Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Londra'da 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Adres 4 Mevsim Restaurant

4 mevsim

En sevdiğiniz aşk şarkılarını, en sevdiğiniz insanın gözlerine bakarak söylemeye var mısınız?

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Aralık ayında Enfield’da hizmete giren ve şimdiden Londra yemek ve eğlence sektörünün aranan mekanı olan 4 Mevsim Restaurant, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak bir program düzenliyor! Konukların yemeklerin lezzetine, servisin kalitesine ve eğlencenin keyfine sonuna kadar vardıkları 4 Mevsim Restaurant’ın sevgililer günü programının teması “Bir Şarkılar, Bir de Aşklar Eskimez”.

 

En Sevdiğiniz Aşk Şarkısını Onun Gözlerine Bakarak Söyleyin!

 

En sevdiğiniz aşk şarkılarını, en sevdiğiniz insanın gözlerine bakarak söylemeye var mısınız? 4 Mevsim Restaurant’ın, unutulmaz aşk şarkılarının yer alacağı canlı müzik programı tam size ve sevgililer gününe göre düşünülmüş. 14 Şubat’ta canlı müzik eşliğinde sınırsız eğlence sunacak olan mekanda, unutulmaz aşk şarkılarını hep beraber söyleyeceksiniz. 

 

 

1 Kadeh Değil, 1 Şişe Şarap ile Aşkınızı Kutlayın!

 

Her zamanki gibi özel lezzetlerini de konuklarına sunacak olan 4 Mevsim Restaurant’ın 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel fix menüsü oldukça iddialı. Canlı müzik ve içkiyle beraber sadece £40 olan menüde, tercihinize göre et veya balık çeşitlerini seçebilirsiniz. Et, balık, meze ve bar olarak hizmet veren 4 Mevsim’in sevgililer günü özel menüsü de buna göre düşünülmüş. Dahası menüye 1 kadeh değil 1 şişe şarap da (iki kişilik) dahil!  Yerler dolmak üzere, rezervasyonunuzu yaptırmakta gecikmeyin:

 

4 Mevsim Restaurant

Et & Balık Mez ve Bar

0203 583 1001 / 0796 937 8138

500-504 Hertford Road, Enfield, Middlesex, London EN3 5SS


Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!

Hızlı biçimde cosmegram instalift etkisi kırışıklıkları giderir mi

Özel olarak size ulaşan cosmegram instalift ile ilgili yorumların yapıcı karşılıklar yaratması kadar çok yönlü başarıların ve etkin adımların bizlere sunduğu gerçeklikler neticesinde insan hayatında gerçek değişimler uzun süreli görülebilir. Bu kullanım nitelikleri ve aşamaları noktasında belli durumların yaratılabilmesi de cosmegram instalift için göz önüne alınacak olan çok başarılı adımdır! Belirli noktalarda ve etkilerde sizleri bekleyen cosmegram instalift ürünü için başarılı adımlar atılabilmektedir!