Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Londra’da Açtığı 4. Şubesiyle Büyümeye Devam Ediyor

Dogtas

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-2013’te İngiltere’nin En Başarılı Türk şirketi seçilerek güvenilirliğini tescilleyen Doğtaş Exclusive, Londra’da 4. Şubesini Catford’da hizmete soktu. 75 Rushey Green Catford, SE6 4AF adresindeki Catford mağazasının 12 Aralık Cumartesi gerçekleşen açılışı için Doğtaş Gene Müdürü Hulusi Acar Türkiye’den geldi.  

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazası: Doğtaş Türkiye CEO’su Hulusi Acar, Açıl Group CEO'ları Şükrü Açıl ve Mehmet Kocakerim 

 

Modern Tasarımlarla Kaliteli Ürünler

 

İngiltere mobilya sektöründe görmeye alışık olmadığımız uygulamalarla farkını ortaya koyan, İngiltere’de yaşayan toplumumuzun adeta gururu haline gelen yenilikçi marka Doğtaş Exclusive UK, büyüme hedeflerini yeni açtığı şubeyle gerçekleştirdiğini bir kez daha göstermiş oldu. Modern tasarımlarla kaliteli ürünlerin yer aldığı Doğtaş Exclusive Londra mağazalarına Catford’da bir yenisi daha eklendi. Tasarımlarında konfor, işlevsellik ve estetiği birarada bulabileceğiniz mağazada, oturma grubundan yatak odalarına, yemek odası ve çocuk odalarına kadar pek çok tasarım harikası ürüne ulaşabilmeniz mümkün.

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazasının açılış kurdelasını Halil Açıl, Mehmet Kocakerim ile birlikte kesti

 

 

5. Şube de İlkbaharda Açılacak

 

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor. Henüz 4. Şubesinin açılışını gerçekleştiren firma, 5. Mağazasını da ilkbahar ayında açmayı düşünüyor. Ayrıca Londra dışında da hizmet vermeyi hedefleyen Doğtaş Exclusive, adından daha çok söz ettirmeye devam edeceğinin garantisini veriyor.

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar