Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kraliçe’den Ödüllü Rami Ranger İngiltere Türk Pazarında

rami ranger

Kraliçe’den Ödül Alan Rami Ranger İşletmelerinize Prestij Katmaya Devam Ediyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Dünyaca ünlü kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara işletmelerinize sağlayan Sun Mark’ın yöneticisi Dr. Rami Ranger, yeni yılda Kraliçe Elizabeth tarafından onurlandırılarak ödüllerine ödül ekledi! Kraliçe’nin “İş dünyası ve toplum için üstün hizmet listesi”nde yer alan Ranger, Kraliçe’nin “girişimcilik” ödüllerini beş yıl üstüste almıştı. En başarılı Asyalı iş adamı ödülü de bulunan Rami Ranger, CEFTUS tarafından da toplumumuza sunduğu katkılardan dolayı ödüllendirilmişti. 

 

Göçmenliğin En Büyük Zorluklarını Yaşayarak Bugünlere Geldi

 

Rami Ranger “From Nothing to Everything” kitabında anlattığı gibi Pakistan’da dünyaya geldi ve Hindistan-Pakistan ayrılığı sırasında ailesiyle birlikte Hindistan’a göç etti. Bu yolculukta babasını kaybeden Ranger, çok zor bir çocukluk geçirdi. Daha sonra İngiltere’ye göç etti ve bu sefer de genç bir göçmen olarak ön yargılarla mücadele etmek zorunda kaldı.

 

 

Başarılarla Dolu Bir Hayat Hikayesi

 

İlk işletmesini sadece 2 Pound ve bir daktilo ile 1987 yılında açan Rami Ranger, şu anda Sun Mark ve kardeş firması Sea Air & Land Forwarding’in yöneticiliğini yapıyor. Ayrıca hayırseverliğiyle de bilinen Ranger, London Southbank University’ye 250.000 bağış yaptı! Başarı hikayesiyle herkese örnek olan Ranger, zengin bir aileden gelmenin değil kendine saygı duymanın, etik değerleri önemsemenin ve diğer insanlara empati duymanın ve topluma hizmet etmenin hayatta başarılı olmak için önemli olduğunu söylüyor.  

 

 

Siz de ödüllü ve başarılı Dr. Rami Ranger yönetimindeki Sun Mark’tan işletmeleriniz için en prestijli ürünleri en uygun fiyatlara almak istiyorsanız:

 

Sun Mark Ltd

020 8575 3700

www.sunmark.co.uk

ordersuk@sunmark.co.uk


Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.