Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Avrupa'da Umre ve Hac turları için Eminler Tours Mehmet Poyraz güveni

Eminler Tours Mehmet Poyraz

İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinden Umra ve Hac Organizasyonu ile Kültür Gezilerini daha makul fiyatlardan sunacaklarını belirten Poyraz, 'kendi uçaklarımızla 5 yıldız kallitesinde 4 yıldızlı otellerde, Türk kahvaltı servisi, Akşam yemeği ve sınırsız içecek servislerinin yanısıra, Mekke ve medine’yi kapsayan ücretsiz gezilerle firmamızın birikimini en iyi şekilde kutsal vazifesini yerine getirecek Müslüman kardeşlerimize sunacağız' dedi.

Eminler Tours United Kingdom, merkezi Londra'da olmak üzere Avrupa ülkelerinde Mehmet Poyraz'ın sahipliğinde kısa süre içinde hizmet vermeye başlayacak. Mekke’den arayarak bilgi veren Poyraz, Hac ve Umre Organizasyonları ile Kültür Gezileri konusunda Türkiye’nin referans firmalarından biri olan Eminler Tours, Avrupa ülkelerinde kendisinin yönetiminde faaliyet göstereceğini kaydeden Poyraz, Londra Merkez ofisinin kısa süre içerisinde açılacağını ve Avrupa'ya iki lüks uçak tahsis edilerek her ay düzenli olarak umre seferlerinin başlayacağını ifade etti. İngiltere ve diğer Avrupa ülkelerinden Umra ve Hac Organizasyonu ile Kültür Gezilerini daha makul fiyatlardan sunacaklarını  belirten Poyraz, “kendi uçaklarımızla 5 yıldız kallitesinde 4 yıldızlı otellerde, Türk kahvaltı servisi, Akşam yemeği ve sınırsız içecek servislerinin yanısıra, Mekke ve medine’yi kapsayan ücretsiz gezilerle firmamızın birikimini en iyi şekilde kutsal vazifesini yerine getirecek Müslüman kardeşlerimize sunacağız” dedi.

 

 

İKİ HAFTALIK UMRE 850 STERLİN OLACAK

 

Eminler Tours olarak Umre hizmetinde çok uygun fiyatlar uygulayarak arzu eden Müslümanların Kabe-i Muazzama’yı ziyaret etmelerini sağlayacaklarını hatırlatan Mehmet Poyraz, mübarek topraklara gitmek isteyen müslümenlerin, 14 günlük umre ziyareti için 850 sterlin, 24 günlük umre ziyareti için ise 1000 sterlin gibi çok uygun fiyatlar ödeyeceklerini ifade etti.

 

Poyraz, umre ve hac vazifesini yerine getirecek olanlara verilecek servis içerisinde dönüşte 5 litre zemzemin de dahil olacağının altını çizdi.

 

HEDİYELİ UMRE VE HAC ZİYARETLERİ

 

Mehmet Poyraz, Eminler Tours olarak, 15 umre ziyaretçisi getiren bir kişiye firma olarak ücretsiz umreye gitme imkanı vereceklerini, 30 kişi getirene ise iki kişinin umre ziyaretini hediye olarak yapabileceğini açıkladı.

 

Hac farizası süresince Türkiye’nin seçkin ve değerli hocalarının kafileye Arafat’ta sohbetler yapacağını da hatırlatan Poyraz, İskoçya, Galler ve İrlanda'nın yanısıra tüm Avrupa genelinde bir yıl içerisinde 250 şubeyi hedeflediklerini ifade etti.

 

 

 

 Poyraz şunları söyleyerek sözlerini bitirdi: “İngiltere'den ve Avrupa'nın her yerinden Umre'ye gitmek isteyen kardeşlerimiz için kayıtlarımız başlamıştır..

Her gün iki Uçağımız Kutsal Topraklara Umre'cilerimizi götürmektedir..

Umre'cilerimiz gitmeye karar verdikten sonra bir hafta içinde kendilerini kutsal topraklara kavuşturuyoruz.. Ayrıca İngiltere ve Tüm Avrupa ülkelerinden Ramazan Umre'si ve Hac'a gitmek isteyenler içinde Kayıtlarımız Başlamıştır...

İngiltere'den ve Tüm Avrupa'dan Dünya'nın her yerine ve Türkiye'ye Kültür Turları Kayıtlarımızda Başlamıştır...

İrtibat:Mehmet POYRAZ Mail:

mehmet_poyraz78@hotmail.com

İngiltere Mobile 1: 00447498317611 (Whatsabb, Viber, Tango)

İngiltere Mobile 2: 00447842201073

(Whatsabb, Viber, Tango)

Türkiye Mobile: 00 90 536 270 35 53 (Whatsabb, Viber, Tango)

Saudi Arabia Mobile: 00 966 560 572 069

Ayrıca Facebook sayfamdan ve EMİNLER TOURS United Kingdom

Sayfamdan Mesaj atarak yada arayarak bana ulaşabilirsiniz...”

 

 

DÜNYANIN HER YERİNE KÜLTÜR GEZİLERİ

 

Eminlor Tours United Kingdom ayrıca İslam ülkeleri, Mescid-i Aksa, Türkiye’nin farklı bölgelerine, Çanakkale, gibi önemli noktalara paket kültür gezileri de gerçekleştirek.Detaylı bilgi için Mehmet Poyraz’a 00 44 7498317611 numaralı telefon veya mehmet_poyraz78@hotmail.com email adresinden ulaşmak mümkün olacak.

 

 


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar