Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Right Holidays 10.Yılında 2.Şubesini Haringey’de hizmete soktu

Right_Holidays_haringey_ucuza_bilet

Türk Hava Yolları yetkili acentası olan Right Holidays, resmi açılışlarını önümüzdeki günlerde vereceği bir resepsiyonla yapacak. İlk şubeleri olan Stoke Newington’da ki ofise gösterilen yoğun talebi karşılamakta zorluk çeken Right Holidays, 2.şubeleri olan Haringey şubesiyle dahada güçlenerek daha iyi hizmet vermek amacındalar.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere’nin köklü seyahat acentalarından olan Right Holidays, atılımlarına devam ediyor. Right Holidays  10.Yılında 2.Şubesini Haringey’de hizmete soktu. Modern geniş ofisiyle Haringey’de hizmet vermeye başlayan Right Holidays  Türkiye’de en geniş otel zincirine sahip olmasıyla bu yaza damgasını vuracak. Türk Hava Yolları yetkili acentası olan Right Holidays, resmi açılışlarını önümüzdeki günlerde vereceği bir resepsiyonla yapacak. İlk şubeleri olan Stoke Newington’da ki ofise gösterilen yoğun talebi karşılamakta zorluk çeken Right Holidays, 2.şubeleri olan Haringey şubesiyle dahada güçlenerek daha iyi hizmet vermek amacındalar. 

 

 

Uçak biletlerinizi şimdiden alın sonra ah vah demeyin !

 

Right Holidays yöneticilerinden Sinan Aydın, 2016 yazı ve tüm tatilleriniz için Haringey şubesinde tavsiyelerde bulunuyor. Right Holidays yöneticilerinden Arif Paşa,  Arzu Pamuk ve Sevgi Sarıtaş ise Stoke Newington şubesinde uçak bileti  ve  paket tatiller için erken rezervasyon yapmanın önemine dikkat çekiyorlar. 

 

Uçak bileti  ve  paket tatilde erken rezervasyon

 

Right Holidays yöneticileri söyledi: “Bütün hazırlıkların tamamlandığını yolcularımızın en çok talep ettiği hotellerin sayısını arttırıldığı ve müşterilerimize sınırsız hizmetleri sunabilmek için  çok yoğun bir calışmalar yapıldı.  Türk hava yollarından aldıklar desteklerle müşteri hizmetlerini daha da ileriye taşıyoruz. Türk Hava yollları haricinde  Luton’dan sefer yapan AtlasGlobal ve Sunexpress ve Stansted’den sefer yapan Pegasus Hava yolları ile de 2016 sezonu anlaşmalarının tamamladık.  İngiltere’de yaşayan toplumumuza 2016 yazında en iyi ve en hesaplı tatili sunacağız.”

 

Kıbrıs tatilleri

 

Ayrıca Kuzey Kıbrıs’ta ki otellerle anlaşmalarını büyüten ve geliştiren Right Holidays yetkilileri 2015 sezonu için çok iddialı olduklarını söylediler ve şunları eklediler:  “Yolcularımızın en uygun fiyatlardan faydalanmak için otellerimize erken rezervasyon yapmalarında fayda var. Otel rezervasyonlarını düşük depositlerle yaptırıp taksitle ödeme kolaylıklarından faydalanabilirler.”

 

IATA ve ATOL lisansları

Müşteri güveninin yanı sıra müşteri menfaatlerini de ana prensip olarak kabul ettiklerini kaydeden şirket yöneticileri şunları söyledi:  “Türk Hava Yolları satış yetkili acenteleri IATA ve ATOL lisanslı olarak çalışmaktadır. Paket tatilleri satan acentelerin ATOL lisanları olmak zorundadır. Meydana gelebilecek her hangi bir mağduriyet veya olumsuzluk durumunda müşterilerimizin yapmış oldukları tüm ödemeler ve tatilleri güvence altında olmaktadır. IATA ise tarifeli uçuşlarda uçak biletinizin güvence altında olması demektir. Right Holidays’in Türk Hava Yolları, Atlas Jet, Pegasus Airlines, British Airways ve birçok büyük hava yollarının satış yetkisi bulunmaktadır. Örneğin IATA lisansı olmayan bir acenteden İstanbul’a bir bilet aldınız işte bu biletiniz güvence altında olmayacaktır. İşte tüm bu nedenlerden dolayı Right Holidays kalitenin ve güvenin dogru adresi”

 

Haringey 2.Şube  

İngiltere’nin köklü seyahat acentalarından olan Right Holidays  2016 yazı ve tüm tatilleriniz için tavsiyelerde bulunurken İkinci şubeleri Haringey’de hizmet vermeye başladı.  

 

Right Holidays STOKE NEWINGTON ŞUBE

59 Stoke Newington High Street,

London N16 8EL

T: 0208 661 1805

www.rightholidays.com 

 

 

RIGHT HOLIDAYS HARINGEY ŞUBE

445 GREEN LANES

HARRINGEY

LONDON N4 1HA 

02086611805

www.rightholidays.com 

 

Telephone: 0208 661 1805 

Fax: 0208 643 4880

Email: admin@rightholidays.co.uk

 

 

 


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel