Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Londra’da Açtığı 4. Şubesiyle Büyümeye Devam Ediyor

Dogtas

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-2013’te İngiltere’nin En Başarılı Türk şirketi seçilerek güvenilirliğini tescilleyen Doğtaş Exclusive, Londra’da 4. Şubesini Catford’da hizmete soktu. 75 Rushey Green Catford, SE6 4AF adresindeki Catford mağazasının 12 Aralık Cumartesi gerçekleşen açılışı için Doğtaş Gene Müdürü Hulusi Acar Türkiye’den geldi.  

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazası: Doğtaş Türkiye CEO’su Hulusi Acar, Açıl Group CEO'ları Şükrü Açıl ve Mehmet Kocakerim 

 

Modern Tasarımlarla Kaliteli Ürünler

 

İngiltere mobilya sektöründe görmeye alışık olmadığımız uygulamalarla farkını ortaya koyan, İngiltere’de yaşayan toplumumuzun adeta gururu haline gelen yenilikçi marka Doğtaş Exclusive UK, büyüme hedeflerini yeni açtığı şubeyle gerçekleştirdiğini bir kez daha göstermiş oldu. Modern tasarımlarla kaliteli ürünlerin yer aldığı Doğtaş Exclusive Londra mağazalarına Catford’da bir yenisi daha eklendi. Tasarımlarında konfor, işlevsellik ve estetiği birarada bulabileceğiniz mağazada, oturma grubundan yatak odalarına, yemek odası ve çocuk odalarına kadar pek çok tasarım harikası ürüne ulaşabilmeniz mümkün.

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazasının açılış kurdelasını Halil Açıl, Mehmet Kocakerim ile birlikte kesti

 

 

5. Şube de İlkbaharda Açılacak

 

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor. Henüz 4. Şubesinin açılışını gerçekleştiren firma, 5. Mağazasını da ilkbahar ayında açmayı düşünüyor. Ayrıca Londra dışında da hizmet vermeyi hedefleyen Doğtaş Exclusive, adından daha çok söz ettirmeye devam edeceğinin garantisini veriyor.

 


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.