Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kıbrıs'taki Evinizle CSAS Sizin Yerinize İlgileniyor

csas

Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde Company Services and Solutions – CSAS, Kıbrıs'taki evinizle 12 ay boyunca ilgileniyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kıbrıs’ta eviniz mi var? Evinizi kapatıp burada mı yaşıyorsunuz? Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde Company Services and Solutions – CSAS, Kıbrıs'taki evinizle 12 ay boyunca ilgileniyor!

 

Evinizi baştan aşağı kontrol ediyorlar. Suyu açıp kontrol ediyorlar. Camı pencereyi açıp havalandırıyorlar. Depo, dam, her şeyi kontrol ediyorlar. Elektrik-su faturalarını takip ediyorlar. Ve bütün bunlara sadece £700 ödüyorsunuz. Problem varsa size bildirip yetki aldıktan sonra ilgili tamirciyi çağırıp yaptırıyorlar veya temizlikçi götürüp temizletiyorlar (tamirci ve temizlikçi ücreti sizden)

 

Artık Kıbrıs'taki evinizin durumunu düşünmeden, evinizden uzakta rahat bir nefes alabileceksiniz. Eviniz CSAS ile emin ellerde olacak. Size de tatillerde Kıbrıs'a gittiğinizde bakımlı, temiz, sorunsuz evinizin keyfini çıkarmak kalacak.

Daha fazla bilgi için Zehra Mamalı’yı arayın: 07834 346 997

16 Bohemia Place, London E8 1DU

Mail: cssukpayroll@hotmail.com

www.companyservicesandsolutions.co.uk


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!