Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Güney Londra'nın En İyi Restaurantı Turkuaz Seçildi

turkuaz british kebab

Güney Londra'nın incisi olan Turkuaz Restaurant, 23 Mart 2016, Çarşamba akşamı düzenlenen British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) Töreni’nde Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçildi

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Mutfağımızı Güney Londra’da en güzel şekilde temsil eden Turkuaz,  23 Mart 2016, Çarşamba akşamı düzenlenen British Kebab Awards (Britanya Kebab Ödülleri) Töreni’nde Güney Londra’nın en iyi restaurantı seçildi. Güney Londra’nın incisi olan Turkuaz Restaurant’ın sahipleri Ertuğrul Bey ve Eyüp Bey ile yöneticisi Resul Bey, başarılarının sırrını gazetemize anlattı.

 

 

 

Turkuaz’ın Otantik Mutfağı Tıpkı Osmanlı Saraylarındaki Gibi

 

 

Turkuaz’ın uzmanlık alanı, yüzyıllarca Osmanlı saraylarında sunulmuş otantik Türk mutfağı. Gerçek Türk mutfağı lezzetlerini konuklarıyla buluşturan Turkuaz’ın güleryüzlü ve sıcakkanlı ekibi ise son derece kaliteli servis sunuyor. Dahası fiyatlar herkesin karşılayabileceği şekilde. Bütün bunlar da Turkuaz’ı gece dışarı çıkmak için de, ailece bir öğle yemeği için de, bir iş toplantısı için de doğru adres yapıyor.

 

İşçi Partisi Londra Belediye Başkan Adayı Sadiq Khan, Turkuaz Restaurant’ın ödül sevincini Resul Bey, Ertuğrul Bey ve Eyüp Bey ile paylaştı.

 

 

Geleneksel Müzikten Dansöze Kadar Eğlencenin de Adresi

 

 

Turkuaz’daki yemeğin lezzetiyle oluşan otantik ambiyansı, hem geleneksel dekorasyon hem geleneksel Türk müziği tamamlıyor. Dahası her cuma ve cumartesi gecesi dansöz performansı da izleyebiliyorsunuz. Her türlü planınız için tercih edebileceğiniz Turkuaz romantik yemeklerden büyük kutlamalara ev sahipliği yapacak kadar çok yönlü. 20 kişilik özel odayı rezerve ettirdiğiniz takdirde, özel etkinliklerinizi de kendinizi Türkiye atmosferinde hissederek düzenleyebilirsiniz. 

 

 

Güney Londra’nın incisi olan Turkuaz Restaurant için:

 

020 8697 4545

 

163 Bromley Road

Catford, London, SE6 2NZ

 

Web: www.turkuaz-restaurant.co.uk

Email: info@turkuaz-restaurant.co.uk‎

 


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel