Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Britanya Kebab Ödülleri Müşteri Memnuniyeti Ödülünü Istanbul Finchley Aldı

istanbul finchley

Britanya Kebab Ödülleri 2016’da Müşteri Memnuniyeti’nde En iyi restaurant Ödülü sahibi: Istanbul Finchley Restaurant

Avrupa Ajansı (AVA)Ekonomi/Londra- Londra'nın en olumlu değisikliğine uğrayan ve gün geçtikce değeri artan bir bölgesi olan Finchley, yükselen trendi, değişen atmosferi ve yeni mekanlarıyla özellikle akşamları sosyal yaşamın, kutlamaların, lezzetin vazgeçilmez adreslerinden oldu. Cantekin Yılmaz, Mehmet Özdemir, Fadime Aydemir ve Savaş Hurman, Istanbul Finchley Restaurant’ın ortakları. Genelde Osmaniye, Adana ve Kahramanmaraş yörelerinde gelen ortaklar Anadolu kültürünün en zengin mutfağını Istanbul Finchley Restaurant’a yansıtmışlar.

 

 

Britanya Kebab Ödülleri 2016: Müşteri Memnuniyeti Ödülü- En iyi restaurant

 

Geçen yıl açılmasına rağmen bölgenin en hızlı yükselen restaurantı olarak prestijli Britanya Kebab Ödülleri 2016 yarışmasında aday gösterilen İstanbul Finchley, ‘Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nü kazandı. Istanbul Finchley Restaurant lezzet ve serviste müşterilerini memnun eden en iyi restaurant olarak 2016 yılına ödül ile girdi. 

 

Istanbul Finchley Restaurant caddenin en özel mekanlarından. Değişime daima ayak uyduran ve farklı konsepti ile her zaman tercih edilen işletme 2016 British Kebab Award'unda en çok müşterisini düşünen Restaurant oldu. 

 

220 kişilik özel partileriniz 

 

Istanbul Finchley Restaurant’ta özel partilerinizi ve toplantılarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Sabah kahvaltı menüsü ile başlayan, Branch menüsü ile devam eden ve akşam yemeği için hazırlanmış farklı lezzetleri içinde barındıran öyle zengin bir yiyecek seçeneği sunuluyor ki, seçmek gerçekten güç. Özellikle bar bölümünde hazırlanan özel koktelyler ve içkiler damak tadınızı şımartacak.

 

Finchley bölgesinin yıldızı

 

Istanbul Finchley Restaurant  lezzet dağıtmasının yanısıra dekoruylada beğeni topluyor. İçeri girdiğiniz anda sizi saran sıcacık bir İstanbul atmosferi var. Leziz yemekler ve güleryüzlü servisin yanında profesyonel işletmecilerin farkıda göze çarpıyor. CHICKEN A'LA TURKA, MEDITERRANEAN MUSSELS ve LAMB SHANK yemekleri en çok tercih edilenlerden…. 

 

 

Kaliteli yönetim ödüle yansıdı

 

Cantekin Yılmaz, Mehmet Özdemir, Fadime Aydemir ve Savaş Hurman, Istanbul Finchley Restaurant’ın ortakları. Genelde Osmaniye, Adana ve Kahramanmaraş yörelerinde gelen ortaklar Anadolu kültürünün en zengin mutfağını Istanbul Finchley Restaurant’a yansıtmışlar.

 

British Kebab Awards müşteri ödülü dışında, bölge belediyelerce birçok ödüle layık görülmüş. 

 

Hakkında yabancı ve yerli basında övgü dolu bir çok yazı yayınlanmış olan Istanbul Finchley Restaurant  , her zaman daha iyinin ve kalitelinin sunulması çabasında. İşletmecilerin her anlamda gösterdikleri çaba müşterilerin memnuniyeti ile değerleniyor. Her mekanda olmasıgerektiğine inandıkları temizlik, kaliteli ürün ve kusursuz hizmet onlarında olmazsa olmazı. 

 

 

Cumartesi oryantal show

 

Cumartesi akşamları oryantal dans performanslarınında sergilendiği mekan bazı kesimler tarafından sadece restaurant olarak düşünülsede, aslında zengin menüsü ile müdavimlerinin ve gurme ustalarının bir numaralı lezzet durağı. Bir çok restaurantta bulunmayan 3 değişik ve zengin menüsü var. 

 

Address: 880 - 882 High Road North Finchley, London, N12 9RH

T: 020 8445 2230

e-mail: info@istanbulfinchley.co.uk

www.istanbulfinchley.co.uk 

 

Hergün Sabah 11.00’dan gece 11.00’a kadar açık

 

 

 


Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar

DHI Tekniği Saç ekimi Tulip medical ile İngiltere'den Türkiye'ye 5 Yıldızlı otel dahil

Hedeflerimize ulaşmak için Saç Onarımında dünyanın ilk kalite standardizasyonu olan DHI Tam Bakım Sistemini geliştiren kliniklerle Tulip Medikal hizmetinizde. Güvenlik, Doğal Sonuçlar, Maksimum Büyüme DHI olarak açık ve basit bir hedefi var Tulip medical'in. Tulip Medical'den Dr. Zafer KAYNAR yazdı. İngiltere'den Türkiye'ye ekonomik saç ekimi. 5 GÜN 3-4 YILDIZLI OTEL DAHİL SAÇ NAKLİ MIKROPEN DHI TEKNİĞİ İLE

Tüp bebek kaç yaşına kadar uygulanabilir?

Kadının yaşı 35 ve üzeri ise, yumurtalık rezervleri azalmış ise tüp bebek tedavisi uygulanabilmektedir. Daha az ciddi durumlarda ise tüp bebek tedavisi yerine aşılama yöntemi ya da diğer yardımcı üreme yöntemleri uygulanabilmektedir.