Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Londra'da 14 Şubat Sevgililer Günü İçin Adres 4 Mevsim Restaurant

4 mevsim

En sevdiğiniz aşk şarkılarını, en sevdiğiniz insanın gözlerine bakarak söylemeye var mısınız?

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Aralık ayında Enfield’da hizmete giren ve şimdiden Londra yemek ve eğlence sektörünün aranan mekanı olan 4 Mevsim Restaurant, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılacak bir program düzenliyor! Konukların yemeklerin lezzetine, servisin kalitesine ve eğlencenin keyfine sonuna kadar vardıkları 4 Mevsim Restaurant’ın sevgililer günü programının teması “Bir Şarkılar, Bir de Aşklar Eskimez”.

 

En Sevdiğiniz Aşk Şarkısını Onun Gözlerine Bakarak Söyleyin!

 

En sevdiğiniz aşk şarkılarını, en sevdiğiniz insanın gözlerine bakarak söylemeye var mısınız? 4 Mevsim Restaurant’ın, unutulmaz aşk şarkılarının yer alacağı canlı müzik programı tam size ve sevgililer gününe göre düşünülmüş. 14 Şubat’ta canlı müzik eşliğinde sınırsız eğlence sunacak olan mekanda, unutulmaz aşk şarkılarını hep beraber söyleyeceksiniz. 

 

 

1 Kadeh Değil, 1 Şişe Şarap ile Aşkınızı Kutlayın!

 

Her zamanki gibi özel lezzetlerini de konuklarına sunacak olan 4 Mevsim Restaurant’ın 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel fix menüsü oldukça iddialı. Canlı müzik ve içkiyle beraber sadece £40 olan menüde, tercihinize göre et veya balık çeşitlerini seçebilirsiniz. Et, balık, meze ve bar olarak hizmet veren 4 Mevsim’in sevgililer günü özel menüsü de buna göre düşünülmüş. Dahası menüye 1 kadeh değil 1 şişe şarap da (iki kişilik) dahil!  Yerler dolmak üzere, rezervasyonunuzu yaptırmakta gecikmeyin:

 

4 Mevsim Restaurant

Et & Balık Mez ve Bar

0203 583 1001 / 0796 937 8138

500-504 Hertford Road, Enfield, Middlesex, London EN3 5SS


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.