Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kıbrıs'taki Evinizle CSAS Sizin Yerinize İlgileniyor

csas

Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde Company Services and Solutions – CSAS, Kıbrıs'taki evinizle 12 ay boyunca ilgileniyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kıbrıs’ta eviniz mi var? Evinizi kapatıp burada mı yaşıyorsunuz? Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde Company Services and Solutions – CSAS, Kıbrıs'taki evinizle 12 ay boyunca ilgileniyor!

 

Evinizi baştan aşağı kontrol ediyorlar. Suyu açıp kontrol ediyorlar. Camı pencereyi açıp havalandırıyorlar. Depo, dam, her şeyi kontrol ediyorlar. Elektrik-su faturalarını takip ediyorlar. Ve bütün bunlara sadece £700 ödüyorsunuz. Problem varsa size bildirip yetki aldıktan sonra ilgili tamirciyi çağırıp yaptırıyorlar veya temizlikçi götürüp temizletiyorlar (tamirci ve temizlikçi ücreti sizden)

 

Artık Kıbrıs'taki evinizin durumunu düşünmeden, evinizden uzakta rahat bir nefes alabileceksiniz. Eviniz CSAS ile emin ellerde olacak. Size de tatillerde Kıbrıs'a gittiğinizde bakımlı, temiz, sorunsuz evinizin keyfini çıkarmak kalacak.

Daha fazla bilgi için Zehra Mamalı’yı arayın: 07834 346 997

16 Bohemia Place, London E8 1DU

Mail: cssukpayroll@hotmail.com

www.companyservicesandsolutions.co.uk


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.