Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Sadece Şarabı Değil Gastronomi Kültürünü de Tanıtıyor

Melisa Fine Brands

İki yıla yakın bir süredir İngiltere’de içki sektöründe faaliyet gösteren Melisa Fine Brands, Türkiye’nin seçkin şarap markalarını İngiltere’de pazarlıyor ve Türk şarap kültürünü tanıtıyor.

Melisa Atay’ın yönetiminde Türkiye’nin ödüllü şarap markaları ile İngiltere içki sektöründe yerini alan Melisa Fine Brands, Türk şarap ve gastronomisini yeni nesil Türklerle birlikte çalışarak ve yaygınlaştırarak pop-uplar yapıyor. 

Üniversite eğitimini İngiltere’de tamamladıktan sonra aile şirketi olan Prodom şaraplarının İngiltere distribütörlüğünü üstlenerek sektörde yerini aldığını belirten Atay, Prodom’un farklı şarapları ile girdiği İngiltere içki ve gastronomi sektöründe farklı ürün talepleri karşısında conteptini büyüttüğünü hatırlatarak, “Artık Türkiye’nin en seçkin ve tanınmış şarap firmaları ve markaları ile çalışıyoruz. Portföyümüzde yer alan Diren, Pamukkale, Arcadia, Vinkara, Barbare ve Büyülübağ gibi seçkin ve kaliteli şarapları piyasaya sürüyoruz. Biz sadece şarap satmıyoruz aynı zamanda servis sunuyoruz. Türk şarap kültürünü geliştirmeye çalışıyoruz” dedi.

 

‘TASTE TURKEY’ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜ

 

Melisa Atay, İngiltere’de ‘Taste Turkey’ distribütörü olan ve aynı zamanda Master of Wine Sarah Abbott ile birlikte çalıştığının altını çizerek, “Türk şarap ve gastronomisini yeni nesil Türklerle birlikte çalışarak pop-uplar yapıyoruz ve bunu sürekli olarak yaygınlaştırıyoruz. Türk restorantlarımızı sadece kebapla sınırlı olmadığını daha ötesinde fine-dininge çekmek için de ayrıca işletmecilerimizle çalışıyoruz. Bunu İngiliz ve diğer tüketici toplumlara göstermek için pop-uplara yoğunlaşıyoruz. Aynı zamanda restaurantlara geçici mönüler yaparak ürünlerimize alışmalarını sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

Atay, Melisa Fine Brands servisyeri, ürünleri ve her türlü bilgi için kendileri ile 07514972211 numaları telefondan veya  www.melisafinebrands.co.uk adresindeki internet sitesi ile ya da atay@melisafinebrands.co.uk adresine email yazarak temas turabileceklerini sözlerine ekledi.


KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.