Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Doğtaş Exclusive Londra’da Açtığı 4. Şubesiyle Büyümeye Devam Ediyor

Dogtas

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-2013’te İngiltere’nin En Başarılı Türk şirketi seçilerek güvenilirliğini tescilleyen Doğtaş Exclusive, Londra’da 4. Şubesini Catford’da hizmete soktu. 75 Rushey Green Catford, SE6 4AF adresindeki Catford mağazasının 12 Aralık Cumartesi gerçekleşen açılışı için Doğtaş Gene Müdürü Hulusi Acar Türkiye’den geldi.  

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazası: Doğtaş Türkiye CEO’su Hulusi Acar, Açıl Group CEO'ları Şükrü Açıl ve Mehmet Kocakerim 

 

Modern Tasarımlarla Kaliteli Ürünler

 

İngiltere mobilya sektöründe görmeye alışık olmadığımız uygulamalarla farkını ortaya koyan, İngiltere’de yaşayan toplumumuzun adeta gururu haline gelen yenilikçi marka Doğtaş Exclusive UK, büyüme hedeflerini yeni açtığı şubeyle gerçekleştirdiğini bir kez daha göstermiş oldu. Modern tasarımlarla kaliteli ürünlerin yer aldığı Doğtaş Exclusive Londra mağazalarına Catford’da bir yenisi daha eklendi. Tasarımlarında konfor, işlevsellik ve estetiği birarada bulabileceğiniz mağazada, oturma grubundan yatak odalarına, yemek odası ve çocuk odalarına kadar pek çok tasarım harikası ürüne ulaşabilmeniz mümkün.

 

Londra'daki 4. Doğtaş Exclusive mağazasının açılış kurdelasını Halil Açıl, Mehmet Kocakerim ile birlikte kesti

 

 

5. Şube de İlkbaharda Açılacak

 

Küresel bir marka olan Doğtaş Exclusive, Londra’da da büyümeye hiç hız kesmeden devam ediyor. Henüz 4. Şubesinin açılışını gerçekleştiren firma, 5. Mağazasını da ilkbahar ayında açmayı düşünüyor. Ayrıca Londra dışında da hizmet vermeyi hedefleyen Doğtaş Exclusive, adından daha çok söz ettirmeye devam edeceğinin garantisini veriyor.

 


Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!