Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Sadece Şarabı Değil Gastronomi Kültürünü de Tanıtıyor

Melisa Fine Brands

İki yıla yakın bir süredir İngiltere’de içki sektöründe faaliyet gösteren Melisa Fine Brands, Türkiye’nin seçkin şarap markalarını İngiltere’de pazarlıyor ve Türk şarap kültürünü tanıtıyor.

Melisa Atay’ın yönetiminde Türkiye’nin ödüllü şarap markaları ile İngiltere içki sektöründe yerini alan Melisa Fine Brands, Türk şarap ve gastronomisini yeni nesil Türklerle birlikte çalışarak ve yaygınlaştırarak pop-uplar yapıyor. 

Üniversite eğitimini İngiltere’de tamamladıktan sonra aile şirketi olan Prodom şaraplarının İngiltere distribütörlüğünü üstlenerek sektörde yerini aldığını belirten Atay, Prodom’un farklı şarapları ile girdiği İngiltere içki ve gastronomi sektöründe farklı ürün talepleri karşısında conteptini büyüttüğünü hatırlatarak, “Artık Türkiye’nin en seçkin ve tanınmış şarap firmaları ve markaları ile çalışıyoruz. Portföyümüzde yer alan Diren, Pamukkale, Arcadia, Vinkara, Barbare ve Büyülübağ gibi seçkin ve kaliteli şarapları piyasaya sürüyoruz. Biz sadece şarap satmıyoruz aynı zamanda servis sunuyoruz. Türk şarap kültürünü geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

 

‘TASTE TURKEY’ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

 

Melisa Atay, İngiltere’de ‘Taste Turkey’ distribütörü olan ve aynı zamanda Master of Wine Sarah Abbott ile birlikte çalıştığının altını çizerek, “Türk şarap ve gastronomisini yeni nesil Türklerle birlikte çalışarak pop-uplar yapıyoruz ve bunu sürekli olarak yaygınlaştırıyoruz. Türk restorantlarımızı sadece kebapla sınırlı olmadığını daha ötesinde fine-dininge çekmek için de ayrıca işletmecilerimizle çalışıyoruz. Bunu İngiliz ve diğer tüketici toplumlara göstermek için pop-uplara yoğunlaşıyoruz. Aynı zamanda restaurantlara geçici mönüler yaparak ürünlerimize alışmalarını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Atay, Melisa Fine Brands servisyeri, ürünleri ve her türlü bilgi için kendileri ile 07514972211 numaları telefondan veya  www.melisafinebrands.co.uk adresindeki internet sitesi ile ya da atay@melisafinebrands.co.uk adresine email yazarak temas turabileceklerini sözlerine ekledi.


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.