Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Son Model Sıfır Arabalar En Uygun Fiyata Best Contract Cars'ta

Best Contract Cars

Düşük ön ödeme ve aylık taksitlerle en uygun fiyata aracınızı edinebilirsiniz.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Önceden son model, sıfır arabaları kullanıp kolayca değiştirebilmek yalnızca zenginlere özel bir durumdu. Şimdi ise Best Contract Cars sayesinde herkes bu imkandan yararlanabiliyor. “Lease” sistemi ile hizmet veren Best Contract Cars, toplumumuzda bu işi üstlenen ilk ve tek işletme olma özelliğini taşıyor. Best Contract Cars’ın yöneticileri Cemal Polat ve Ali Kalkan, bu anlamda topluma yepyeni bir hizmet sağlamanın haklı gururunu yaşarken, bir yandan da İngiltere piyasasında devlerle aynı sahneyi paylaşmaya adaylar.

 

 

Çok Kolay ve Ucuza Araç Edinmenin Yolu: Lease

 

“Lease” sistemini toplumumuza kazandıran Cemal Polat ve Ali Kalkan, bir yıl önce kendileri bu şekilde araç edindiklerinde sistemin ne kadar kolay ve ucuz olduğunu görerek bu işe atılmaya karar verdiler. 1 yıl boyunca sektörü araştıran, devletin bu alandaki tüm kriterlerini yerine getiren ve tüm araba şirketlerini kendileriyle çalışmaya ikna eden Polat ve Kalkan, bu zorlu yolları başarıyla geçerek sağlam bir alt yapı hazırladılar. 

 

 

Araç Satın Almaktan Çok Daha Karlı!

 

Best Contract Cars lease sistemi ile sizin 2 ila 5 yıl arasında araç edinmenize olanak veriyor. Bütün araçlar son model ve sıfır. Bütün araba şirketleriyle yazılı anlaşmaları var, istediğiniz her tür arabayı bulabilirsiniz. Hem bireysel hem de ticari araçlarınızı çok rahat bir şekilde edinebilirsiniz. İşletmeler için araçların Katma Değer Vergisi VAT diye tabir ettigimiz vergiyi geri alıp ve arabaya yapılan ön ödeme aylık ödeme ve her masrafı şirkete gider olarak gösterip daha düşük vergi ödeme yapılır, işletme sahipleri vergiye ödeyecekleri parayla araba kullanabilir. 

Düşük ön ödeme ve aylık taksitlerle en uygun fiyata aracınızı edinebilirsiniz. Taksitler aylık £70’den başlıyor ve her bütçeye göre araç var. Dahası araçta herhangi bir sorun çıkınca sizi etkilemiyor, şirket aracı tamir edip size veriyor. Yol yardım da dahil garantisi var. Bir tek sigortayı sizin yaptırmanız gerekiyor. 

Aracı satın aldığınızda ise hem ön ödeme olarak hem de taksit olarak daha fazla para veriyorsunuz. Ayrıca zamanla aracınızın değeri de düşüyor. Yani 2 yıl sonra başka model araç almak istediğiniz zaman zararda oluyorsunuz. Lease sistemi ile ön ödemeden arttırdığınız parayı işinize yatırarak kazancınızla taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. İşte bu kadar ince düşünülerek yaratılmış olan Best Contract Cars, işletmeci kafa yapısıyla düşünüp kar-zarar analizi yaptığınızda sizin için ideal. İlaveten 2 senede bir aracınızı yenileme keyfine erişebilirsiniz.

 

Cemal Polat ve Ali Kalkan

 

İngiltere’de Yüzlerce Firma Var ama Bizim Toplumda Bir İlk!

 

İngiltere’de bu alanda hizmet veren yüzlerce firma var ama Best Contract Cars bizim toplumumuzda bu girişimi ilk yapan şirket. Zaten kendilerine büyük şirketleri örnek alıyorlar ve onları takip ediyorlar. Aynı şekilde büyük şirketler de Best Contract Cars’ı örnek alıyor. Çok büyük bir firma, Best Contract Cars’tan etkilenip bir ana caddede ofis açmaya karar verdi! Çünkü Best Contract Cars, ana caddede ofisi olan tek lease firması. İngiltere’deki bütün firmalar bu işleri online olarak veya telefondan yapıyorlar. Best Contract Cars ise toplumla iç içe. Bu da bizim toplumumuz için çok önemli, çünkü biz iş yaptığımız isimleri somut olarak görmek ve tanımak istiyoruz. Toplumun olduğu her yere gidebilmek adına ileride dört yeni ofis daha açmayı düşünen Best Contract Cars’ın inanılmaz fiyatlarına ve imkanlarına ulaşmak istiyorsanız:

 

Best Contract Cars

020 8935 5736 / 077 3646 9566

823 High Road, Tottenham, London N17 8ER


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!