Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Sadece Şarabı Değil Gastronomi Kültürünü de Tanıtıyor

Melisa Fine Brands

İki yıla yakın bir süredir İngiltere’de içki sektöründe faaliyet gösteren Melisa Fine Brands, Türkiye’nin seçkin şarap markalarını İngiltere’de pazarlıyor ve Türk şarap kültürünü tanıtıyor.

Melisa Atay’ın yönetiminde Türkiye’nin ödüllü şarap markaları ile İngiltere içki sektöründe yerini alan Melisa Fine Brands, Türk şarap ve gastronomisini yeni nesil Türklerle birlikte çalışarak ve yaygınlaştırarak pop-uplar yapıyor. 

Üniversite eğitimini İngiltere’de tamamladıktan sonra aile şirketi olan Prodom şaraplarının İngiltere distribütörlüğünü üstlenerek sektörde yerini aldığını belirten Atay, Prodom’un farklı şarapları ile girdiği İngiltere içki ve gastronomi sektöründe farklı ürün talepleri karşısında conteptini büyüttüğünü hatırlatarak, “Artık Türkiye’nin en seçkin ve tanınmış şarap firmaları ve markaları ile çalışıyoruz. Portföyümüzde yer alan Diren, Pamukkale, Arcadia, Vinkara, Barbare ve Büyülübağ gibi seçkin ve kaliteli şarapları piyasaya sürüyoruz. Biz sadece şarap satmıyoruz aynı zamanda servis sunuyoruz. Türk şarap kültürünü geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

 

‘TASTE TURKEY’ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

 

Melisa Atay, İngiltere’de ‘Taste Turkey’ distribütörü olan ve aynı zamanda Master of Wine Sarah Abbott ile birlikte çalıştığının altını çizerek, “Türk şarap ve gastronomisini yeni nesil Türklerle birlikte çalışarak pop-uplar yapıyoruz ve bunu sürekli olarak yaygınlaştırıyoruz. Türk restorantlarımızı sadece kebapla sınırlı olmadığını daha ötesinde fine-dininge çekmek için de ayrıca işletmecilerimizle çalışıyoruz. Bunu İngiliz ve diğer tüketici toplumlara göstermek için pop-uplara yoğunlaşıyoruz. Aynı zamanda restaurantlara geçici mönüler yaparak ürünlerimize alışmalarını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Atay, Melisa Fine Brands servisyeri, ürünleri ve her türlü bilgi için kendileri ile 07514972211 numaları telefondan veya  www.melisafinebrands.co.uk adresindeki internet sitesi ile ya da atay@melisafinebrands.co.uk adresine email yazarak temas turabileceklerini sözlerine ekledi.


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar