Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Çok Hesaplı Tatil Paketleri Eco Turkey Travel'da

eco turkey travel

Acenta Türk müşterilerine Kanarya adaları Tenerife, Ibiza, Majorca, Barcelona başta olmak üzere kişi başı bir hafta uçak bileti ve otel dahil £300'dan aile yaz paketi sunuyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere'nin en köklü seyahat acentalarından olan Eco Turkey Travel  2016 yaz tatili tur destinasyonlarına İspanya, Yunanistan, Malta, İtalya, Fransa, Dubai, Dominik, Küba ve benzeri tatil destinasyonlarını da ekledi. Acenta Türk müşterilerine Kanarya adaları Tenerife, Ibiza, Majorca, Barcelona başta olmak üzere kişi başı bir hafta uçak bileti ve otel dahil  £300'dan aile yaz paketi  sunuyor. Çok uygun paket tur fiyatları ile müşterilerine taksitli ve yüzde elliye varan indirimler sunan Eco Travel ayrıca ekonomik tatil paketlerine Yunanistan, Kıbrıs ve Dominik Cumhuriyeti gibi destinasyonları da ilave edip olağanüstü indirimlerle tatil imkanı sunuyor.

 

 

Tüm Tatil Destinasyonlarında İndirim Zamanı

 

Türkiye’de Antalya Lara, Belek, Side, Fethiye, Marmaris,  Kuşadası, Bodrum gibi Türkiye'nin en sevilen tatil beldelerinde  5 yıldızlı herşey dahil nezih aile otellerinde en uygun fiyata hizmet veren acentanın, müşterilerine daha iyi ve daha ulaşılabilir hizmet sunabilmek amacı ile başlattığı taksitle tatil kampanyası da yoğun ilgi görüyor.

 

İspanya ve Yunan Adalarına Artan İlgi

 

İngiltere’deki Türkiyeli göçmenlerin Turkiye dışında farklı destinasyonlara yöneldiklerini belirten Eco Turkey Travel direktörü Ali Keskin, "Dünyanın her yerine  tatil imkanı sunan Eco Turkey Travel,  turistlerinde en cok rağbet ettiği  İspanya ve Yunan Adaları ile Dominik Cumhuriyeti, Küba, Karayip adaları, Meksika gibi egzotik destinasyonlara cok uygun fiyatla ve taksitle Türkiyeli ailelere yansıyacak” dedi.

 

Eco Turkey Travel direktöru Ali Keskin Türkiyelilerin farklı destinasyonlara  ilgilerinin çok arttığını belirterek acentenin hizmetleri ile ilgili şunları söyledi: “Hizmetlerimizi en uygun fiyat ve kalite dengesi içinde sunmaktayız. İngiltere’de ATOL lisansının finansal güvencesi altında hizmet vermekteyiz. Eco Turkey Travel olarak müşterilerimizin hem finansal güvencesini önemsiyor hem de bütçelerine uygun tatil planları yapıyoruz. Bu yıl Türkiyeli müşterilerimizin yaz aylarında aileleri ile Türkiye dışında da farklı tatil beldelerine gitmek istediklerini gördük. Bu nedenle kişi başı £300’dan başlayan uçak, otel transfer dahil İspanya veya Yunanistan seçeneklerini de müşterilerimize sunmaktayız. Onların bu yeni tercihlerine uygun olarak dünyanın diğer tüm destinasyonlarındaki tatil paketlerimizde de  ödeme kolaylığı ile tatil yapabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca en uygun fiyatli paket turlarımız için bütçeye göre taksit seçeneklerimiz de mevcut”

 

 

En Uygun Fiyatla Uçak Bileti

 

Eco Turkey Travel ayrıca Atlas Jet, Pegasus, Türk Hava Yolları, British Airways, Easy Jet ve Ryan Air başta olmak üzere tüm hava yolları için en uygun fiyatlı uçak bileti temin ediyor. Almanya, Hollanda, İsveç ve İsviçre gibi Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde en uygun tarife ve en uygun fiyat anlayışını tecrübeli satış ekibi ile sürdürüyor.

 

Edmonton 274 Hertford Road üzerindeki modern ofisinde müşterilerine hizmete devam eden acenta için 0203 1190004 veya 07962174495 numaralı telefonu arayabilir veya 274 Hertford Road N9 7HE adresine giderek de bilgi alabilirsiniz.


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel