Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra'nın En İyi Restaurantı Turkuaz Seçildi

turkuaz british kebab

Güney Londra'nın incisi olan Turkuaz Restaurant, 23 Mart 2016, Çarşamba akşamı düzenlenen British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) Töreni’nde Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçildi

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Mutfağımızı Güney Londra’da en güzel şekilde temsil eden Turkuaz,  23 Mart 2016, Çarşamba akşamı düzenlenen British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) Töreni’nde Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçildi. Güney Londra’nın incisi olan Turkuaz Restaurant’ın sahipleri Ertuğrul Bey ve Eyüp Bey ile yöneticisi Resul Bey, başarılarının sırrını gazetemize anlattı.

 

 

 

Turkuaz’ın Otantik Mutfağı Tıpkı Osmanlı Saraylarındaki Gibi

 

 

Turkuaz’ın uzmanlık alanı, yüzyıllarca Osmanlı saraylarında sunulmuş otantik Türk mutfağı. Gerçek Türk mutfağı lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Turkuaz’ın güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibi ise son derece kaliteli servis sunuyor. Dahası fiyatlar herkesin karşılayabileceği şekilde. Bütün bunlar da Turkuaz’ı gece dışarı çıkmak için de, ailece bir öğle yemeği için de, bir iş toplantısı için de doğru adres yapıyor.

 

İşçi Partisi Londra Belediye Başkan Adayı Sadiq Khan, Turkuaz Restaurant’ın ödül sevincini Resul Bey, Ertuğrul Bey ve Eyüp Bey ile paylaştı.

 

 

Geleneksel Müzikten Dansöze Kadar Eğlencenin de Adresi

 

 

Turkuaz’daki yemeğin lezzetiyle oluşan otantik ambiyansı, hem geleneksel dekorasyon hem geleneksel Türk müziği tamamlıyor. Dahası her cuma ve cumartesi gecesi dansöz performansı da izleyebiliyorsunuz. Her türlü planınız için tercih edebileceğiniz Turkuaz romantik yemeklerden büyük kutlamalara ev sahipliği yapacak kadar çok yönlü. 20 kişilik özel odayı rezerve ettirdiğiniz takdirde, özel etkinliklerinizi de kendinizi Türkiye atmosferinde hissederek düzenleyebilirsiniz. 

 

 

Güney Londra’nın incisi olan Turkuaz Restaurant için:

 

020 8697 4545

 

163 Bromley Road

Catford, London, SE6 2NZ

 

Web: www.turkuaz-restaurant.co.uk

Email: info@turkuaz-restaurant.co.uk‎

 


Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar

DHI Tekniği Saç ekimi Tulip medical ile İngiltere'den Türkiye'ye 5 Yıldızlı otel dahil

Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde. Güvenlik, Doğal Sonuçlar, Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefi var Tulip medical'in. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE

Tüp bebek kaç yaşına kadar uygulanabilir?

Kadının yaşı 35 ve üzeri ise, yumurtalık rezervleri azalmış ise tüp bebek tedavisi uygulanabilmektedir. Daha az ciddi durumlarda ise tüp bebek tedavisi yerine aşılama yöntemi ya da diğer yardımcı üreme yöntemleri uygulanabilmektedir.