Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Tatilinizin Başlangıç Noktası JetSet Travel Olsun

jetset

JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-“Tatilinizin başlangıç noktası” sloganıyla sektöre bir hayli iddiali giren JetSet Travel, deneyimli, dinamik ve güleryüzlü kadrosu ile dikkat çekiyor. En kaliteli seyahat hizmetlerini en uygun fiyatlara sizlerle buluşturan JetSet Travel’in tecrübeli yöneticisi Deniz Kulaç, gazetemize acentalarıyla ilgili önemli değerlendirmelerde değerlendirmelerde bulundu.

 

 

Dünyanın Her Noktasına Seyahat İmkanı

 

Deniz Kulaç, JetSet Travel olarak başta Türkiye olmak üzere dünyanın her noktasına uçak bileti, paket tatiller, araç kiralama ve vize işlemleri ile hizmet verdiklerini belirtirken, her zaman kaliteyi en ekonomik şekilde müşterilerine sunmayı görev bildiklerinin altını çizdi. Bu hususta en büyük öncelikleri ise müşteri memnuniyeti. Bunu sağlamak adına da turizm sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek hizmet kalitesini her geçen gün yükseltiyorlar. Ayrıca 7/24 servis anlayışı ve detaycı yaklaşım ile gelecekte de teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak müşterilere minimum maliyetli seçenekleri hızlı ve dürüst bir şekilde sunmayı hedefliyorlar.

 

Havalimanı Transferlerinizi de Ücretsiz Sağlıyorlar

 

JetSet Travel’ı ön plana çıkaran özelliklerinden birisi de, onlardan aldığınız her paket tatilde, Londra’nın herhangi bir havalimanına gidiş-dönüş transferlerinizi ücretsiz sağlaması. Bu imkan seyahat edeceklere çok büyük rahatlık sağlıyor. Ayrıca JetSet Travel ile uçtuğunuz zaman lüks mobilyada da kazanıyorsunuz. Detaylı bilgi almak için:

 

Jetset Travel  

02088031100 

07908627767 

4 Keats Parade,Church Street,Edmonton, N9 9DP


KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.