Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Londra’da Açtığı 4. Şubesiyle Büyümeye Devam Ediyor

Dogtas

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-2013’te İngiltere’nin En Başarılı Türk şirketi seçilerek güvenilirliğini tescilleyen Doğtaş Exclusive, Londra’da 4. Şubesini Catford’da hizmete soktu. 75 Rushey Green Catford, SE6 4AF adresindeki Catford mağazasının 12 Aralık Cumartesi gerçekleşen açılışı için Doğtaş Gene Müdürü Hulusi Acar Türkiye’den geldi.  

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazası: Doğtaş Türkiye CEO’su Hulusi Acar, Açıl Group CEO'ları Şükrü Açıl ve Mehmet Kocakerim 

 

Modern Tasarımlarla Kaliteli Ürünler

 

İngiltere mobilya sektöründe görmeye alışık olmadığımız uygulamalarla farkını ortaya koyan, İngiltere’de yaşayan toplumumuzun adeta gururu haline gelen yenilikçi marka Doğtaş Exclusive UK, büyüme hedeflerini yeni açtığı şubeyle gerçekleştirdiğini bir kez daha göstermiş oldu. Modern tasarımlarla kaliteli ürünlerin yer aldığı Doğtaş Exclusive Londra mağazalarına Catford’da bir yenisi daha eklendi. Tasarımlarında konfor, işlevsellik ve estetiği birarada bulabileceğiniz mağazada, oturma grubundan yatak odalarına, yemek odası ve çocuk odalarına kadar pek çok tasarım harikası ürüne ulaşabilmeniz mümkün.

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazasının açılış kurdelasını Halil Açıl, Mehmet Kocakerim ile birlikte kesti

 

 

5. Şube de İlkbaharda Açılacak

 

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor. Henüz 4. Şubesinin açılışını gerçekleştiren firma, 5. Mağazasını da ilkbahar ayında açmayı düşünüyor. Ayrıca Londra dışında da hizmet vermeyi hedefleyen Doğtaş Exclusive, adından daha çok söz ettirmeye devam edeceğinin garantisini veriyor.

 


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!