Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

İngiliz Mobilya Sektörüne Açıl Group Damga Vuracak

acil group

Retail Park olarak geçen alışveriş bölgelerine yayılma politikasını başlatacağını da duyuran firma, Westfield gibi büyük AVM’lerde de markalarını temsil etmeye karar verdi. Ayrıca Britanya’daki başka şehirlerde yer almak üzere lokasyon araştırmaları yürüten firma, fiyatlar konusunda da önemli bir atılım yaparak müşterilerin yüzünü bir kez daha ve kalıcı olarak güldürecek.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-İngiltere’de hizmet veren ve bünyesinde en hızlı büyüyen Türk mobilya markası Doğtaş ve en iyi yatak firması Yataş gibi önemli markaları bulunduran Açıl Group atılımlarına devam ediyor. Perşembe günü düzenlenen basın toplantısı ile yeni fiyat politikasının lansmanını yapan Açıl Grup tüketicilere kaliteyi ve uygun fiyatı aynı anda sunuyor. 

 

Bunun yanında Retail Park olarak geçen alışveriş bölgelerine yayılma politikasını başlatacağını da duyuran firma, Westfield gibi büyük AVM’lerde de markalarını temsil etmeye karar verdi. Ayrıca Britanya’daki başka şehirlerde yer almak üzere lokasyon araştırmaları yürüten firma, fiyatlar konusunda da önemli bir atılım yaparak müşterilerin yüzünü bir kez daha ve kalıcı olarak güldürecek.

 

 

Türk Mobilyaları Britanya Pazarında

 

 

Açıl Group’un 24 Mart 2016, Perşembe akşamı gerçekleştirmiş olduğu basın toplantısında konuşan CEO’ları Mehmet Kocakerim, Şükrü Açıl, Veyis Açıl; Genel Müdürü Enis Behar, Genel Müdür Yardımcısı Yunus Göktaş ve Pazarlama Müdürlerinden Arzu Whittier, temsil ettikleri markaların gerek mevcut gerek potansiyel müşterilerini oldukça cezbedecek açıklamalarda bulundular. Mayıs ayında Brent Cross’ta açılacak olan yaklaşık 1300 metrekarelik, üç katlı, beşinci Doğtaş Mağazası; Westfield gibi büyük alışveriş merkezlerinde yer alma projesi gibi, Britanya pazarında Türk markalarının temsiliyeti ve başarısını arttıracak olan çalışmalara ilaveten, fiyatlar konusunda da büyük bir atılım yapılacak. 

 

Mobilya sektörünün tekelini yürüten firmalarla eşit şartlarda olmak isteyen Açıl Group, Türkiye’den destek istedi ve projeleri büyük ilgiyle karşılandı. Gerek mobilyalara ilgi duyan etnik gruplar gerek Türk müşterileri için hizmetleriyle hep gündemde olan firma, bundan sonra pazarda devlerle yarışacak. Mobilya sektörünün IVY League’inde yer almayı hedefleyen firma, Türkiye’den talep etmiş olduğu yeni fiyat politikasını müşterilerine yansıtacak ve Türkiye’nin kendilerine sunduğu imkanları buradaki müşterilerine iletecek. 

 

 

Kampanya Değil, Kalıcı Oluşum

 

 

Temeli Türkiye’den ve Açıl Group’un İngiltere pazarındaki büyük hedeflerinden gelen bu oluşum, tabiatı gereği geçici değil, kalıcı bir girişim. İngiltere pazarında Açıl Group bünyesinde hizmet veren markaların büyüyebilmesi için oluşturulmuş özel paket fiyatlar müşteriyle buluşturulacak. Ayrıca sağlıklı ve kalıcı büyüme için gerekli IT çalışmaları da yürütülürken, satış ve servis sonrası için de ayrı bir birim oluşturulmasına karar verildi. Tam eğitimli, müşterinin her sıkıntısını birebir takip edip giderebilecek bu ekip, Türk mobilya firmaları arasında ilk kez Açıl Group bünyesinde yer almış olacak.


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.