Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Muhasebe ve Bordro Uzmanları Çok Uygun Fiyatlarla CSAS’ta

csas

HT101-Jan2016 referansını kullanırsanız 1 aylık ücretsiz deneme imkanından yararlanabileceksiniz

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Muhasebe ve bordro hizmetlerinde kalite kadar önemli olan bir konu da fiyatlardır. Kaliteli hizmeti çok uygun fiyata alabilmek isteyenlerin dertleri artık sona eriyor! Company Services and Solutions – CSAS, Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde hizmete girdi! Dahası HT101-Jan2016 referansını kullanırsanız 1 aylık ücretsiz deneme imkanından yararlanabileceksiniz. Bu tarz kampanyaları dönem dönem yapacak olan CSAS, maddi sıkıntısı olan müşterilerine ödeme konusunda da kolaylık sağlıyor.

 

Sektörde 20 Yılı Aşkın Tecrübe

 

20 yılı aşkın süredir finans sektöründe hizmet veren Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu, bundan önceki iş yerlerinde çalışma arkadaşıydılar ve birlikte CSAS’ı kurmaya karar verdiler. Piyasaya göre düşük fiyatlara kaliteli hizmet sunmayı misyon edinen ortaklar, çok kapsamlı servisleriyle de ön plana çıkıyorlar. 

 

Zorunlu İş Yeri Emekliliği

 

CSAS’ı farklı kılan servislerinden birisi oldukça yeni bir hizmet olan zorunlu iş yeri emekliliği (Auto Enrollment Fulfilment / Workplace Pension). Bu hizmeti her muhasebecinin bilemeyeceğini belirten Zehra Mamalı, yine de muhasebecilerinden ayrılmak istemeyenlerin de kendileriyle çalışabileceğini belirtiyor. “Muhasebeciler belli alanlarda uzmanlaşıp yoğunlaştıklarından her türlü servise zaman ve ilgi ayıramayabiliyorlar ve işleri kendileri yapmak yerine çalışanlarına devredebiliyorlar. Biz hem onların verdiği tüm hizmetleri kapsıyoruz hem de apayrı hizmetler veriyoruz” diyen Mamalı, müşterilerin kendilerini arayıp hangi hizmeti almak istiyorlarsa tek tek sormalarını tavsiye ediyor. Bu şekilde dosyalarının istedikleri kısmına dahil olabiliyorlar. Dahası muhasebeciler de CSAS’ın müşterisi olabiliyor. Muhasebe şirketlerine yardımcı olup klavuzluk yapabiliyorlar.

 

Müşteri Memnuniyeti Garanti

 

CSAS’ın müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi de oldukça ilgi çekici. Müşteriler arasında hiçbir ayrım yapmayan CSAS’ı aradığınızda direkt Zehra Mamalı ile görüşebilirsiniz. Ayrıntı çok önemli diyen Zehra Mamalı, eksik evrakları asla kafaya göre tamamlayamayacaklarını, ancak müşteriyle beraber tamamlanabileceğini de belirtiyor. Ayrıca müşterinin zamanı yoksa, ofise gelemiyorsa da evrakları kendilerinin teslim alabileceklerinin altını çiziyor.

 

1 Aylık Ücretsiz Deneme İmkanı!

 

Eğer CSAS’ı gazetemiz aracılığıyla duyduğunuzu belirtirseniz ve HT101-Jan2016 referansını kullanırsanız 1 aylık ücretsiz deneme imkanından yararlanabileceksiniz!

 

Daha fazla bilgi için Zehra Mamalı’yı arayın: 07834 346 997

16 Bohemia Place, Hackney

London, E8 1DU

Mail: cssukpayroll@hotmail.com

www.companyservicesandsolutions.co.uk 


John Mc Donnell MP Salieri Restaurant’a giderek başarılarını kutladı

Tiyatrolar ülkesi olarak adlandırılan Covent garden’da yıllardır hizmet veren Salieri Restaurant 100 Küçük Çaplı başarılı işletme arasına girdi. Kıbrıslı Türk Sömez Sami’nin sahibi olduğu restaurant Kraliyet ailesinden tutunda Birleşik Kralık’da üst düzey ünlü kişilerin uğrak yeri . İngiltere Parlamentosu gölge bakanlarından John Mc Donnell MP, Salieri Restaurant’taydı

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar