Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Tatilinizin Başlangıç Noktası JetSet Travel Olsun

jetset

JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-“Tatilinizin başlangıç noktası” sloganıyla sektöre bir hayli iddiali giren JetSet Travel, deneyimli, dinamik ve güleryüzlü kadrosu ile dikkat çekiyor. En kaliteli seyahat hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlerle buluşturan JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Dünyanın Her Noktasına Seyahat İmkanı

 

Deniz Kulaç, JetSet Travel olarak başta Türkiye olmak üzere dünyanın her noktasına uçak bileti, paket tatiller, araç kiralama ve vize işlemleri ile hizmet verdiklerini belirtirken, her zaman kaliteyi en ekonomik şekilde müşterilerine sunmayı görev bildiklerinin altını çizdi. Bu hususta en büyük öncelikleri ise müşteri memnuniyeti. Bunu sağlamak adına da turizm sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün yükseltiyorlar. Ayrıca 7/24 servis anlayışı ve detaycı yaklaşım ile gelecekte de teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilere minimum maliyetli seçenekleri hızlı ve dürüst bir şekilde sunmayı hedefliyorlar.

 

Havalimanı Transferlerinizi de Ücretsiz Sağlıyorlar

 

JetSet Travel’ı ön plana çıkaran özelliklerinden birisi de, onlardan aldığınız her paket tatilde, Londra’nın herhangi bir havalimanına gidiş-dönüş transferlerinizi ücretsiz sağlaması. Bu imkan seyahat edeceklere çok büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca JetSet Travel ile uçtuğunuz zaman lüks mobilyada da kazanıyorsunuz. Detaylı bilgi almak için:

 

Jetset Travel  

02088031100 

07908627767 

4 Keats Parade,Church Street,Edmonton, N9 9DP


Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.