Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiliz Milletvekili Türk restaurantı Salieri'nin 40.yılını kutladı

salieri_restaurant_40_Chuka_Umunna

LONDRA'nın Covent garden Strand üzerinde Türk ve Akdeniz lezzetiyle takdir toplayan Salieri Restaurant 40.yılını kutladı. Tiyatrolar ülkesi olarakta bilinen Strand caddesi üzerinde ünlü Savoy Hotel’in tam karşısında bulunan Salieri restaurant adını ünlü İtalyan besteci Anton Salieri’den alıyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere’nin başkentinin dünyaca ünlü semti olan Covent garden Strand üzerinde Türk ve Akdeniz lezzetiyle takdir toplayan Salieri Restaurant 40.yılını kutladı. Tiyatrolar ülkesi olarakta bilinen Strand caddesi üzerinde ünlü Savoy Hotel’in tam karşısında bulunan Salieri restaurant adını ünlü İtalyan besteci Anton Salieri’den alıyor.  Kıbrıslı Türk Sönmez Sami ve Ailesi’nin başarıyla işlettiği restaurant, en başarılı aile işletmeleri arasında gösterildi.

 

 

Kıbrıslı Türk Sönmez Sami ve Ailesi’nin başarıyla işlettiği restaurant, en başarılı aile işletmeleri arasında gösterildi.

 

Kıbrıslı Türk işadamı Sönmez Sami 

 

Kıbrıslı Türk işadamı Sönmez Sami’ye ait olan ve Strand caddesi üzerinde yer alan Salieri Restorant’ın 40.yıldönümü kutlandı. Geceye KKTC Londra Temsilcisi Büyükelçi Oya Tuncalı ve Streatham bölgesi İşçi Partisi (Labour) Milletvekili Chuka Umunna, Dr.Teoman Sırrı, Vatan ÖZ, birçok Türk ve İngiliz misafirler, Türk ve İngiliz basın mensupları katıldı. 2015 yılı sonunda İngiltere genelinde küçük/orta ölçekli aile işletmeleri arasında ilk 100 başarılı işletme arasına giren Salieri Restorant’ın 40.yıl kutlaması coşkulu oldu. Opera sanatçılarının mini konser verdiği kutlamada, kırkıncı yıl pastasını Sönmez Sami kesti. 

 

 

 

 

KKTC Londra Temsilcisi Oya Tuncalı

 

 

 

 KKTC Londra Temsilcisi Büyükelçi Oya Tuncalı Kıbrıslı Türk aile işletmesi olan Salieri’nin Londra merkezinde, rekabetçi bir ortamda, ayni kalite ve başarıyı 40 yıldır devam ettirmesinin önemli olduğunu belirterek, bu başarıda Sönmez Sami Bey ve ailesinin gayretli çalışmalarının ve özverilerinin etken olduğunu ifade etmiştir. Londra’da yerleşik başarılı insanlarımızın, kardeşlerimizin ülkemize ve imajımıza büyük güç verdiğini vurguladı.

 

 

 

 

 

İngiliz Milletvekili Chuka Umunna  

 

Streatham bölgesi İşçi Partisi Milletvekili Chuka Umunna bu görkemli caddede tutunmanın zor olduğunu söyleyerek, birçok bilinen restorant zincirlerinin şubelerinin bu caddede olduğunu, ancak Salieri gibi tek ve özgün olanların buraya önem kattığını belirterek kendi seçiminin her zaman yemeklerini ve ortamını beğendiği Salieri Restorant olduğunu ifade etti.


SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.

Özel fiyatlarla chocolate slim kullanımı resmi satış sitesi

Sizler için çok yoğun bir şekilde kullanım durumlarında olan chocolate slim ile alakalı yorumların bizler için büyük bir kazanım elde edebileceğini gösterdiği için chocolate slim web üzerinden takip edilebilir! Bu gerçektende kullanım olayında olan chocolate slim diğer ürünlerin ötesinde bir rahatlık sağlıyor ve insanlar için bu biçimde sürekli ve adım adım bir kullanımı özel yönleriyle belirtmektedir. Size ulaşacak ve diğer ürünlerin birçok durumdan daha etkin ve nitelikli kilo verdiricisi için yorumlar yapılabilir!