Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra’daki İşletmeleriniz İçin Holland Bazaar Croydon’da

holland bazaar croydon

Beddington Cross, Beddington Farm Road, Croydon CR0 4XH adresinde hem güney Londra’da bulunan hem de Londra dışındaki şehirlerden mal almaya gelen müşterileriyle buluşacak olan, yaklaşık 30 bin square büyüklüğündeki Holland Bazaar Croydon şubesi, kapılarını sizler için Avrupa Gazete’ye açtı

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kuzey Londra’da 24 saat açık ilk cash & carry olarak hizmet veren ve sektördeki tecrübesi Special Fruit ile 20 sene öncesine kadar uzanan Holland Bazaar, büyümeye devam ediyor. 15 A-B Eley Retail Park, Eley Road, London N18 3BB adresindeki 45 bin square feet büyüklüğündeki mevcut binasını bu sene 10 bin square feet büyüklüğündeki ek tesisleriyle genişletme aşamasında olan Holland Bazaar, sektörde bir ilke daha imza atarak Güney Londra’da da hizmete başlama kararı aldı. Beddington Cross, Beddington Farm Road, Croydon CR0 4XH adresinde hem güney Londra’da bulunan hem de Londra dışındaki şehirlerden mal almaya gelen müşterileriyle buluşacak olan, yaklaşık 30 bin square büyüklüğündeki Holland Bazaar Croydon şubesi, kapılarını sizler için Avrupa Gazete’ye açtı. Holland Bazaar yöneticisi ve Croydon sorumlusu Cem Matur, gazetemize bu girişimleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

Sektörde 20 Yıllık Tecrübe, Geniş Ürün Yelpazesiyle Birleşti

 

 

Köklü geçmişi 20 yıllık Special Fruit’e dayanan Holland Bazaar, önce taze sebze-meyve ile çok sayıda müşteriye hitap etmekteydi.  Müşterilerinin ihtiyaçlarına en kapsamlı şekilde cevap verebilmek için gıda işletmelerine lazım olan binlerce çeşit ürünü bünyesine katmaya karar veren Holland Bazaar, onların her şeyi bir arada bulup bir seferde alışverişlerini tamamlayabildikleri bir adres oldu. Firmanın ismi de bu tür uluslararası alışverişlerin kavşağı konumundaki ülke olan Hollanda’dan gelmekte. Nitekim Holland Bazaar’ın konsepti, Hollanda’nın ticari duruşuyla paralel: Dünyanın her bölgesinden, 40’ı aşkın ülkeden getirdiği binlerce çeşit ürünü tek bir yerde depolamak. Dahası bu ürünlere ne zaman isterseniz ulaşabiliyorsunuz. Çünkü Holland Bazaar, İngiltere’de haftanın 7 günü 24 saat açık olma özelliğine sahip ilk cash & carry.  Bu da iş sebebiyle alışveriş saatlerini ayarlayamayan işletme sahipleri için çok büyük kolaylık sağlamakta. Firma yöneticisi Cem Matur, hem gündüz hem de gece saat 3’te bile Holland Bazaar’ın her daim alışveriş yapan insanlarla dolu olduğunu belirtiyor. Restaurant sahipleri gece saatlerinde, sabah erkenden kafesini açan işletmeciler ise çok erken saatlerde Holland Bazaar’a akın ediyor ve ihtiyaç duyduları her türlü gıda ve catering malzemesini tek bir yerden, istedikleri saatte temin edebilmiş oluyorlar. Böylelikle kafe sahipleri taze taze aldıkları ürünleri hemen o gün müşterileriyle buluşturabiliyorlar.

 

 

 

Güney Londra’daki İşletmeler, Artık Rahat Bir Nefes Alabilirsiniz!

 

 

Bugüne kadarki gelişimi müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine gore gerçekleşen, müşteri odaklı çalışan ve yaptığı girişimlerle sektörde öncü firma haline gelen Holland Bazaar, bu yıl kuzey Londra’daki mevcut binasını büyütmekle kalmıyor ve güneye de açılıyor. Cem Matur’un verdiği bilgiye gore, 15 A-B Eley Retail Park, Eley Road, London N18 3BB adresindeki 45 bin square feet büyüklüğündeki mevcut binasını 10 bin square feet büyüklüğündeki ek tesisleriyle genişletme aşamasında olan Holland Bazaar, sektörde bir ilke daha imza atarak Güney Londra’da da hizmete başlama kararı aldı. Beddington Cross, Beddington Farm Road, Croydon CR0 4XH adresinde hem güney Londra’da bulunan hem de Londra dışındaki şehirlerden mal almaya gelen müşterileriyle buluşacak olan, yaklaşık 30 bin square büyüklüğündeki Holland Bazaar Croydon şubesi, şu anda Nisan ayında yapılacak olan resmi açılış törenine hazırlanıyor.

 

 

Güney Londra’daki İşletmeleriniz İçin 7/24 Alışveriş Yapabileceksiniz

 

 

Güney Londra’da veya Londra’nın güneyinde bulunan şehirlerdeki işletmecilerin kuzey Londra’ya gelirken sıkıntı yaşamamaları için, Holland Bazaar geçtiğimiz yıl güneye inme kararı almıştı. Yaklaşık bir yıldır gerekli araştırma ve çalışmaları tamamlanan Holland Bazaar Croydon, Nisan ayında hizmete girerek Kuzey Londra dışındaki gıda işletmecilerini oldukça mutlu edeceğe benziyor. Henüz açılmadan aldığı tepkilerden bunu anlamak mümkün. Cem Matur, Güney Londralı müşterilerinin artık kuzeye gitmek zorunda olmayacakları için şimdiden çok mutlu olduklarını dile getiriyor. Yine haftanın 7 günü 24 saat açık olma prensibini koruyacak olan Holland Bazaar Croydon, geniş otopark hizmetiyle alışverişinizi çok rahat bir şekilde yapmanızı sağlayacak. 

 

 

 

Güney Londra’da Bizim Topluma Ait İlk Cash & Carry

 

 

Holland Bazaar Croydon, Güney Londra’da bizim topluma ait ilk cash & carry firması olma özelliği taşıyor. Bu gurur, Güney Londra’da zaten bu kapsamda hizmet veren başka hiçbir cash & carry firması olmamasıyla taçlanıyor. Güney Londra’daki bu eksikliği gören Holland Bazaar’ın, bu boşluğu doldurmak için Croydon projesini hayata geçirdiğini söyleyen Cem Matur, artık Güney Londra’daki işletme sahiplerinin de ihtiyaç duydukları her türlü gıda ve catering malzemesini tek bir yerden, istedikleri saatte temin edebileceklerinin altını çiziyor. 

 

 

Çok Uygun Fiyatlar, Günlük Taze Ürünler

 

 

Günlük taze meyve-sebze, kuru gıda, donmuş gıda, alkollü-alkolsüz içecekler, bakliyat ürünleri, kömür ve daha fazlası Holland Bazaar Croydon’da, aynı kuzeyde olduğu gibi çok uygun fiyatlara sizlerle buluşacak. Aracı olmadan, direkt çiftçiden alınan ürünlerin satılması, dağıtım masrafı olmadan, direkt depodan alışveriş yapma imkanı sunması gibi etmenler ise, yine Cem Matur’un verdiği bilgiye gore, Holland Bazaar’ın fiyatlarının son derece uygun olmasını sağlıyor. Yani Holland Bazaar ürün çeşitliliği, 7/24 açık olması, Güney Londra’da da hizmet verecek olması gibi özelliklerine ilaveten, özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmeler için cep dostu olmasıyla da sektörde vazgeçilmez bir isim olarak anılıyor. 

 

 

Resmi Açılış Töreni Nisan’da

 

 

Şu anda son hazırlıkları tamamlanan Holland Bazaar Croydon’ın, Nisan ayında yapacakları resmi açılış töreniyle hizmete gireceğini söyleyen Cem Matur, tüm dost ve müşterilerini bu törende aralarında görmek istediklerinden mutluluk duyacaklarını belirtti. Önümüzdeki günlerde açılış tarihi ve törenle ilgili bizleri bilgilendirecek olan Holland Bazaar’ın Croydon şubesi hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak isterseniz:

 

Tel: 020 8887 9999

Fax: 020 8807 3168

Mail: info@hollandbazaar.co.uk

Web: www.hollandbazaar.co.uk


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.