Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Arabanıza Düzenli Bakım Yaptırmanız Şart

riza yasar

Arabalara düzenli bakım yaptırmanın hem can hem de araç güvenliği için şart olduğunu söyleyen, Prestige Autos Yöneticisi Rıza Yaşar, bunun aracın ömrünü sağlıklı bir şekilde uzattığına da dikkat çekiyor.

Avrupa Ajansı (AVA) Londra-Prestige Autos’un sahibi Rıza Yaşar, arabalara bahar bakımı yaptırmanın şart olduğunu geçtiğimiz günlerde gazetemiz aracılığıyla dile getirmişti. Uzun geçen kışın ardından ve yaz gelmeden arabalara muhakkak bakım yaptırılması gerektiğini, bahar ayının bunun için en doğru zaman olduğunu söyleyen Yaşar, özellikle de tatilde Türkiye ve Kıbrıs’a gidecek olanlara önemli tavsiyelerde bulunmuştu. Arabalara düzenli bakım yaptırmanın hem can hem de araç güvenliği için şart olduğunu söyleyen Yaşar, bunun aracın ömrünü sağlıklı bir şekilde uzattığına da dikkat çekiyor. 

1978 yılından beri otomobil teknisyenliğinde hizmet veren tecrübeli işletmeci Rıza Yaşar, tatile arabalarıyla gitmeyi planlayanların yola çıkmadan önce muhakkak arabalarını kontrol ettirmeleri gerektiğinin altını çiziyor. Bunun için de her türlü kapsamlı ve yetkili servisi bulabileceğiniz Prestige Autos hizmetinizde. Dahası birkaç ay içinde Beckenham’da açılacak olan 2. Şube, aynı hizmetleri üç misli bir alanda sizlerle buluşturmaya devam edecek.  

 

 

Eğitimli ve Tecrübeli Teknisyen Rıza Yaşar

 

Aslen Kıbrıslı olan Rıza Yaşar, Sanat Okulu Mekanik Bölümü mezunu. Kıbrıs’ta eğitimini tamamladıktan sonra 1978 yılında İngiltere’ye geldi ve geldiğinden beri otomobil teknisyenliğinde hizmet veriyor. 1978-2000 yılları arasında Mercedes’te çalışırken yalnızca teknisyenlik değil managerlık görevinde de bulundu. 1992-2000 yıllarında aynı zamanda evden kendi işini yaptı ve 2000 yılında Prestige Autos’u kurdu.

Rıza Yaşar Prestige Autos’u kurduğu yıldan sürekli olarak beri büyütmüş. Kazandığı tüm parayı işine yatırmayı tercih ediyor. İnsanlara kaliteli hizmet sunmak en büyük misyonu. Aynı zamanda emlak piyasasında ve inşaat sektöründe de hizmet veriyor. Yaşar Investments bölgede ev alım satım, ev ve oda kiralama gibi işlerle ilgileniyor. Kıbrıs’ta da proje aşamasında emlak çalışmaları var. Rıza Yaşar sürekli proje üretiyor! 

 

 

Kaliteli İşin Adresi Prestige Autos

 

Teknik servisten tamire, kaportacılıktan bakıma kadar birçok alanda hizmet veren Prestige Autos’un Bodyworks kısmı çok rağbet görüyor. Prestige Autos’ta kaliteli iş yaptıkları için müşterilerinin kendilerini tercih ettiğini söyleyen Rıza Yaşar, ucuz iş yapmadıklarını dile getiriyor. Öteki garajlara da iş yapan Prestige Autos, özellikle diagnostic yani bilgisayarla teşhis koyma servisiyle dikkat çekiyor. Mercedes, BMW, Audi ve Volkswagen uzmanı olan Prestige Autos, uzmanı olduğu tüm araçların yetkili servis sistemine sahip. Prestige Autos’a gittiğinizde bilgisayar direkt olarak aracınıza teşhis koyabiliyor. 

 

 

%100’e Varan Müşteri Memnuniyeti!

 

Prestige Autos’un en sağlam referansı 16 yıldır hizmet verdiği ve 5000 kişiyi bulan müşteri database’i. Bu müşterilerin %90’ı, aldıkları hizmetten çok memnun kaldıkları için Prestige Autos’a gelmeye devam ediyor. %10’u ise daha ucuz diye başka yere gitse de, hizmet farkını görüp Prestige Autos’a geri geliyor. Yani Prestige Autos’un %100’e varan müşteri geri dönüşü var. 

Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Prestige Autos, onlara parçalara göre fiyat alternatifleri de sunuyor. Orijinal parça kullanılmasını tavsiye eden Prestige Autos, kararı müşteriye bırakıyor ve onların isteğine göre yan sanayi parça da kullanabiliyor. Rıza Yaşar, orijinal parçada sorun olursa, garantili ve ücretsiz bir şekilde o parçanın değiştirileceğini söylüyor. Bekleme süreleri konusunda da aciliyete göre hemen baktıklarını söyleyen Rıza Yaşar, özellikle de taksi şöforleri ve çocuklu aileleri mağdur etmemeye çalıştıklarını dile getiriyor.

 

 

Prestige Autos’un Yeni Şubesinde Yok Yok!

 

Beckenham’da birkaç ay içerisinde açılacak olan yeni şubede de aynı hizmetleri bulabileceksiniz, hem de üç misli bir alanda! Dahası, yeni şubede yepyeni hizmetler de olacak:

-MOT Centre

-Wheel Refurbishment: Tekerlek yenileme

-Direksiyon ayarları

-Waterborn (Suluboya) sistemi: Araba boyasında son teknoloji 

-Elektrikli Araba Uzmanlığı

 

 

Prestige Autos Kadrosu Çok Güçlü

 

Prestige Autos’un çalışanları işletmenin gücüne güç katıyor. Hintlilerden Kıbrıslı Rumlara kadar her memleketten çeşitli insanın çalıştığı yerde ayrımcılık olmaması Rıza Yaşar’ın çok önemsediği bir konu. Prestige Autos’un güçlü kadrosu işletme de büyüdüğü için devamlı tazeleniyor. Şu anda da İngilizce bilen yeni teknisyenlere ihtiyaç duyuluyor. 

Prestige Autos öğrenci de yetiştiriyor. Okullardan gelen ve deneyim kazanan birçok stajyeri veya çalışanı oluyor. Teknolojiyi çok iyi takip etmek ve yeniliklere açık olmak gerektiğinin altını çizen Rıza Yaşar, elemanlarını kurslara gönderiyor. 

 

 

Mercedes, BMW, Audi ve Volkswagen Uzmanı

 

Özellikle de bizim toplumda çok sık kullanılan Mercedes, BMW, Audi ve Volkswagen uzmanı olan Prestige Autos’a her türlü aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz:

 

1-5 Codrington Hill Brockley Rise London SE23 1LR

Tel: 020 8690 2670 / 020 8690 6958 

Fax: 020 8314 5265

www.prestige-autos.net

prestige_autos@hotmail.co.uk 


Kaliteli Eğitim İçin Doğru Özel Okul Seçimi

Çocuklarınızın geleceğinin doğru ve başarılı bir olarak şekillenmesi için kaliteli bir eğitim alması şart. Bu kaliteli eğitimi almalarını sağlamak da ebeveynlere düşüyor.

Online Astropay Kart sistemleri

Günümüz de kullanımı git gide artan Astropay cardın birçok kullanım alanı da beraberinde gelmektedir. Genel olarak online oyunlarda geçen bu Astropay pinleri miktarlara göre değişkenlik göstermektedir. En ucuz Astropay kart olan 5 usd den başlayıp 1000 usd e kadar çıkabilmektedir. Astropay’ın eğlence siteleri dışında bir şok alışveriş sitesinde kullanımı mevcuttur.

Chia nasıl kullanılır Chia kilo vermek için nasıl kullanılır

Yaza sayılı zaman kala kışın hareketsizlikten aldığımız kiloları vermek için herkes yeni zayıflama yöntemleri aramaya başladı.