Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Süresiz Vize ve Vatandaşlık Başvuruları SELTs Sınavı

Suresiz Vize ve Vatandaslik Basvuru SELTs Sinav penguin music londra

İngiltere'nin başkenti Londra'da Haringey Eğitim Merkezinde Süresiz Vize ve Vatandaşlık Başvuruları için gereken SELTs Sınavı Hazırlık Sınıfları Başladı

Avrupa Ajansı (AVA) -Londra’da Haringey bölgesinde toplumumuzun en eski ve en önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilen Penguin Muzik Okulu ve Haringey Egitim Merkezi  yeni eğitim ve öğretim yılına son hızda devam ediyor. Bu merkez, bünyesinde Müzik, İngilizce, Matematik, Fen Bilimleri ve Yabancı Diller ve müzik olmak üzere iki farklı kurum barındırıyor. 5 yıldır eğitim veren kurumun öğretmenlerinin her biri DBS (CRB) kontrolleri yapılmış, pedagojik formasyonunu tamamlamış, eğitim fakültesi ve konservatuar mezunudur.

 

 

 

ABRSM ve RGT sınavları 

 

Müzik sanatına ilgi ve yeteneği bulunan çocuklara ve gençlere, temel müzik eğitimi ile birlikte enstrüman çalabilme olanağı sunan okul, her yas ve seviye için özel enstüruman ve müzik dersleri vermekte, öğrencilerini ABRSM ve RGT sınavlarına hazırlamaktadır. Kayıtların devam ettiği eğitim merkezinin tüm müzik öğrencileri 2014- 2015 yılında yapılan ABRSM ve RGT seviye sınavlarında %100 başarı sağlamıştır. 

 

 

 

KS1, KS2, KS3, SATS GCSE ve A Level 

 

Haringey Eğitim merkezinde gercekleştirilen özel kurslar ise Genel Ingilizce, KS1, KS2, KS3, SATS GCSE ve A Level seviyelerinde verilmektedir, sınıflar maksimum 6 kişilik olup, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir. Öğrencilerini seviye sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Bu sınavlarda yakalanılan büyük başarılar, onların işlerini ne kadar iyi yaptıklarının bir göstergesidir.

 

Home Office ESOL Seviye 3 sertifikaları

Bildiğiniz gibi Home Office, geçen haftalarda yaptığı açıklamada şimdiye kadar alınan ESOL Seviye 3 sertifikalarının 19 Kasım’dan itibaren geçerliliğini yitirdiğini açıkladı.  Bakanlık bunun yerine ‘Home Office B1’ denilen sınavın geçilmesini şart koşuyor. Bu sınavda kişinin İngilizce konuşma ve anlama kabiliyeti Home Office tarafından tasdik edilen sınav merkezleri ve memurlar tarafından test edilecek. 

 

SELTs sınavları 

Haringey Eğitim merkezi Ocak ayından itibaren, Home Office’in Kabul ettiği SELTs (Secure English Language Tests for UK Visas) sınavlarına hazırlık sınıflarını başlatıyor. Ön kayıt ve daha fazla bilgi için:

 

 

Iletisim Adresi:

584 Green Lanes

Haringey,

London,

N8 0RP

E-Posta:

info@haringeyeducationcentre.co.uk

Telefon:

020 3556 0678

 

 

Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel