Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Britanya Kebab Ödülleri Müşteri Memnuniyeti Ödülünü Istanbul Finchley Aldı

istanbul finchley

Britanya Kebab Ödülleri 2016’da Müşteri Memnuniyeti’nde En iyi restaurant Ödülü sahibi: Istanbul Finchley Restaurant

Avrupa Ajansı (AVA)Ekonomi/Londra- Londra'nın en olumlu değisikliğine uğrayan ve gün geçtikce değeri artan bir bölgesi olan Finchley, yükselen trendi, değişen atmosferi ve yeni mekanlarıyla özellikle akşamları sosyal yaşamın, kutlamaların, lezzetin vazgeçilmez adreslerinden oldu. Cantekin Yılmaz, Mehmet Özdemir, Fadime Aydemir ve Savaş Hurman, Istanbul Finchley Restaurant’ın ortakları. Genelde Osmaniye, Adana ve Kahramanmaraş yörelerinde gelen ortaklar Anadolu kültürünün en zengin mutfağını Istanbul Finchley Restaurant’a yansıtmışlar.

 

 

Britanya Kebab Ödülleri 2016: Müşteri Memnuniyeti Ödülü- En iyi restaurant

 

Geçen yıl açılmasına rağmen bölgenin en hızlı yükselen restaurantı olarak prestijli Britanya Kebab Ödülleri 2016 yarışmasında aday gösterilen İstanbul Finchley, ‘Müşteri Memnuniyeti Ödülü’nü kazandı. Istanbul Finchley Restaurant lezzet ve serviste müşterilerini memnun eden en iyi restaurant olarak 2016 yılına ödül ile girdi. 

 

Istanbul Finchley Restaurant caddenin en özel mekanlarından. Değişime daima ayak uyduran ve farklı konsepti ile her zaman tercih edilen işletme 2016 British Kebab Award'unda en çok müşterisini düşünen Restaurant oldu. 

 

220 kişilik özel partileriniz 

 

Istanbul Finchley Restaurant’ta özel partilerinizi ve toplantılarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Sabah kahvaltı menüsü ile başlayan, Branch menüsü ile devam eden ve akşam yemeği için hazırlanmış farklı lezzetleri içinde barındıran öyle zengin bir yiyecek seçeneği sunuluyor ki, seçmek gerçekten güç. Özellikle bar bölümünde hazırlanan özel koktelyler ve içkiler damak tadınızı şımartacak.

 

Finchley bölgesinin yıldızı

 

Istanbul Finchley Restaurant  lezzet dağıtmasının yanısıra dekoruylada beğeni topluyor. İçeri girdiğiniz anda sizi saran sıcacık bir İstanbul atmosferi var. Leziz yemekler ve güleryüzlü servisin yanında profesyonel işletmecilerin farkıda göze çarpıyor. CHICKEN A'LA TURKA, MEDITERRANEAN MUSSELS ve LAMB SHANK yemekleri en çok tercih edilenlerden…. 

 

 

Kaliteli yönetim ödüle yansıdı

 

Cantekin Yılmaz, Mehmet Özdemir, Fadime Aydemir ve Savaş Hurman, Istanbul Finchley Restaurant’ın ortakları. Genelde Osmaniye, Adana ve Kahramanmaraş yörelerinde gelen ortaklar Anadolu kültürünün en zengin mutfağını Istanbul Finchley Restaurant’a yansıtmışlar.

 

British Kebab Awards müşteri ödülü dışında, bölge belediyelerce birçok ödüle layık görülmüş. 

 

Hakkında yabancı ve yerli basında övgü dolu bir çok yazı yayınlanmış olan Istanbul Finchley Restaurant  , her zaman daha iyinin ve kalitelinin sunulması çabasında. İşletmecilerin her anlamda gösterdikleri çaba müşterilerin memnuniyeti ile değerleniyor. Her mekanda olmasıgerektiğine inandıkları temizlik, kaliteli ürün ve kusursuz hizmet onlarında olmazsa olmazı. 

 

 

Cumartesi oryantal show

 

Cumartesi akşamları oryantal dans performanslarınında sergilendiği mekan bazı kesimler tarafından sadece restaurant olarak düşünülsede, aslında zengin menüsü ile müdavimlerinin ve gurme ustalarının bir numaralı lezzet durağı. Bir çok restaurantta bulunmayan 3 değişik ve zengin menüsü var. 

 

Address: 880 - 882 High Road North Finchley, London, N12 9RH

T: 020 8445 2230

e-mail: info@istanbulfinchley.co.uk

www.istanbulfinchley.co.uk 

 

Hergün Sabah 11.00’dan gece 11.00’a kadar açık

 

 

 


Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel

Sizlere özel black marble etkisi kara yılan yağlı karışım sakal uzatıcı

Bilimsel yönden kullanıma dikkat çeken kişiler için çok değerli olan black marble son süreç içerisinde satın alınma olayında harikalar yaratmıştır. Bu yaratılan etkiler neticesinde bilimsel başarıların sizlere sunulan etkilere karşılık düşündürdüğü noktalarda ve niteliklerde adımlarla bizleri rahatlatacak değişimleri ve çalışmaları ortaya koyabilmesi noktasında black marble özel olabilir.