleri anlatan bir tanıtım videosu ile devam etti. Ardından TFC Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uçar ve Başkan Yardımcısı Can Uçar teşekkür ve açılış konuşmalarını yaptılar. Can Uçar, TFC Holding yönetim kurulu üyesi Deniz Suyur’u “Şirketimizin en karizmatik yakışıklı yönetecisi” diyerek kürsüye davet etti ve kendisine şirkete yaptığı bütün katkılardan dolayı teşekkür etti. 

 

Hüseyin Uçar 

 

T.C. Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar da yaptığı konuşmada TFC Holdings’i topluma yaptıkları hizmetlerden dolayı takdir eden bir konuşma yaptı. Landmark yetkilisi Martin Spivey’in de TFC Holdings’in başarılarını takdir eden konuşmasının ardından kurdele kesme töreni gerçekleşti ve davet kokteyl ile sona erdi. Hemen ardından ise Esin Cash & Carry büyük promosyonlarıyla hizmete başladı.

 

 

Kalite Uygun Fiyatla Buluştu

 

Kaliteyi ve uygun fiyatı tüketici ile buluşturan Esin Cash & Carry, Enfield'da açılan dev toptan alışveriş platform ile 120 kişiye iş olanağı sağlıyor, istihdama olan katkılarını da sürdürüyor. Esin Cash & Carry mağazası, Türkiye’nin ve farklı coğrafyaların en kaliteli ve  güvenilir markalarını tek çatı altında buluşturuyor. Esin Cash & Carry, 100’ün üzerinde  aracın rahatlıkla park edebileceği geniş otoparkıyla dikkat çeken ücretsiz oto yıkama ve restaurantıyla müşterilerine alışverişi keyfe dönüştürmeleri için gerekli tüm imkanları sunuyor.  Esin Cash & Carry’de siz alışverişinizi yaparken dışarıda arabanızı yıkatabilir, ardından da restaurantında yemek yiyebilirsiniz.

 

TFC Holdings Başkan Yardımcısı Can Uçar ve TFC Holding yönetim kurulu üyesi Deniz Suyur 

 

20.000 metrekarelik satış alanına sahip Esin Cash & Carry , titizlikle seçilmiş yaklaşık 10,000’lerce çeşit gıda, gıda dışı ve alkol ürünlerini bir çatı altında toplayarak en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Esin Cash & Carry , hesaplı fiyatlarla sunulan geniş ürün yelpazesi, müşterilerin rahat alışveriş yapmalarını sağlayacak geniş koridorları ve ferah iç mekanı, 6 kasası, 120 çalışanı, ücretsiz otoparkı ile müşterilerine haftaiçi  hergün 24 saat, Cumartesi günü saat 18:00’e kadar açık olup Pazar 08:00 saatleri itibarı ile hizmet veriyor.

 

 Enfield Belediye Başkanı ve Can Uçar

 

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

 

 

 

TFC Holding yönetim kurulu üyesi Deniz Suyur, Esin Cash & Carry hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: 

 

“Bugün müşterilerimiz için vakit her şeyden kıymetli, mağazaya gelmek zaman gerektiren bir iş ama aynı zamanda satın aldıkları ürünlere de dokunmak istiyorlar. Biz de müşterimizin ürünü görmesini, dokunmasını sağlıyoruz. Saha satış ekibimizle ayağına giderek, işinde o ürünü nasıl farklı şekillerde kullanabileceğini anlatıyoruz; mutfağından çıkartmadan da sevkiyat hizmetimizle ürünü tam istediği gün ve saatte ayağına teslim ediyoruz.”

 

 

(soldan) TFC Holdings Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Uçar, TFC aile dostlarından Ömer Köprülü, T.C. Londra Başkonsolosu Emirhan Yorulmazlar, TFC Holdings Başkan Yardımcısı Can Uçar ve TFC Holding yönetim kurulu üyesi Deniz Suyur açılış kurdelasını birlikte kestiler


CAN UÇARTÜM AYRINTILAR VE FOTOĞRAFLAR AVRUPA GAZETESİNDE PERŞEMBE GÜNÜ SABAHI YAYIMLANACAK Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel