Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Gaziantep ve Malatya Aktarmasız Direk Uçuşlar Londra Stansted’den

Tulip_Holidays_yolcu_aktarmasiz_malatya_gaziantep

Tulip Holidays her yıl yaptığı direk uçuşlarına bu yazda devam ediyor. Stansted Gaziantep ve Malatya Aktarmasız Direk Uçuşlar İngiltere'nin başkenti Londra'daki Stansted Havalimanı'ndan başlıyor. Bu yıl İngiltere’de 21. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays'in tatilcilere hediyesi yine direk Gaziantep ve direk Malatya uçuşları oldu.

Avrupa Ajansı (AVA) /Londra- Tulip Holidays, her yıl yaptığı Gaziantep aktarmasız direk uçuşlarını garantili olarak yeniden başlatıyor. Hemde yeni bir şehir daha ekleyerek. Artık Londra’dan direk aktarmasız Gaziantep’e ve yine Londra’dan direk aktarmasız Malatya’ya uçabileceksiniz. Dert yok tasa yok aktarma yok bekleme yok yollarda hüsran olup yorgun yorgun memlekete gitmek yok. Çayınızı kahvenizi yudumlayarak bir kuş misali Tulip güvencesiyle Gaziantep ve Malatya’da evinizdesiniz. İşte İngiltere’nin en köklü seyahat acentası olan Tulip Holidays, İngiltere tarihinde yaşanmamış bir servisi ve hizmeti değerli yolcularına her yıl olduğu gibi bu yılda sunuyor. İngiltere’de toplumuza kendi özel uçağını kaldırırak aktarmasız direk uçuş konforu sağlayan başka bir acenta yok…

 

 

 

21. GURUR YILINDA ÖNCE YOLCULARIMIZIN KONFORU ANLAYIŞI 

 

 

Bilindiği üzere 2 yıl önce direk Gaziantep uçuşlarını ilk defa başlatarak Londralı tatilcilerin yüzünü güldürmüştü. Bu yıl İngiltere’de 21. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays'in tatilcilere hediyesi yine direk uçuşlar oldu. Geçen yıl merkez ofisinide yenileyen Tulip, müşterilerine Haringey’de çok daha modern ve rahat bir satış ofisi sunuyor. Bırakın İngiltereyi Avrupa'nın en büyük turizm acentalarından olan Tulip'e yakışır şekilde aktarmasız Gaziantep ve aktarmasız Malatya uçuşları başlıyor. Tulip Holidays, yolcu aktarma, uçak değiştirme derdinden kurtaracak şekilde direk GAZİANTEP VE MALATYA uçuşlarını başlatıyor. 

 

 

 

 

Stansted Gaziantep direkt uçuş 21 Temmuz 2016 tarihinde başlıyor  

 

Stansted Malatya direkt uçuş 21 Temmuz 2016 tarihinde başlıyor 

 

 

Londra'da 3. Şubesi ile 21 yıldır hizmet veren Tulip Holidays, Londra'da yaşayan gurbetçilerimizi aktarma derdinden kurtaracak şekilde uçuşları Temmuz ayında tekrar başlatıyor. Londra'da yaşayan gurbetçilerimize müjde. Londra'dan Gaziantep ve Malatya aktarmasız direk uçuşlar geçen yıl olduğu gibi yine bu yaz başlıyor. £470’dan başlayan fiyatlarla Gaziantep ve Malatya uçuşları başlıyor.

 

 

 

Seneye Kayseri direk uçuş müjdesi 

 

 

2016 yazında Temmuz ayında artık GaziAntep'e ve Malatya’ya Tulip Holidays ile direk uçacak olan Londralı toplumuza bir müjde daha geldi.  Yaklaşık yarım milyon sterline varan garantili uçuş anlaşması imzalayan Tulip Holidays’in sahibi Itır Sökmen, uçuşların her yıl yıl olduğu gibi bu Temmuz ayında planlandığı gibi başlayacağının altını önemle çizdi”

Bu yıl İngiltere’de 21. gurur yılını kutlayan Tulip Holidays, tatilcilere hediyesi direk uçuşlar oldu. Itır Sökmen bir önceki yıl Corendon Airlines geçen yıl Monarch Airlines ile Anlaşmıştı. 

 

 

ITIR SÖKMEN VE SEDA SÖKMEN

 

Sökmen: “Çocuklu aileler ve yaşlı yolcularımıza aktarmasız direk uçuş kolaylığı” 

 

 

Tulip Holidays’in sahibi Itır Sökmen gazetemize yaptığı açıklamada; "Uzun yıllardır sektöredeki sorunlardan en önemlisi yolcularımızın mağdur olmadan doğrudan sevdiklerine ulaşabilmesiydi. Özellikle çocuklu aileler olsun yaşlı yolcularımız olsun aktarmalı uçuşlarda cok zorlandılar. Artık Londra'da yaşayan gurbetçilerimiz Tulip, Atol, Abta,  uluslararası uçuş garantileriyle Londra'dan Gaziantep ve Malatya’ya aktarmasız direk uçabilecek. Tulip Holidays güvencesiyle direk Antep ve Malatya uçuşları başlıyor."

 

 

 

“Antep Malatya biletlerini şimdiden alın”

 

 

Itır Sökmen şöyle devam etti;"2016 Temmuz ayında uçuşlarımız başlayacak. Bilet almak isteyenler şimdiden yerleriniz ayırtsınlar. Çünkü herkes direk uçuşu tercih edecek ve Haziran Temmuz ayında yoğun bir yığılma olacak. Bilet kalmayacak. Oysa erkenden biletlerini alanlar rahat bir şekilde doğrudan Antep'e uçacaklar. Şimdiden biletleriniz almanızda fayda var diyerek tatilcileri uyardı" 

 

 

Londra'dan Gaziantep ve Malatya aktarmasız direk uçuşlar 21 Temmuz 2016 tarihinde Tulip Holidays güvencesiyle başlayacak.

Rezervasyon için telefon numarası: 020 8211 0001 

Web Site: www.tulipholidays.com

 

 

 

Head Office

9 Grand Parade,

Green Lanes

London

N4 1JX

 

Reservation

020 8211 0001

 

Administration

020 8211 0001

 

Fax number

020 8211 8308

 

Working hours:

Mon-Fri 09:00-18:00,Sat 10:00-17:00

Sun 11:00-17:00

 

 

NEWINGTON GREEN ŞUBE

43 Newington Green

London 

N16 9PX

 

Reservation

020 8211 0001

 

Fax number

020 72264700

 

STOKE NEWINGTON ŞUBE:

 

156 Stoke Newington Road

London

N16 7XA

 

Reservations

020 7254 0066

 

 

Fax number

020 7249 2333

 


Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.

Vitplus iyot damlası nasıl satın alınabilir?

Bizler içinde vitplus iyot damlası kullanım olayını iyi bir biçimde ön plana taşıyabilir biçimde sağlayabileceği karşılıklar sebebiyle de vitplus iyot damlası kullanım durumu kadınların ve erkeklerin kilo verme sorunlarını çözemeye yöneliktir!

EVITA Guzellik Merkezinde Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar

Evita'dan sevgililer gününe özel fön çekimi ve yüz bakımında çok özel indirimler.