Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Muhasebe ve Bordro Uzmanları Çok Uygun Fiyatlarla CSAS’ta

csas

HT101-Jan2016 referansını kullanırsanız 1 aylık ücretsiz deneme imkanından yararlanabileceksiniz

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Muhasebe ve bordro hizmetlerinde kalite kadar önemli olan bir konu da fiyatlardır. Kaliteli hizmeti çok uygun fiyata alabilmek isteyenlerin dertleri artık sona eriyor! Company Services and Solutions – CSAS, Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde hizmete girdi! Dahası HT101-Jan2016 referansını kullanırsanız 1 aylık ücretsiz deneme imkanından yararlanabileceksiniz. Bu tarz kampanyaları dönem dönem yapacak olan CSAS, maddi sıkıntısı olan müşterilerine ödeme konusunda da kolaylık sağlıyor.

 

Sektörde 20 Yılı Aşkın Tecrübe

 

20 yılı aşkın süredir finans sektöründe hizmet veren Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu, bundan önceki iş yerlerinde çalışma arkadaşıydılar ve birlikte CSAS’ı kurmaya karar verdiler. Piyasaya göre düşük fiyatlara kaliteli hizmet sunmayı misyon edinen ortaklar, çok kapsamlı servisleriyle de ön plana çıkıyorlar. 

 

Zorunlu İş Yeri Emekliliği

 

CSAS’ı farklı kılan servislerinden birisi oldukça yeni bir hizmet olan zorunlu iş yeri emekliliği (Auto Enrollment Fulfilment / Workplace Pension). Bu hizmeti her muhasebecinin bilemeyeceğini belirten Zehra Mamalı, yine de muhasebecilerinden ayrılmak istemeyenlerin de kendileriyle çalışabileceğini belirtiyor. “Muhasebeciler belli alanlarda uzmanlaşıp yoğunlaştıklarından her türlü servise zaman ve ilgi ayıramayabiliyorlar ve işleri kendileri yapmak yerine çalışanlarına devredebiliyorlar. Biz hem onların verdiği tüm hizmetleri kapsıyoruz hem de apayrı hizmetler veriyoruz” diyen Mamalı, müşterilerin kendilerini arayıp hangi hizmeti almak istiyorlarsa tek tek sormalarını tavsiye ediyor. Bu şekilde dosyalarının istedikleri kısmına dahil olabiliyorlar. Dahası muhasebeciler de CSAS’ın müşterisi olabiliyor. Muhasebe şirketlerine yardımcı olup klavuzluk yapabiliyorlar.

 

Müşteri Memnuniyeti Garanti

 

CSAS’ın müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi de oldukça ilgi çekici. Müşteriler arasında hiçbir ayrım yapmayan CSAS’ı aradığınızda direkt Zehra Mamalı ile görüşebilirsiniz. Ayrıntı çok önemli diyen Zehra Mamalı, eksik evrakları asla kafaya göre tamamlayamayacaklarını, ancak müşteriyle beraber tamamlanabileceğini de belirtiyor. Ayrıca müşterinin zamanı yoksa, ofise gelemiyorsa da evrakları kendilerinin teslim alabileceklerinin altını çiziyor.

 

1 Aylık Ücretsiz Deneme İmkanı!

 

Eğer CSAS’ı gazetemiz aracılığıyla duyduğunuzu belirtirseniz ve HT101-Jan2016 referansını kullanırsanız 1 aylık ücretsiz deneme imkanından yararlanabileceksiniz!

 

Daha fazla bilgi için Zehra Mamalı’yı arayın: 07834 346 997

16 Bohemia Place, Hackney

London, E8 1DU

Mail: cssukpayroll@hotmail.com

www.companyservicesandsolutions.co.uk 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.