Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Rüya Tatiliniz Istanbul Travel’da

tatil

Rüya gibi bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız ve adresiniz Türkiye veya Kıbrıs olacaksa, Istanbul Travel’ın yaptığı çok özel indirimleri kaçırmayın

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Londra’da yaşayanların seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için yıllardır hizmet veren; Haringey, Stoke Newington ve Croydon’daki şubeleri aracılığıyla geniş müşteri kitlesine hitap eden Istanbul Travel, seyahat sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Dünya genelinde çok sayıda destinasyona uçuş ve paket tatil sağlayan Istanbul Travel, yaz mevsimi yaklaşırken müşterilerinin yüzünü paket tatillerde yaptığı çok özel kampanyalarla yeniden güldürüyor. Rüya gibi bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız ve adresiniz Türkiye veya Kıbrıs olacaksa, Istanbul Travel’ın yaptığı bu çok özel indirimleri kaçırmayın. 

 

 

Muhafazakar Tatil İçin de Adres Istanbul Travel

 

 

Istanbul Travel’ı ön plana çıkaran servislerinden birisi de, muhafazakar tatil tercih eden müşterilerine özel otel ve tatil seçenekleri sunması. Bunun hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için herhangi bir şubeyi aramanız veya ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Her kesime hitap eden Istanbul Travel, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuğu için kişiye özel tatilleri her zaman gündeminde bulunduruyor.

 

 

En Gözde Tatil Destinasyonlarına Paket Tatiller

 

 

İstanbul, Kıbrıs, Belek, Bodrum, Torba, Didim, Kundu, Side, Turunç, Sarıgerme, Lara, Aksu… En gözde tatil destinasyonlarındaki en popüler otellerde, en özel tatil paketlerini en uygun fiyata almayı kim istemez ki? İsterseniz İstanbul’da 4 yıldızlı otelde 3 gece, kahvaltı, gidiş-dönüş uçak bileti ve havaalanı transfer dahil tatil paketini sadece £199’a alın, isterseniz Kıbrıs’ta 4 yıldızlı otellerde gecesi £39’dan başlayan fiyatlara kalın. Kıbrıs’ta 5 yıldızlı otellerde 7 gece, kahvaltı, gidiş-dönüş uçak bileti, 20 kg bagaj, tam ATOL güvencesi, havaalanı transfer dahil tatilleri ise £499’dan başlayan fiyatlara alabilirsiniz. Her şey dahil olduğunda ise sadece £699!

 

 

Ultra Her Şey Dahil Gecesi £35’ten Başlayan Tatiller!

 

 

Hem keyifli bir tatil geçirip hem bütçenizi korumak istemez misiniz? Istanbul Travel’ın ultra her şey dahil tatil paketleri gecesi sadece £35’ten başlıyor! Antalya Kundu’daki 5 yıldızlı Saturn Palace Resort’ta aslında gecelik £69 olan bu tatili Istanbul Travel güvencesiyle gecesi sadece £35’e alabilirsiniz. Diğer 5 yıldızlı otellerdeki her şey dahil tatil paketleri hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için:

 

 

Istanbul Travel Stoke Newington

25 Stoke Newington Road, Dalston, N16 8BJ

0207 249 4449

 

Istanbul Travel Haringey

5 Grand Parade, Green Lanes, Haringey, N4 1JX

0208 800 5775

 

Istanbul Travel Croydon

310 London Road, Croydon, Greater London

0203 763 9666

 

sales@istanbultravel.co.uk

www.istanbultravel.co.uk


Ordu Giresun’u Avrupa’ya direkt bağlayan ilk hava yolu SunExpress oldu

Samsun Çarşamba Havalimanı’nın kapalı kaldığı süre içerisinde, Ordu Giresun Havalimanı’ndan Düsseldorf, Frankfurt ve Stuttgart’ta haftada bir gün karşılıklı sefer düzenleyecek olan SunExpress, 20 Haziran tarihinden itibaren ise Ordu Giresun Havalimanı’ndan Köln’e haftada bir uçuş gerçekleştirmeye başlayacak.

Just2Travel ve Eco Turkey Travel birleşti

Eco Turkey Travel ve Just2Travel arasında uzun süredir devam eden ikili görüşmeler birleşmeyle sonuçlandı. Just2Travel markası altında birleşen 2 şirket, İngiltere'de turizm sektöründeki dengeleri değiştirdi.

SAMSUN’DA ÖĞRENCİ OLMAK

Öğrenci olmak her şehirde zordur. Hiç kolay bir iş değildir. Öğrenciler üniversiteye geçtiklerinde artık rahat etmek istemektedirler. Bundan dolayı da güzel bir şehre giderek güzel