Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Pencere Kapı Cam Üretimi Montajı ve Tamiri İçin Ada Windows

ada windows

Ada Windows Ltd açılış töreni şubatta yapılacak

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Ada Windows Ltd geçtiğimiz ay üretime giren fabrikasının kapılarını Avrupa Gazete’ye açtı. Şubat ayında açılış törenini gerçekleştirecek olan Ada Windows yetkilileri Feyzullah Cinpolat ve eşi Ayşe Cinpolat bizi oldukça sıcak karşıladılar. İşletmelerinde ailece çalışan, çalışanlarıyla da aile gibi olan Cinpolatlar, bu samimiyeti açılış törenine de taşımak istediklerini vurguladılar ve tüm dostlarını ve emekçi esnafları açılışlarında görmekten mutluluk duyacaklarını belirttiler. 

 

Sektörde 25 Yıllık Tecrübe

 

Ada Windows’u ön plana çıkaran en önemli özelliği, sektöründe çok köklü bir geçmişe sahip olması. 25 yıldır bu piyasada hizmet veren Feyzullah Cinpolat, 10 yıl inşaat işi yaptıktan sonra Ada Glazing’i kurdu. 15 yıldır Ada Glazing olarak montaj alanında hizmet verdikten sonra da üretim tesisi kurmaya karar verdi. Ada Glazing olarak çalışırken sektördeki en büyük fitter oydu ve şimdi de topluma imalat, montaj ve tamir alanında hizmet vermeye devam ediyor. 21 yıldır aynı cep telefonunu kullandığını söyleyen Feyzullah Cinpolat (07956 260 367), yerleri değişse bile eski müşterilerinin hala kendisine ulaştıklarını ve birlikte çalışmaya devam ettiklerini söyledi. 

 

 

10 Yıl Garantili İş

 

Ada Windows’un referansı sektördeki başarılı geçmişi ve garantili yaptığı işler. FENSA garantisiyle montaj ve üretim yapan firma, tüm hukuki prosedürlerin hakkını veriyor. Maalesef piyasada dikkat etmeyen çok kişinin olduğunu söyleyen Feyzullah Cinpolat, insanların yanlış malzeme ve yanlış iş sonucu mağdur olduğununun altını çiziyor. Ada Windows’un ise yaptığı tüm işler 10 yıl garantili. Ayrıca her müşterisine FENSA kayıtlı sertifika veriyor.

 

Double Glaze (Çift Cam) ve Daha Birçok Hizmet Bir Arada

 

Ada Windows, alanında çok kapsayıcı bir şekilde hizmet verdiği için de müşteriler tarafından tercih ediliyor.  Pencere, kapı, ısıya dayanıklı cam, masa camı yanısıra özel dizayn aynalar, doğa dostu folding door (kaplamalı kapı), özellikle de bizim toplumumuz için çok uygun olan porch (ev önü ayakkabılık) da üreten Ada Windows’tan Feyzullah Cinpolat, double glaze (çift cam) konusundaki farklarını da ortaya koyuyor. Çift camın özel montaj gerektirdiğini, herkesin takamayacağını söyleyen Cinpolat, çift cam da dahil her türlü imalat, montaj ve tamir işini kapsadıklarını belirtiyor. Aynı zamanda da fitterlar kendileri ölçü alıp gelirlerse fiyat veriyorlar ve fitterlar aldıkları ürünleri kendileri takıyor. Şu anda da yeni elemanlara ihtiyaç duyan Ada Windows, yaklaşık 10 günde bir eleman alıyor.

 

Ada Windows Ltd

020 8803 8004

Unit G. 1 Anthony Way, London N18 3QT

 

 

Feyzullah Cinpolat ve Ada Windows ailesinin bir kısmı

 

 

Ada Windows doğa dostu folding door (kaplamalı kapı) üretimi de yapıyor.

 

 

Ada Windows’un yaptığı porch (ev önü ayakkabılık) özellikle de bizim toplumumuz için çok uygun.


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar