Ana Sayfa | ŞİRKET HABERLERİ

Rüya Tatiliniz Istanbul Travel’da

tatil

Rüya gibi bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız ve adresiniz Türkiye veya Kıbrıs olacaksa, Istanbul Travel’ın yaptığı çok özel indirimleri kaçırmayın

Avrupa Ajansı (AVA) Londra- Londra’da yaşayanların seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için yıllardır hizmet veren; Haringey, Stoke Newington ve Croydon’daki şubeleri aracılığıyla geniş müşteri kitlesine hitap eden Istanbul Travel, seyahat sektörünün vazgeçilmez isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Dünya genelinde çok sayıda destinasyona uçuş ve paket tatil sağlayan Istanbul Travel, yaz mevsimi yaklaşırken müşterilerinin yüzünü paket tatillerde yaptığı çok özel kampanyalarla yeniden güldürüyor. Rüya gibi bir yaz tatili geçirmek istiyorsanız ve adresiniz Türkiye veya Kıbrıs olacaksa, Istanbul Travel’ın yaptığı bu çok özel indirimleri kaçırmayın. 

 

 

Muhafazakar Tatil İçin de Adres Istanbul Travel

 

 

Istanbul Travel’ı ön plana çıkaran servislerinden birisi de, muhafazakar tatil tercih eden müşterilerine özel otel ve tatil seçenekleri sunması. Bunun hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için herhangi bir şubeyi aramanız veya ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Her kesime hitap eden Istanbul Travel, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tuttuğu için kişiye özel tatilleri her zaman gündeminde bulunduruyor.

 

 

En Gözde Tatil Destinasyonlarına Paket Tatiller

 

 

İstanbul, Kıbrıs, Belek, Bodrum, Torba, Didim, Kundu, Side, Turunç, Sarıgerme, Lara, Aksu… En gözde tatil destinasyonlarındaki en popüler otellerde, en özel tatil paketlerini en uygun fiyata almayı kim istemez ki? İsterseniz İstanbul’da 4 yıldızlı otelde 3 gece, kahvaltı, gidiş-dönüş uçak bileti ve havaalanı transfer dahil tatil paketini sadece £199’a alın, isterseniz Kıbrıs’ta 4 yıldızlı otellerde gecesi £39’dan başlayan fiyatlara kalın. Kıbrıs’ta 5 yıldızlı otellerde 7 gece, kahvaltı, gidiş-dönüş uçak bileti, 20 kg bagaj, tam ATOL güvencesi, havaalanı transfer dahil tatilleri ise £499’dan başlayan fiyatlara alabilirsiniz. Her şey dahil olduğunda ise sadece £699!

 

 

Ultra Her Şey Dahil Gecesi £35’ten Başlayan Tatiller!

 

 

Hem keyifli bir tatil geçirip hem bütçenizi korumak istemez misiniz? Istanbul Travel’ın ultra her şey dahil tatil paketleri gecesi sadece £35’ten başlıyor! Antalya Kundu’daki 5 yıldızlı Saturn Palace Resort’ta aslında gecelik £69 olan bu tatili Istanbul Travel güvencesiyle gecesi sadece £35’e alabilirsiniz. Diğer 5 yıldızlı otellerdeki her şey dahil tatil paketleri hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için:

 

 

Istanbul Travel Stoke Newington

25 Stoke Newington Road, Dalston, N16 8BJ

0207 249 4449

 

Istanbul Travel Haringey

5 Grand Parade, Green Lanes, Haringey, N4 1JX

0208 800 5775

 

Istanbul Travel Croydon

310 London Road, Croydon, Greater London

0203 763 9666

 

sales@istanbultravel.co.uk

www.istanbultravel.co.uk


Elektronik Sigara Ve Diğer Sigaralar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Günümüzde her çeşit ve her zevke göre değişik sigaralar üretilmektedir. Normal paket sigaralar, kokulu sigaralar ve elektronik sigaralar gibi çok çeşitli sigara modelleri piyasalarda yerini almış durumdadır.

Mutluluk Çubuğu, Penil Protez Hakkında Her Şey

Bu sayfada Mutluluk Çubuğu ve Penil Protez Hakkında Her Şey bulunmakta olup, tedavi merkezleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Bakımsız Saçlara Son Loreal Serie Expert’i Mutlaka Denemelisiniz

Kadınlar gündelik yaşantılarında cilt, saç ve fiziksel görüntülerine oldukça dikkat ederler. Yeni bir güne başlamaları ile birlikte ruh hallerinde yaşanan değişimler giyimlerine, saç şekillerine hatta saç renklerine bile yansır. Çoğu kadın saçlarında değişiklik kararı verdikten sonra bu konu ilgili yakınları ile fikir alışverişlerine başlar ve uzun araştırmalar yapar