Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Kraliçe’den Ödüllü Sun Mark Geleneksel Kutlama Yemeği’ni Dubai’de Yaptı!


5 yıl arka arkaya Kraliçe’den girişimcilik ödülü alan tek isim olan Dr. Rami Ranger, hem iş dünyası hem de topluma yaptığı hizmetlerle biliniyor

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Kraliçe’den 5 yıl arka arkaya girişimcilik ödülü alan tek İngiliz firması olan Sun Mark, başarılarını kutlamak, ticaret ve işbirliğini güçlendirmek adına geleneksel olarak her sene gerçekleştirdiği kutlama yemeğini bu sene Dubai’de yaptı. Gulfood Fuarı’na katılmak için Dubai’de bulunan Sun Mark yöneticileri ve ekibi, 22 Şubat 2016 tarihinde Conrad Hotel’de geleneksel kutlama yemeklerini tertip ettiler. Ortadoğu ve Güney Asya’dan gelen birçok katılımcı olduğu gibi Kanada, Malezya ve Güney Afrika’dan ve Birleşmiş Milletler’den de önemli isimler yemekte bulundular. Onur konukları arasında, İngiltere’nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Philip Parham CMD, Milletvekili ve Home Office Bakanı Richard Harrington, Kraliçe’nin Dubai Başkonsolosu Paul Fox vardı.

 

 

Hindistan Başbakanı Modi’yi İngiltere’ye Onlar Getirmişti

 

 

Yemek, Sun Mark Direktörü Harmeet Ahuja’nın açılış konuşması ve Sun Mark’ın gelişimini anlatan bir videoyu sunmasıyla başladı. Videoda Sun Mark’ın farklı sektörlerdeki başarılarından ve yöneticisi Dr. Rami Ranger’ın son yıllarda almış olduğu takdirlerden bahsedildi. Hindistan Başbakanı Narenda Modi’nin İngiltere ziyaretindeki etkisinden, eğitim ve girişimcilikteki katkılarından, Kraliçe’den aldığı ödüllerden bahsedildi.

 

 

Kraliçe’nin Huzurunda Sekiz Kere Tanınan Başarı

 

 

 

Sun Mark Yöneticisi Dr. Rami Ranger’ın başarıları, Kraliçe huzurunda tam sekiz kere tanındı. 5 yıl arka arkaya Kraliçe’den girişimcilik ödülü alan tek isim olan Dr. Rami Ranger, hem iş dünyası hem de topluma yaptığı hizmetlerle biliniyor. Dr. Rami Ranger, yemekte yapmış olduğu konuşmada başarısını müşteriler, tedarikçiler ve diğer hizmet sağlayıcılar arasında kurulan denge ve dayanışmaya borçlu olduğunu dile getirdi. 

 

 

David Cameron Sun Mark’a Teşekkür Etti

 

 

Yemekte onur konuğu olarak bulunan, Kraliçe’nin Dubai Başkonsolosu Paul Fox da yapmış olduğu konuşmada Sun Mark’ın uluslararası ticaretteki rolünden ve bölgede ülkeler arası ilişkileri nasıl güçlendirdiğinden bahsetti. Milletvekili ve Home Office Bakanı Richard Harrington da, Başbakan David Cameron’dan gelen bir mektubu okudu. Mektupta Cameron, Dr. Rami Ranger ve Sun Mark’ın İngiltere pazarındaki ürünleri dünyaya yayma, diğer İngiliz firmaları dünyanın her yeriyle ticaret yapmaya teşvik etme ve bu alandaki lider isim olma konusunda takdir etti. İngiltere’nin Birleşik Arap Emirlikleri Büyükelçisi Philip Parham CMD de aynı şekilde Dr. Rami Ranger’ın İngiltere ekonomisine katkı sağlayan eşsiz başarılarını dile getirdi ve teşekkürlerini sundu. 

 


Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası Teknoloji Forumu

Türk İngiliz Sanayi ve Ticaret Odası’ndan (Turkish British Chamber of Commerce and Industry-TBCCI) tarafından düzenlenen teknoloji forumu 25 Ekim akşamı Londra Thames nehri kenarındaki No5 Chambers binasında yapıldı.

KIBRIS VE İSTANBUL UÇUŞLARINDA BÜYÜK İNDİRİM KASIM FIRSATLARI

Yıllardır uçak bileti ve Kuzey Kıbrıs tatil organizasyonları konusunda başarılı hizmetler veren Jewels Of The Med, Kıbrıs!a gidiş dönüş bilet fiyatı ve İstanbul gidiş dönüş biletlerini indirimli fiyattan satışa sundu. İşte fiyatlar

Kapadokya, İngiltere'nin Saygın Seyahat Dergisinde Tanıtıldı

Kapadokya gezisi için adres olarak İngiltere'nin köklü tur operatörü Eco Turkey Travel'ı gösteren dergi, Kapadokya tanıtımına tam 13 sayfa ayırdı.