Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Londra'da 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Adres 4 Mevsim Restaurant

4 mevsim

En sevdiğiniz aşk şarkılarını, en sevdiğiniz insanın gözlerine bakarak söylemeye var mısınız?

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Aralık ayında Enfield’da hizmete giren ve şimdiden Londra yemek ve eğlence sektörünün aranan mekanı olan 4 Mevsim Restaurant, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak bir program düzenliyor! Konukların yemeklerin lezzetine, servisin kalitesine ve eğlencenin keyfine sonuna kadar vardıkları 4 Mevsim Restaurant’ın sevgililer günü programının teması “Bir Şarkılar, Bir de Aşklar Eskimez”.

 

En Sevdiğiniz Aşk Şarkısını Onun Gözlerine Bakarak Söyleyin!

 

En sevdiğiniz aşk şarkılarını, en sevdiğiniz insanın gözlerine bakarak söylemeye var mısınız? 4 Mevsim Restaurant’ın, unutulmaz aşk şarkılarının yer alacağı canlı müzik programı tam size ve sevgililer gününe göre düşünülmüş. 14 Şubat’ta canlı müzik eşliğinde sınırsız eğlence sunacak olan mekanda, unutulmaz aşk şarkılarını hep beraber söyleyeceksiniz. 

 

 

1 Kadeh Değil, 1 Şişe Şarap ile Aşkınızı Kutlayın!

 

Her zamanki gibi özel lezzetlerini de konuklarına sunacak olan 4 Mevsim Restaurant’ın 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel fix menüsü oldukça iddialı. Canlı müzik ve içkiyle beraber sadece £40 olan menüde, tercihinize göre et veya balık çeşitlerini seçebilirsiniz. Et, balık, meze ve bar olarak hizmet veren 4 Mevsim’in sevgililer günü özel menüsü de buna göre düşünülmüş. Dahası menüye 1 kadeh değil 1 şişe şarap da (iki kişilik) dahil!  Yerler dolmak üzere, rezervasyonunuzu yaptırmakta gecikmeyin:

 

4 Mevsim Restaurant

Et & Balık Mez ve Bar

0203 583 1001 / 0796 937 8138

500-504 Hertford Road, Enfield, Middlesex, London EN3 5SS


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.