Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Çok Hesaplı Tatil Paketleri Eco Turkey Travel'da

eco turkey travel

Acenta Türk müşterilerine Kanarya adaları Tenerife, Ibiza, Majorca, Barcelona başta olmak üzere kişi başı bir hafta uçak bileti ve otel dahil £300'dan aile yaz paketi sunuyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere'nin en köklü seyahat acentalarından olan Eco Turkey Travel  2016 yaz tatili tur destinasyonlarına İspanya, Yunanistan, Malta, İtalya, Fransa, Dubai, Dominik, Küba ve benzeri tatil destinasyonlarını da ekledi. Acenta Türk müşterilerine Kanarya adaları Tenerife, Ibiza, Majorca, Barcelona başta olmak üzere kişi başı bir hafta uçak bileti ve otel dahil  £300'dan aile yaz paketi  sunuyor. Çok uygun paket tur fiyatları ile müşterilerine taksitli ve yüzde elliye varan indirimler sunan Eco Travel ayrıca ekonomik tatil paketlerine Yunanistan, Kıbrıs ve Dominik Cumhuriyeti gibi destinasyonları da ilave edip olağanüstü indirimlerle tatil imkanı sunuyor.

 

 

Tüm Tatil Destinasyonlarında İndirim Zamanı

 

Türkiye’de Antalya Lara, Belek, Side, Fethiye, Marmaris,  Kuşadası, Bodrum gibi Türkiye'nin en sevilen tatil beldelerinde  5 yıldızlı herşey dahil nezih aile otellerinde en uygun fiyata hizmet veren acentanın, müşterilerine daha iyi ve daha ulaşılabilir hizmet sunabilmek amacı ile başlattığı taksitle tatil kampanyası da yoğun ilgi görüyor.

 

İspanya ve Yunan Adalarına Artan İlgi

 

İngiltere’deki Türkiyeli göçmenlerin Turkiye dışında farklı destinasyonlara yöneldiklerini belirten Eco Turkey Travel direktörü Ali Keskin, "Dünyanın her yerine  tatil imkanı sunan Eco Turkey Travel,  turistlerinde en cok rağbet ettiği  İspanya ve Yunan Adaları ile Dominik Cumhuriyeti, Küba, Karayip adaları, Meksika gibi egzotik destinasyonlara cok uygun fiyatla ve taksitle Türkiyeli ailelere yansıyacak” dedi.

 

Eco Turkey Travel direktöru Ali Keskin Türkiyelilerin farklı destinasyonlara  ilgilerinin çok arttığını belirterek acentenin hizmetleri ile ilgili şunları söyledi: “Hizmetlerimizi en uygun fiyat ve kalite dengesi içinde sunmaktayız. İngiltere’de ATOL lisansının finansal güvencesi altında hizmet vermekteyiz. Eco Turkey Travel olarak müşterilerimizin hem finansal güvencesini önemsiyor hem de bütçelerine uygun tatil planları yapıyoruz. Bu yıl Türkiyeli müşterilerimizin yaz aylarında aileleri ile Türkiye dışında da farklı tatil beldelerine gitmek istediklerini gördük. Bu nedenle kişi başı £300’dan başlayan uçak, otel transfer dahil İspanya veya Yunanistan seçeneklerini de müşterilerimize sunmaktayız. Onların bu yeni tercihlerine uygun olarak dünyanın diğer tüm destinasyonlarındaki tatil paketlerimizde de  ödeme kolaylığı ile tatil yapabilmelerini sağlıyoruz. Ayrıca en uygun fiyatli paket turlarımız için bütçeye göre taksit seçeneklerimiz de mevcut”

 

 

En Uygun Fiyatla Uçak Bileti

 

Eco Turkey Travel ayrıca Atlas Jet, Pegasus, Türk Hava Yolları, British Airways, Easy Jet ve Ryan Air başta olmak üzere tüm hava yolları için en uygun fiyatlı uçak bileti temin ediyor. Almanya, Hollanda, İsveç ve İsviçre gibi Türklerin yoğun yaşadığı ülkelerde en uygun tarife ve en uygun fiyat anlayışını tecrübeli satış ekibi ile sürdürüyor.

 

Edmonton 274 Hertford Road üzerindeki modern ofisinde müşterilerine hizmete devam eden acenta için 0203 1190004 veya 07962174495 numaralı telefonu arayabilir veya 274 Hertford Road N9 7HE adresine giderek de bilgi alabilirsiniz.


Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar

DHI Tekniği Saç ekimi Tulip medical ile İngiltere'den Türkiye'ye 5 Yıldızlı otel dahil

Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde. Güvenlik, Doğal Sonuçlar, Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefi var Tulip medical'in. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE

Tüp bebek kaç yaşına kadar uygulanabilir?

Kadının yaşı 35 ve üzeri ise, yumurtalık rezervleri azalmış ise tüp bebek tedavisi uygulanabilmektedir. Daha az ciddi durumlarda ise tüp bebek tedavisi yerine aşılama yöntemi ya da diğer yardımcı üreme yöntemleri uygulanabilmektedir.