Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kraliçe’den Ödüllü Sun Mark Geleneksel Kutlama Yemeği’ni Dubai’de Yaptı!


5 yıl arka arkaya Kraliçe’den girişimcilik ödülü alan tek isim olan Dr. Rami Ranger, hem iş dünyası hem de topluma yaptığı hizmetlerle biliniyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kraliçe’den 5 yıl arka arkaya girişimcilik ödülü alan tek İngiliz firması olan Sun Mark, başarılarını kutlamak, ticaret ve işbirliğini güçlendirmek adına geleneksel olarak her sene gerçekleştirdiği kutlama yemeğini bu sene Dubai’de yaptı. Gulfood Fuarı’na katılmak için Dubai’de bulunan Sun Mark yöneticileri ve ekibi, 22 Şubat 2016 tarihinde Conrad Hotel’de geleneksel kutlama yemeklerini tertip ettiler. Ortadoğu ve Güney Asya’dan gelen birçok katılımcı olduğu gibi Kanada, Malezya ve Güney Afrika’dan ve Birleşmiş Milletler’den de önemli isimler yemekte bulundular. Onur konukları arasında, İngiltere’nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Philip Parham CMD, Milletvekili ve Home Office Bakanı Richard Harrington, Kraliçe’nin Dubai Başkonsolosu Paul Fox vardı.

 

 

Hindistan Başbakanı Modi’yi İngiltere’ye Onlar Getirmişti

 

 

Yemek, Sun Mark Direktörü Harmeet Ahuja’nın açılış konuşması ve Sun Mark’ın gelişimini anlatan bir videoyu sunmasıyla başladı. Videoda Sun Mark’ın farklı sektörlerdeki başarılarından ve yöneticisi Dr. Rami Ranger’ın son yıllarda almış olduğu takdirlerden bahsedildi. Hindistan Başbakanı Narenda Modi’nin İngiltere ziyaretindeki etkisinden, eğitim ve girişimcilikteki katkılarından, Kraliçe’den aldığı ödüllerden bahsedildi.

 

 

Kraliçe’nin Huzurunda Sekiz Kere Tanınan Başarı

 

 

 

Sun Mark Yöneticisi Dr. Rami Ranger’ın başarıları, Kraliçe huzurunda tam sekiz kere tanındı. 5 yıl arka arkaya Kraliçe’den girişimcilik ödülü alan tek isim olan Dr. Rami Ranger, hem iş dünyası hem de topluma yaptığı hizmetlerle biliniyor. Dr. Rami Ranger, yemekte yapmış olduğu konuşmada başarısını müşteriler, tedarikçiler ve diğer hizmet sağlayıcılar arasında kurulan denge ve dayanışmaya borçlu olduğunu dile getirdi. 

 

 

David Cameron Sun Mark’a Teşekkür Etti

 

 

Yemekte onur konuğu olarak bulunan, Kraliçe’nin Dubai Başkonsolosu Paul Fox da yapmış olduğu konuşmada Sun Mark’ın uluslararası ticaretteki rolünden ve bölgede ülkeler arası ilişkileri nasıl güçlendirdiğinden bahsetti. Milletvekili ve Home Office Bakanı Richard Harrington da, Başbakan David Cameron’dan gelen bir mektubu okudu. Mektupta Cameron, Dr. Rami Ranger ve Sun Mark’ın İngiltere pazarındaki ürünleri dünyaya yayma, diğer İngiliz firmaları dünyanın her yeriyle ticaret yapmaya teşvik etme ve bu alandaki lider isim olma konusunda takdir etti. İngiltere’nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Philip Parham CMD de aynı şekilde Dr. Rami Ranger’ın İngiltere ekonomisine katkı sağlayan eşsiz başarılarını dile getirdi ve teşekkürlerini sundu. 

 


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel