Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kıbrıs'taki Evinizle CSAS Sizin Yerinize İlgileniyor

csas

Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde Company Services and Solutions – CSAS, Kıbrıs'taki evinizle 12 ay boyunca ilgileniyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kıbrıs’ta eviniz mi var? Evinizi kapatıp burada mı yaşıyorsunuz? Zehra Mamalı ve Keziban Hıfzıoğlu yönetiminde Company Services and Solutions – CSAS, Kıbrıs'taki evinizle 12 ay boyunca ilgileniyor!

 

Evinizi baştan aşağı kontrol ediyorlar. Suyu açıp kontrol ediyorlar. Camı pencereyi açıp havalandırıyorlar. Depo, dam, her şeyi kontrol ediyorlar. Elektrik-su faturalarını takip ediyorlar. Ve bütün bunlara sadece £700 ödüyorsunuz. Problem varsa size bildirip yetki aldıktan sonra ilgili tamirciyi çağırıp yaptırıyorlar veya temizlikçi götürüp temizletiyorlar (tamirci ve temizlikçi ücreti sizden)

 

Artık Kıbrıs'taki evinizin durumunu düşünmeden, evinizden uzakta rahat bir nefes alabileceksiniz. Eviniz CSAS ile emin ellerde olacak. Size de tatillerde Kıbrıs'a gittiğinizde bakımlı, temiz, sorunsuz evinizin keyfini çıkarmak kalacak.

Daha fazla bilgi için Zehra Mamalı’yı arayın: 07834 346 997

16 Bohemia Place, London E8 1DU

Mail: cssukpayroll@hotmail.com

www.companyservicesandsolutions.co.uk


KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.

İngiltere’deki Havaalanı Transferleriniz için Bromley Kent Cars

Özel olarak havaalanı transferleri konusunda uzmanlaşan Bromley Kent Cars Ltd, çok uygun fiyatlara sizi havaalanına bırakıyor.