Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

MoneyGram ve Post Office İşbirliklerinin 20. Yılını Kutladı


Farklı etnik gruplara ait en prestijli medya kurumlarının katılım gösterdiği etkinliğe, Avrupa Gazete de İngiltere’deki Türk Basını’nı temsilen davet edildi

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-MoneyGram ve Post Office 20 yıllık işbirliklerini ve 20 milyonun üzerinde transfer gerçekleştirmiş olmalarını 1 Mart 2016, Salı günü British Museum’da düzenledikleri bir basın davetiyle kutladılar. Farklı etnik gruplara ait en prestijli medya kurumlarının katılım gösterdiği etkinliğe, Avrupa Gazete de İngiltere’deki Türk Basını’nı temsilen davet edildi. MoneyGram ve Post Office, 20 yılı ve 20 milyon transferi devirmiş olmaktan gurur duyarken, yeni dönemde yeni girişimleriyle anılmaya devam edecekler. Yeni dönem projeleri arasında Türklere daha çok hitap etmek ve Türk kullanıcılarını arttırmak da var.

 

 

 

MoneyGram ve Post Office’ten En Üst Düzey Konuşmacılar

 

 

Basın davetinde MoneyGram ve Post Office’in en üst düzey yetkilileri konuşmacı olarak yer aldı. MoneyGram Yöneticisi Pamela Patsley, Post Office Yöneticisi Paula Vennells, Post Office Finans Bölümü Başkanı Nick Kennet ve MoneyGram Avrupa ve Amerika Kıtaları Yetkilisi Pete Ohser yaptıkları konuşmalarda yaptıkları çalışmalardan bahsettiler.

Post Office Yöneticisi Paula Vennells, MoneyGram Yöneticisi Pamela Patsley, Post Office Finans Bölümü Başkanı Nick Kennet ve MoneyGram Avrupa ve Amerika Kıtaları Yetkilisi Pete Ohser 

 

 

Dünyanın Her Yerine Hızlı ve Hesaplı Para Transferi Yapabilirsiniz

 

 

MoneyGram ve Post Office Yöneticileri, yaptıkları konuşmalarda müşteri odaklı çalıştıklarını vurguladılar. 11.500’ü aşkın Post Office şubesinden 200’den fazla ülkede, 350.000’den fazla yere para transferini hızlı ve hesaplı şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Dahası müşteri ihtiyaçlarına gore servisler şekilleniyor. Hız, destinasyon, transfere verebileceğiniz ücret gibi etmenlerle siz almak istediğiniz hizmete karar veriyorsunuz. Transfer yapabileceğiniz Post Office sayıları ise gün geçtikçe artmakta.

 

 

 

“Dünyada Her 7 İnsandan Birisi Göçmen”

 

 

MoneyGram ve Post Office etkinliğinde en dikkat çeken cümle dünyada her 7 insandan birisinin göçmen olduğuydu. MoneyGram ile gerçekleştirilen uluslararası para transferleri, ağırlıklı olarak gönderen kişinin kendi ülkesine yapılıyor. Birleşik Krallık’ta da farklı ülkelerden buraya göç etmiş çok sayıda insan var ve ülkelerine para transferi yapmak istedikleri zaman tercihleri MoneyGram oluyor. 

 

Post Office Yöneticisi Paula Vennells ve MoneyGram Yöneticisi Pamela Patsley, 20. Yılı kutlamanın şerefine birbirlerine plaket takdim etti.

 

 

Türkiye’ye Para Göndermek İstiyorsanız…

 

 

MoneyGram ve Post Office etkinliğinde Türk Basını’nı temsilen hazır bulunan Avrupa Gazete, sizin için özel bir röportaj gerçekleştirme imkanı da buldu. MoneyGram Pazarlama Müdürü Richard Levy ve İşbirliği Yöneticisi Catherine O’Sullivan, İngiltere’den Türkiye’ye Post Office aracılığıyla çok rahat, hızlı ve ucuz şekilde gerçekleştirebileceğiniz transferlerin, Deniz Bank şubelerinden teslim alınabileceğini belirttiler. İngiltere’de çok ciddi sayıda Türk yaşadığının altını çizen yetkililer, önümüzdeki dönemde Türklere daha çok hitap etmek ve Türk kullanıcılarını arttırmak istediklerini belirtti. Yetkililerin verdiği bilgiye göre, özellikle Post Office güvenilirliği yüzünden tercih edilen MoneyGram sayesinde siz de para transferlerinizi hızlı ve ucuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Sadece nakit para değil, kredi veya debit kart aracılığıyla da transfer yapabilirken, transfer yaptığınız günün döviz kurunun sabit kalması ise başka bir avantajınız. 

 

 

MoneyGram Pazarlama Müdürü Richard Levy ve İşbirliği Yöneticisi Catherine O’Sullivan

 


En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.