Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Süresiz Vize ve Vatandaşlık Başvuruları SELTs Sınavı

Suresiz Vize ve Vatandaslik Basvuru SELTs Sinav penguin music londra

İngiltere'nin başkenti Londra'da Haringey Eğitim Merkezinde Süresiz Vize ve Vatandaşlık Başvuruları için gereken SELTs Sınavı Hazırlık Sınıfları Başladı

Avrupa Ajansı (AVA) -Londra’da Haringey bölgesinde toplumumuzun en eski ve en önemli merkezlerinden biri olarak kabul edilen Penguin Muzik Okulu ve Haringey Egitim Merkezi  yeni eğitim ve öğretim yılına son hızda devam ediyor. Bu merkez, bünyesinde Müzik, İngilizce, Matematik, Fen Bilimleri ve Yabancı Diller ve müzik olmak üzere iki farklı kurum barındırıyor. 5 yıldır eğitim veren kurumun öğretmenlerinin her biri DBS (CRB) kontrolleri yapılmış, pedagojik formasyonunu tamamlamış, eğitim fakültesi ve konservatuar mezunudur.

 

 

 

ABRSM ve RGT sınavları 

 

Müzik sanatına ilgi ve yeteneği bulunan çocuklara ve gençlere, temel müzik eğitimi ile birlikte enstrüman çalabilme olanağı sunan okul, her yas ve seviye için özel enstüruman ve müzik dersleri vermekte, öğrencilerini ABRSM ve RGT sınavlarına hazırlamaktadır. Kayıtların devam ettiği eğitim merkezinin tüm müzik öğrencileri 2014- 2015 yılında yapılan ABRSM ve RGT seviye sınavlarında %100 başarı sağlamıştır. 

 

 

 

KS1, KS2, KS3, SATS GCSE ve A Level 

 

Haringey Eğitim merkezinde gercekleştirilen özel kurslar ise Genel Ingilizce, KS1, KS2, KS3, SATS GCSE ve A Level seviyelerinde verilmektedir, sınıflar maksimum 6 kişilik olup, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına göre şekillendirilmektedir. Öğrencilerini seviye sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaktadır. Bu sınavlarda yakalanılan büyük başarılar, onların işlerini ne kadar iyi yaptıklarının bir göstergesidir.

 

Home Office ESOL Seviye 3 sertifikaları

Bildiğiniz gibi Home Office, geçen haftalarda yaptığı açıklamada şimdiye kadar alınan ESOL Seviye 3 sertifikalarının 19 Kasım’dan itibaren geçerliliğini yitirdiğini açıkladı.  Bakanlık bunun yerine ‘Home Office B1’ denilen sınavın geçilmesini şart koşuyor. Bu sınavda kişinin İngilizce konuşma ve anlama kabiliyeti Home Office tarafından tasdik edilen sınav merkezleri ve memurlar tarafından test edilecek. 

 

SELTs sınavları 

Haringey Eğitim merkezi Ocak ayından itibaren, Home Office’in Kabul ettiği SELTs (Secure English Language Tests for UK Visas) sınavlarına hazırlık sınıflarını başlatıyor. Ön kayıt ve daha fazla bilgi için:

 

 

Iletisim Adresi:

584 Green Lanes

Haringey,

London,

N8 0RP

E-Posta:

info@haringeyeducationcentre.co.uk

Telefon:

020 3556 0678

 

 

Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar