Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Tatilinizin Başlangıç Noktası JetSet Travel Olsun

jetset

JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-“Tatilinizin başlangıç noktası” sloganıyla sektöre bir hayli iddiali giren JetSet Travel, deneyimli, dinamik ve güleryüzlü kadrosu ile dikkat çekiyor. En kaliteli seyahat hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlerle buluşturan JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Dünyanın Her Noktasına Seyahat İmkanı

 

Deniz Kulaç, JetSet Travel olarak başta Türkiye olmak üzere dünyanın her noktasına uçak bileti, paket tatiller, araç kiralama ve vize işlemleri ile hizmet verdiklerini belirtirken, her zaman kaliteyi en ekonomik şekilde müşterilerine sunmayı görev bildiklerinin altını çizdi. Bu hususta en büyük öncelikleri ise müşteri memnuniyeti. Bunu sağlamak adına da turizm sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün yükseltiyorlar. Ayrıca 7/24 servis anlayışı ve detaycı yaklaşım ile gelecekte de teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilere minimum maliyetli seçenekleri hızlı ve dürüst bir şekilde sunmayı hedefliyorlar.

 

Havalimanı Transferlerinizi de Ücretsiz Sağlıyorlar

 

JetSet Travel’ı ön plana çıkaran özelliklerinden birisi de, onlardan aldığınız her paket tatilde, Londra’nın herhangi bir havalimanına gidiş-dönüş transferlerinizi ücretsiz sağlaması. Bu imkan seyahat edeceklere çok büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca JetSet Travel ile uçtuğunuz zaman lüks mobilyada da kazanıyorsunuz. Detaylı bilgi almak için:

 

Jetset Travel  

02088031100 

07908627767 

4 Keats Parade,Church Street,Edmonton, N9 9DP


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel