Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kraliçe’den Ödüllü Sun Mark Geleneksel Kutlama Yemeği’ni Dubai’de Yaptı!


5 yıl arka arkaya Kraliçe’den girişimcilik ödülü alan tek isim olan Dr. Rami Ranger, hem iş dünyası hem de topluma yaptığı hizmetlerle biliniyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kraliçe’den 5 yıl arka arkaya girişimcilik ödülü alan tek İngiliz firması olan Sun Mark, başarılarını kutlamak, ticaret ve işbirliğini güçlendirmek adına geleneksel olarak her sene gerçekleştirdiği kutlama yemeğini bu sene Dubai’de yaptı. Gulfood Fuarı’na katılmak için Dubai’de bulunan Sun Mark yöneticileri ve ekibi, 22 Şubat 2016 tarihinde Conrad Hotel’de geleneksel kutlama yemeklerini tertip ettiler. Ortadoğu ve Güney Asya’dan gelen birçok katılımcı olduğu gibi Kanada, Malezya ve Güney Afrika’dan ve Birleşmiş Milletler’den de önemli isimler yemekte bulundular. Onur konukları arasında, İngiltere’nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Philip Parham CMD, Milletvekili ve Home Office Bakanı Richard Harrington, Kraliçe’nin Dubai Başkonsolosu Paul Fox vardı.

 

 

Hindistan Başbakanı Modi’yi İngiltere’ye Onlar Getirmişti

 

 

Yemek, Sun Mark Direktörü Harmeet Ahuja’nın açılış konuşması ve Sun Mark’ın gelişimini anlatan bir videoyu sunmasıyla başladı. Videoda Sun Mark’ın farklı sektörlerdeki başarılarından ve yöneticisi Dr. Rami Ranger’ın son yıllarda almış olduğu takdirlerden bahsedildi. Hindistan Başbakanı Narenda Modi’nin İngiltere ziyaretindeki etkisinden, eğitim ve girişimcilikteki katkılarından, Kraliçe’den aldığı ödüllerden bahsedildi.

 

 

Kraliçe’nin Huzurunda Sekiz Kere Tanınan Başarı

 

 

 

Sun Mark Yöneticisi Dr. Rami Ranger’ın başarıları, Kraliçe huzurunda tam sekiz kere tanındı. 5 yıl arka arkaya Kraliçe’den girişimcilik ödülü alan tek isim olan Dr. Rami Ranger, hem iş dünyası hem de topluma yaptığı hizmetlerle biliniyor. Dr. Rami Ranger, yemekte yapmış olduğu konuşmada başarısını müşteriler, tedarikçiler ve diğer hizmet sağlayıcılar arasında kurulan denge ve dayanışmaya borçlu olduğunu dile getirdi. 

 

 

David Cameron Sun Mark’a Teşekkür Etti

 

 

Yemekte onur konuğu olarak bulunan, Kraliçe’nin Dubai Başkonsolosu Paul Fox da yapmış olduğu konuşmada Sun Mark’ın uluslararası ticaretteki rolünden ve bölgede ülkeler arası ilişkileri nasıl güçlendirdiğinden bahsetti. Milletvekili ve Home Office Bakanı Richard Harrington da, Başbakan David Cameron’dan gelen bir mektubu okudu. Mektupta Cameron, Dr. Rami Ranger ve Sun Mark’ın İngiltere pazarındaki ürünleri dünyaya yayma, diğer İngiliz firmaları dünyanın her yeriyle ticaret yapmaya teşvik etme ve bu alandaki lider isim olma konusunda takdir etti. İngiltere’nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Philip Parham CMD de aynı şekilde Dr. Rami Ranger’ın İngiltere ekonomisine katkı sağlayan eşsiz başarılarını dile getirdi ve teşekkürlerini sundu. 

 


En güzel kız oyunları

Makyaj her zaman kadınların vazgeçilmezi olmuştur. Bakımlı bir görüntü sergilemenin en güzel yanı makyaj yapmaktır.

Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.