Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Tatilinizin Başlangıç Noktası JetSet Travel Olsun

jetset

JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-“Tatilinizin başlangıç noktası” sloganıyla sektöre bir hayli iddiali giren JetSet Travel, deneyimli, dinamik ve güleryüzlü kadrosu ile dikkat çekiyor. En kaliteli seyahat hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlerle buluşturan JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Dünyanın Her Noktasına Seyahat İmkanı

 

Deniz Kulaç, JetSet Travel olarak başta Türkiye olmak üzere dünyanın her noktasına uçak bileti, paket tatiller, araç kiralama ve vize işlemleri ile hizmet verdiklerini belirtirken, her zaman kaliteyi en ekonomik şekilde müşterilerine sunmayı görev bildiklerinin altını çizdi. Bu hususta en büyük öncelikleri ise müşteri memnuniyeti. Bunu sağlamak adına da turizm sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün yükseltiyorlar. Ayrıca 7/24 servis anlayışı ve detaycı yaklaşım ile gelecekte de teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilere minimum maliyetli seçenekleri hızlı ve dürüst bir şekilde sunmayı hedefliyorlar.

 

Havalimanı Transferlerinizi de Ücretsiz Sağlıyorlar

 

JetSet Travel’ı ön plana çıkaran özelliklerinden birisi de, onlardan aldığınız her paket tatilde, Londra’nın herhangi bir havalimanına gidiş-dönüş transferlerinizi ücretsiz sağlaması. Bu imkan seyahat edeceklere çok büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca JetSet Travel ile uçtuğunuz zaman lüks mobilyada da kazanıyorsunuz. Detaylı bilgi almak için:

 

Jetset Travel  

02088031100 

07908627767 

4 Keats Parade,Church Street,Edmonton, N9 9DP


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar